Autor Wątek: oczyszczanie twarzy  (Przeczytany 133443 razy)

Offline DaJusia

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 801
oczyszczanie twarzy
« Odpowiedź #15 dnia: 2005-07-28, 17:57:52 »
Część klientek patrzy z przerażeniem na maske termiczną! Mnie samą ona też nie zachwyca; jest tyle innych sposobów rozgrzania buźki, że chyba tę metodę mozna sobie podarować.
pozdrawiam, Daria
SPA Hotel DIAMENT Ustroń

Kasia_Krzysztoszek

  • Gość
oczyszczanie twarzy
« Odpowiedź #16 dnia: 2005-07-28, 18:08:52 »
A my właśnie pisałyśmy, że niektóre klientki tęsknią do tego sposobu rozpulchniania buzi :D Kwestia gustu!
Dopóki moje klientki życzą sobie takiego sposobu, będe go stosowała.

Offline DaJusia

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 801
oczyszczanie twarzy
« Odpowiedź #17 dnia: 2005-07-28, 18:19:29 »
Jasne, że tak. Jeśli klientka sobie tego życzy, to w końcu ona ma być zadowolona.  :oops:
pozdrawiam, Daria
SPA Hotel DIAMENT Ustroń

Gość

  • Gość
oczyszczanie twarzy
« Odpowiedź #18 dnia: 2005-07-28, 22:11:53 »
Ciesze się,że ten temat tak bardzo wzbudził Wasze zainteresowanie!!!!P.S.Mnie w szkole także uczyli oczyszczania na ziołówke-męcząca sprawa,jak te zioła spływały nam z twarzy....ale słyszałam,że jest to niezastąpiony sposób dla bardzo dobrego rozpulchnienia naskórka!!!????Pozdrowienia :D

Gość

  • Gość
oczyszczanie skóry naczynkowej
« Odpowiedź #19 dnia: 2005-08-18, 11:47:54 »
Witam! Napiszcie mi jak oczyszczacie skórę naczynkową - chodzi mi o rozpulchnienie A tak w ogóle to czy folia aluminiowa dobra jest do ziółek w formie utrzymania ciepła

Gość

  • Gość
oczyszczanie twarzy
« Odpowiedź #20 dnia: 2005-08-18, 13:25:17 »
ja lubie rozgrzewac twarz borowina, wszystko ladnie wychodzi :)

Gość

  • Gość
oczyszczanie twarzy
« Odpowiedź #21 dnia: 2005-08-18, 16:07:10 »
Cytat: "Tomek"
Ming_shu - oczywiscie masz racje, jezeli ktos sobie specjalnie zazyczy maske termiczna to jak najbardziej - dla klienta wszystko, ale chyba na dzien dzisiejszy nie powinna byc juz glownym elementem rozgrzewajacym twarz!?


ja jestem akurat taka klientka ktora zyczy sobie maske termiczna
i zapewniam ze nie jestm odosobniona
wiec taka maske chyba warto miec na podoredziu w razie czego jesli trafi sie taka klientka
i wykonywac ja chyba rowniez wypada umiec w takich wypadkch

Gość

  • Gość
oczyszczanie twarzy
« Odpowiedź #22 dnia: 2005-08-19, 09:48:42 »
Cytat: "Tomek"
Cytat: "caro50"
na produktach zaja
chociaz nieraz maseczka rozpulchniajaca z Jadwigii
lub na maske termiczna na ziołach

Nie jestem kosmetyczka ale maske termiczna to uzywalo sie chyba kilkanascie lat temu!!!
Bez obrazy ale... jakosc tych produktow rowniez nie jest najwyzsza.
Moze jednak przejsc na cos bardziej profesjonanego i... uzyc np. wapozonu?


nie uwazam zeby to były fimy kiepskiej jakosci
miałam robione oczyszczanie Jadwiga jak rowniez głębokie złuszcanie naskorka i jestem zadowolona
wole jednak polskie firmy
o krajowy rynek trzeba dbac
kupujac polskie produkty dajesz prace
wole Jadwige , Eris czy Zaja
niz zagraniczne
przepłacac a sa tyle samo warte

