Autor Wątek: powieki  (Przeczytany 18491 razy)

Gość

  • Gość
powieki
« Odpowiedź #15 dnia: 2005-06-15, 12:39:36 »
Ja osobiscie przed nałożeniem cieni pudruje troszke oczka zeby powieka była sucha. Cienie trzymaja sie dużo dłuzej. Lepiej jednak działa baza.

Gość

  • Gość
powieki
« Odpowiedź #16 dnia: 2005-06-22, 20:56:45 »
A ja uzywam cieni w kamieniu inglot po uprzednim przypudrowaniu powiek, bez bazy i znakomicie się sprawują.

Gość

  • Gość
powieki
« Odpowiedź #17 dnia: 2005-06-22, 23:45:07 »
Artdeco wspaniały wybór sama go mam i makijaż trzyma sie prze dłuższy czas.

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
powieki
« Odpowiedź #18 dnia: 2006-10-01, 22:11:31 »
a ja nie zawsze nakladam baze lub podklad ale zwykle mocno maluje oczka i makijaz dlugo sie utrzymuje
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
powieki
« Odpowiedź #19 dnia: 2006-10-01, 22:15:36 »
ja sobie zwyklym sypkim pudrem przypudruje czasami jak chche cien nalozyc i troche sie lepiej trzyma
ale jak mam jakas dziwna powieke :lol:

Gość

  • Gość
powieki
« Odpowiedź #20 dnia: 2006-10-02, 15:16:51 »
Podklad na powieki koniecznie, jednak nie ten w kremie tylko w kamieniu albo skypki.W zasadzie najlepiej sypki. Naniesc pedzelkiem ale przed dotknieciem pedzelka z pudrem powieki nalezuy nadmiar proszku strzepac o nadgarstek. w przeciwnym razie poleci nam na buzie.
Jesli chodzi o cienie Bi kora to posiadam te 4 kolorowe (sa dostepne opakowania po 4 kolory i po 2) cienie maja najrozniejsze kolory o odcieniach perlowych, z drobinkami albo zwyklych (same kolory), ladnie pachna i super trzymaja sie na oku, sa bardzo wydajne i w pelni zadawalajace jak na ta cene (nie naleza do najtanszych)

Gość

  • Gość
powieki
« Odpowiedź #21 dnia: 2006-10-05, 23:45:47 »
te cienie bi-kor można dostać w niektórych centrach handlowych. Ja jestem z Warszawy i wiem że mają swoje stanowisko z ziemią egipską i cieniami np.na targówku:) a to, że są super to sie zgadzam :D

Gosiaczka

  • Gość
powieki
« Odpowiedź #22 dnia: 2006-10-09, 14:17:30 »
cienie bikor super super super!!!! oraz moge pochwalic cienie bourjois

Offline ankuak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 778
powieki
« Odpowiedź #23 dnia: 2006-10-09, 19:29:22 »
no i Bi-Kor często jest też na targach , szczególnie tych większych.

A ja także polecam cienie z Goscha świetnie się trzymają, także na powiekach z takim problemem jak pisała Talencja i na jesień mają znowu bardzo ładną i zgodną z trendami kolekcje no i cena przystępna  :D
a z bardziej ekskluzywnych polecam cienie Malu Wilz , super jakość...
Anna K.
kosmetolog licencjonowany,
technik usług kosmetycznych,
wizażysta

Offline madzuuusia

  • Miłe początki na naszym forum...
  • **
  • Wiadomości: 117
powieki
« Odpowiedź #24 dnia: 2006-10-20, 19:11:12 »
w toruniu jest salon kosmetyczny, w ktorym mozna kupic wlasnie produkty firmy BI KOR...
A co do tematu to rowniez poddzielam baza po cien Artdeco jest rewelacyjna...kosztuje 36 zl...polecam

Gość

  • Gość
powieki
« Odpowiedź #25 dnia: 2006-10-20, 19:36:34 »
A w jakiej cenie sa cienie Bikor? I sa to pojedyncze cienie czy moze zestaw 4 kolorow?
Pozdrawiam

Offline hkaha

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 28
powieki
« Odpowiedź #26 dnia: 2006-11-12, 19:55:54 »
ja na powieki  zawsze nakladam korektor i przez chwile go trzymam na oczkach a pozniej delikatnie scieram patyczkiem z wata. korektor wtedy gromadzi sie w miejscu zalamania powieki i wypelnia to miejsce dlatego cien juz pozniej nie powinien sie tam rolowac. pozniej lekko przypudruje sypkim pudrem i dopiero nakladam cien.  tez mam gleboko osadzone oczy i u mnie sie ten sposob sprawdza

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
powieki
« Odpowiedź #27 dnia: 2006-11-12, 23:39:27 »
inaczej tez sie trzymaja cienie dobrej jakosci  :D
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Alice

  • Ekspert(ka) - wizaż
  • To zaczyna być obsesją
  • *****
  • Wiadomości: 780
powieki
« Odpowiedź #28 dnia: 2006-11-12, 23:49:10 »
bikor bardzo dobry... ja tez uwielbiam kryolan... maja doskonale kosmetyki... procz kolorowki i kamuflazu polecam spreye do utwalania makijazu.... genialne na sluby i inne calonocne imprezy :D 8)
Nadal nie znam tajemnicy za to mam w głowie kalkulator i wiem co się liczy

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
powieki
« Odpowiedź #29 dnia: 2006-11-13, 00:05:18 »
a jesli chodzi o kryolan to tylko u przedstawicieli czy mozna gdzies jeszcze je dostac  :?:  8)
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))