Autor Wątek: manicure hybrydowy  (Przeczytany 34476 razy)

Offline adelajda

  • ksiegowa
  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: manicure hybrydowy
« Odpowiedź #30 dnia: 2016-08-31, 11:17:35 »
Witam,
Zaczęłam interesować się stylizacją paznokci. U mnie w mieście koszty hybryd to około 60 zł. w zależności jeszcze czy jest jakieś zdobienie czy nie. Nie wydaje mi się żeby było to duzo bo naprawdę kosmetyki kosztuja i pracy też jest sporo. Swoją droga możecie mi polecic jakies dobre lakiery hybrydowe ktorych uzywacie? Wiem że z Semilaca sa dobre ale dużo osob skarzy się ze ich uczulają.
Uwielbiam kolorowe paznokcie. Hobbistycznie zajmuję się stylizacja paznokci. zawodowo jednak pracuje jako księgowa Jelenia Góra  to tam zajmuję się też malowaniem panokci :)

Offline Kova

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: manicure hybrydowy
« Odpowiedź #31 dnia: 2016-08-31, 17:56:18 »
No właśnie to jest to że uczula

Offline Anntion

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: manicure hybrydowy
« Odpowiedź #32 dnia: 2016-09-01, 21:00:51 »
No stronka allepaznokcie spoko jest

Offline Nether1face

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: manicure hybrydowy
« Odpowiedź #33 dnia: 2016-09-02, 22:09:17 »
Nooo, lepszej nie ma.
Wybierz moduły PrestaShop które doprowadzą do tego, że twój sklep będzie zarabiać więcej

Offline iLubie

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: manicure hybrydowy
« Odpowiedź #34 dnia: 2016-09-02, 23:08:25 »
zgadzam się nie ma lepszej

Offline terala

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: manicure hybrydowy
« Odpowiedź #35 dnia: 2016-09-14, 13:13:03 »
Swoją droga możecie mi polecic jakies dobre lakiery hybrydowe ktorych uzywacie? Wiem że z Semilaca sa dobre ale dużo osob skarzy się ze ich uczulają.

Ja szczególnie polecam ci Indigo, nie uczula i jest niemalże równie dobry, z tym, że jest dosyć drogi :/
Od 3 miesięcy robię zaawansowany kurs manicure. Prywatnie prowadzę biuro rachunkowe Wałbrzych, ale chciałabym otworzyć też salon manicure.

Offline Semilac

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: manicure hybrydowy
« Odpowiedź #36 dnia: 2016-09-14, 22:00:57 »
Witam,
Zaczęłam interesować się stylizacją paznokci. U mnie w mieście koszty hybryd to około 60 zł. w zależności jeszcze czy jest jakieś zdobienie czy nie. Nie wydaje mi się żeby było to duzo bo naprawdę kosmetyki kosztuja i pracy też jest sporo. Swoją droga możecie mi polecic jakies dobre lakiery hybrydowe ktorych uzywacie? Wiem że z Semilaca sa dobre ale dużo osob skarzy się ze ich uczulają.
Adelajdo, na rynku nie istnieje żaden produkt kosmetyczny, który dałby gwarancję niewystąpienia niepożądanej reakcji. Składy wszystkich naszych produktów dostępne są w kartach i na opakowaniu produktów oraz na naszej stronie. Wszystkie nasze produkty posiadają Certyfikat Bezpieczeństwa, potwierdzający bezpieczeństwo i niezmienność składu. Posiadamy również certyfikaty Dermastetu.
W razie dodatkowych pytań służę pomocą.
 Online Ekspert marki Semilac

Offline asene

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: manicure hybrydowy
« Odpowiedź #37 dnia: 2016-09-16, 12:26:57 »
Z tym, ze Semilac uczula, to jest jakoś dziwnie rozdmuchane. Ile razu stosowałam Semilac u naprawdę sporej liczbie osób i nikt nie miał uczulenia. Widocznie znalazło się parę osób i to one pisały na forum. No bo zazwyczaj w internecie wypowiadają się osoby, którym coś nie zadziałało, a osoby zadowolone, po prostu są zadowolone :D
Od 3 lat pracuję jako księgowa z certyfikatem krakowskim. Mam też kurs manicure.

Offline Filip432

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: manicure hybrydowy
« Odpowiedź #38 dnia: 2016-09-23, 18:27:42 »
Za piękno trzeba płacić

Offline Karolina63

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: manicure hybrydowy
« Odpowiedź #39 dnia: 2016-09-27, 11:36:46 »
Ja zrobiłam ostatnio kurs stylizacji paznokci, jestem zafascynowana hybrydami. Mam już lakiery z semilacka ale nie chce więcej kupować z tej firmy bo wiem że uczulają. Mam jeszcze lakiery z neonali i jestem zadowolona ale jak za 6 ml 30 zł to chyba trochę dużo :/. POnadto osttanio kupiłam lakiery z ezotyk i są kiepskie zapłaciłam 20 zł za 15 ml. Może polecicie jakieś fajne firmy? :) 
Jestem Karolina, interesuje się kosmetologia i wizażem. Dodatkowo prowadzę internetowy katalog księgowych.

Offline SliwkaPL

  • Nie pozycjonujemy się!!!
  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: manicure hybrydowy
« Odpowiedź #40 dnia: 2016-10-03, 19:01:24 »
 lakier kosztuje mnie 70zł
Nie pozycjonujemy się!!!

Offline Hatake

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: manicure hybrydowy
« Odpowiedź #41 dnia: 2016-10-06, 18:02:43 »
To z czego ten lakier? ;D
Nie pozycjonujemy się!

Offline icomsel

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: manicure hybrydowy
« Odpowiedź #42 dnia: 2016-10-11, 13:44:23 »
czy te kursy sa drogie
Zależy w jakiej szkole, ale z takich tańszych to około 450 zł za taki kurs trzeba dać :)

Offline Kosmetyczzzzkka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: manicure hybrydowy
« Odpowiedź #43 dnia: 2016-10-17, 15:31:39 »
Ja zrobiłam taki kurs i w sumie to jestem tak średnio zadowolona zapłaciłam 500 zł w : cenzura : to szkoła która funkcjonuje na terenie całego kraju. Ale prawda jest taka że jeżeli sama nie będziesz ćwiczyć na koleżankach rodzinie to niczego z kursów się nie nauczysz bo tu jest najważniejsza PRAKTYKA praktyka prakityka
« Ostatnia zmiana: 2016-10-17, 15:52:06 wysłana przez Tomek »

Offline nurinest

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: manicure hybrydowy
« Odpowiedź #44 dnia: 2016-10-26, 09:11:39 »
to szkoła która funkcjonuje na terenie całego kraju. 

Hej, a można wiedzieć, co to za szkoła, bo ja właśnie planuję z której skorzystać i wolałabym ominąć ta, w której ty się szkoliłaś. Czyżby w żaku?
Nie pozycjonujemy się!!!