Gość

  • Gość
oczyszczanie twarzy
« Odpowiedź #23 dnia: 2005-08-19, 09:51:09 »
aha
piszac o masce rozpulchniajacej miałam oczywiscie na mysli pod wapozon
jakby inaczej myslałam ze to oczywiste

Offline oszin

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 762
oczyszczanie twarzy
« Odpowiedź #24 dnia: 2005-08-20, 20:03:19 »
ja uwazam ze nie ma metody starej i nowej jesli jest dobra to najwazniejsze  :wink: bo jesli mielibysmy w ten sposob pracowac to po co nam   kosmetyki z ziolami i olejki eteryczne w gabinecie?przeciez to pradzieje???...najlepsze firmy wracaja do tego co dobre  i sprawdzone a nowosci beda to obalac ...nazywamy to marketingiem..... :wink: moge podac na konkretnym zmodyfikowanym sprzecie przyklad ..... 8) maska termiczna czasem jest    THE BEST  szczegolniegdy skora jest mloda i spoista ..grubasna.. lepszej metody nie ma!
SALON BEAUTY -LENA LASKOWSKA                 CALE ZYCIE SIE UCZYMY....

Gość

  • Gość
oczyszczanie
« Odpowiedź #25 dnia: 2005-09-01, 21:45:44 »
Witam !!! Mam poważne pytanie.Zaniedługo mam test do nowej pracy,gdzie mam byc kosmetyczką i asystentką pani dermatolog.Przetestuje mnie z oczyszczania twarzy.I tu mam pytanko czy twarz  młodej osoby po zabiegu z kwasami oczyszcza sie jakos inaczej co powinnam zrobi a czego nie,czy jakis wykwitów wogóle nie ruszac.?Prosze o wskazówki :oops: bardzo zalezy mi na tej pracy !!!!Z góry dziekuje :wink:

Offline Ewa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 42
oczyszczanie twarzy
« Odpowiedź #26 dnia: 2005-09-01, 21:54:29 »
O ile sie orientuję to przy gabinecie pani dermatolog mozesz oczyszczac wyłacznie zaskórniki.Po zabiegu z kwasami nie powinno byc zadnych problemów z oczyszczeniem.

Gość

  • Gość
oczyszczanie twarzy
« Odpowiedź #27 dnia: 2005-09-01, 22:29:50 »
Na pewno nie robisz peelingu,jeśli oczyszczanie jest robione w czasie kwasów odradzam Ci robienia peelingów,jeśli jest to dłuższy okres to bez zmian.

Gość

  • Gość
oczyszczanie twarzy
« Odpowiedź #28 dnia: 2005-09-01, 22:46:07 »
dziekuje za szybkie odpowiedzi.Tak myslałam,bo ropnych wykwitów to nie dotykam.a kolejnosc partii chyba tak jak przy standardowym oczyszczaniu?

Offline oszin

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 762
oczyszczanie twarzy
« Odpowiedź #29 dnia: 2005-09-01, 22:49:33 »
jesli jest to w trakcie kwasow nie powinno sie robic oczyszczania,natomiast po kwasach skora powinna miec zabiegi regenerujace i po ok 25 dniach mozna zrobic oczyszczanie poniewaz skora jest wtedy wrazliwa i delikatna naskorek powinien sie odnowic ...no chyba ze sa to kwasy o dzialaniu bardziej nawilzajacym niz zluszczajacym .Rowniez oczyszczania nie powinno sie wykonywac 7 dni przed kwasami w celu unikniecia naruszenia ciaglosci naskorka i powiklan pozniej z tym zwiazanych ...oczywiscie domyslam sie ze w praktyce jest inaczej ale ja nigdy nie zlamalam tej zasady przekazanej przez pania dermatolog i kosmetolog na uczelni :wink:
SALON BEAUTY -LENA LASKOWSKA                 CALE ZYCIE SIE UCZYMY....