Autor Wątek: depilacja twarzy  (Przeczytany 17877 razy)

Offline ankuak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 778
depilacja twarzy
« Odpowiedź #30 dnia: 2006-05-29, 23:11:28 »
Raczej nie jest możliwe by po depilacji woskiem pojawiło Ci się więcej włosków, gdyż ich ilość jest zapisana w naszym organiźmie, ale zdaża się , że włosek jest ciemniejszy, lub wydaje nam się bardziej widoczny.

Co do Twojego pytania to nie bardzo rozumiem. Może masz poprostu zapalenie mieszków włosowych. Opisz dokładniej, bo nie dokońca zrozumiałam czy masz problem z włoskami czy raczej ze skórą .
Anna K.
kosmetolog licencjonowany,
technik usług kosmetycznych,
wizażysta

Gość

  • Gość
depilacja brody woskiem
« Odpowiedź #31 dnia: 2006-09-30, 20:09:38 »
Witam:)
chciałabym sie poradzic doswiadczonych kosmetyczek, jestem załamana choruje na hirsutyzm,  :cry: zastanawiam sie nad depilacja woskiem brody, jak dotychczas depilowałam penseta, jest to bardzo uciazliwe, mozna sie załamc, chciałm sie dowiedziec, czy depilujecie rowniez brode woskiem, ile milimetrow musza miec włoski, i czy efekty sa zadawalajace, pytam sie o to zarowno doswiadczonych kosmetyczek jak i samych chorujacych na hirsutyzm, dziekuje z gory za odpowiedzi:)

Gość

  • Gość
depilacja twarzy
« Odpowiedź #32 dnia: 2006-09-30, 23:07:21 »
czesc,
przede wszystkim zaczelabym od leczenia przyczyn Twojej dolegliwosci. metody kosmetyczne typu wosk i peseta przyniosa jedynie rezultat krotkotrwaly.
metoda inetnsywnego zrodla swiatla (IPL) przynosi rezultaty w postaci oslabiania wlosow i czesciowego ich usuniecia, przy czy zabiegi nalezy powtarzac (nawet kilkanascie razy). Efekt z pewnoscia przynioslby Ci pewno ulge, szczegolnie jezeli te metode skojarzysz z leczeniem ogolnym. W tym celu warto byloby wybrac sie do endokrynologa. Pewne efekty przyniesie rowniez metoda elektrolizy, ale tutaj nie wypowiem sie, gdyz nie usuwalam owlosienia w ten sposób.

Offline DaJusia

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 801
depilacja twarzy
« Odpowiedź #33 dnia: 2006-10-01, 11:50:57 »
Na pewno wosk da rezultat na troszkę czasu - więc o problemie można na ten okres zapomnieć; jednak nie o to chyba chodzi - wpierw wizyta u lekarza endokrynologa - to powinno sie leczyć, a usuwanie włosków swoją drogą. pozdrawiam  :D
pozdrawiam, Daria
SPA Hotel DIAMENT Ustroń

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
depilacja twarzy
« Odpowiedź #34 dnia: 2006-10-01, 21:48:09 »
zgadzam sie z DaJusią ale wosk jak najbardziej najlepiej twardy
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
depilacja twarzy
« Odpowiedź #35 dnia: 2006-10-01, 22:17:37 »
najwazniejsza jest wizyta i endokrynologa. ale jesli o wosk to zgadzam sie z poprzednimi wypowiedziami.bo peseta to nie zabardzo 8)

Gość

  • Gość
depilacja twarzy
« Odpowiedź #36 dnia: 2006-10-06, 00:01:20 »
pencta nie...chyba że są bardzo grube i krótkie..wtedy wszystkich włosków wosk nie chwyci i kilka sztuk podejrzewam trzeba bedzie wyrwac pencetą :? ale żeby chwycił je wosk to muszą mieć niestety 5-7 mm (czyli ten okres zapuszczania jest dosyć uciążliwy). Ale tak jak dziewczyny uważam że najpierw lekarz..później wosk albo laser :)

Offline mimi

  • all-powerful
  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 837
depilacja twarzy
« Odpowiedź #37 dnia: 2008-01-17, 17:10:20 »
A ja mam pytanie czy boczki na twarzy też można zrobić woskiem tak jak meszek na twarzy?? No i czy mocno będzie bolało?
دوبدوا

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
depilacja twarzy
« Odpowiedź #38 dnia: 2008-01-17, 17:30:28 »
ja mialam boczki robione :lol: po sterydach :lol: i chyba bardziej mnie bolal wąsik niz boczki 8) do przezycia :)

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
depilacja twarzy
« Odpowiedź #39 dnia: 2008-01-17, 17:50:44 »
wiadomo kto robił  :lol:  :lol:  :lol:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline mimi

  • all-powerful
  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 837
depilacja twarzy
« Odpowiedź #40 dnia: 2008-01-17, 19:29:34 »
A często później trzeba robić, bo raz chyba nie wystarczy.
دوبدوا

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
depilacja twarzy
« Odpowiedź #41 dnia: 2008-01-17, 19:32:22 »
Jak przy każdej depilacji woskiem ;)
częstotliwość zależy od włosów  :wink:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Gosiaczka

  • Gość
depilacja twarzy
« Odpowiedź #42 dnia: 2008-01-18, 12:46:08 »
co powiecie na usowanie owlosienia nitka? nie wiem jak to sie fachowo nazywa po polsku ale tutaj jest to dosc popularne nazywa sie to threading . Ciekawie to wyglada i zastanawiam sie czy sie nie wybrac. Depiluja brwi, cala twarz (policzki, boczki wasik, brode). tutaj jest video http://www.videojug.com/film/how-to-thread-eyebrows

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
depilacja twarzy
« Odpowiedź #43 dnia: 2008-01-18, 13:10:29 »
: bredzisz :
ło mamo ani troche to mi sie nie pododba i wogole nie wybralabym sie na takie cos, juz naprawde wole wosk i pęsetke :roll:

Gosiaczka

  • Gość
depilacja twarzy
« Odpowiedź #44 dnia: 2008-01-18, 13:31:11 »
no widzisz Natalia a ponoc gwazdy w Hollywood tylko tak sie depiluja  :wink: tylko zastanawia mnie jedno, skory przy tej metodzie sie nie naciaga...