Autor Wątek: Garderoba  (Przeczytany 1709 razy)

Offline Lullaby

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 221
Garderoba
« dnia: 2021-07-29, 12:39:42 »
Co ile kupujecie ubrania?

Jakie jest Wasze must have w szafie?

Jak również ile miesięcznie wydajecie na kosmetyki oraz ubrania?
Nie pozycjonujemy się!

Offline talima

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 64
Odp: Garderoba
« Odpowiedź #1 dnia: 2021-07-29, 14:20:37 »
Myslę, że każda ma swoje "must have" w szafie. Możesz sobie przejrzeć capsule wordrobe na pinderest i bęziesz widzieć co dla ciebie okaże się uniwersalne.
Kosmetyki kupuje na zapas o ile to jest coś co regularnie używam.

Dobrze jest szukac promocji na stronach w sieci. Zerknij sobie na stronę Ding - obecnie można przejrzeć sobie tam gazetki do sklepów z promocjami. Znalazłam tam dobre okazje do Sinsay  i Bershka. 
« Ostatnia zmiana: 2021-08-02, 10:31:28 wysłana przez Tomek »

Offline eck

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 362
Odp: Garderoba
« Odpowiedź #2 dnia: 2021-11-04, 14:36:45 »
Trampki wsuwane, adidasy, baleriny, czarne jeansy, ramoneska, swetry przez glowe, tshirty gladkie bez zadnych napisow, sukienki luzne i rozkloszowane, rozkloszowane spodnice.

No i oczywiście wygodne botki na jesien:
https://sowoman.pl/czarne-botki-lakierowane-hitem-na-sezon-jesienno-zimowy/

W tym roku kupiłam sobie takie czarne lakierowane, wygodne i pasują praktycznie do wszystkiego ;)

« Ostatnia zmiana: 2021-11-25, 12:58:26 wysłana przez eck »

Offline AnnaPreis

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Garderoba
« Odpowiedź #3 dnia: 2022-02-16, 14:25:10 »
Najważniejsze jest oczywiście nasze podejście w kontekście robienia zakupów. W dzisiejszych czasach z pewnością nie możemy narzekać na brak wyboru, co jest też sporym minusem. Na rynku wiele produktów niestety nie spełni naszych oczekiwań więc nie ma sensu ich kupowania, nawet podczas atrakcyjnych promocji. Moja koleżanka z pracy nauczyła mnie jednego, trzeba postawić na minimalizm bo tylko w ten sposób będziemy bardziej selektywne. Oczywiście korzystanie z trendów w modzie jest wskazane. Bardzo ciekawym pomysłem na wiele okazji są sukienki midi - https://vissavi.pl/91-sukienki-midi Możemy do nich dobierać także różne dodatki, przez co nasz wygląd będzie idealny.
« Ostatnia zmiana: 2022-02-27, 12:47:19 wysłana przez AnnaPreis »