Autor Wątek: najbardziej popularne zabiegi wśród klientek  (Przeczytany 7922 razy)

Offline Tiffa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 46
najbardziej popularne zabiegi wśród klientek
« dnia: 2011-01-28, 14:47:23 »
jakie zabiegi wśród waszych klientek cieszą się największą popularnością?jakie tendencje obserwujecie?:)
Zewnętrzne piękno nie znaczy nic, jeśli nie jest poparte wewnętrznym poczuciem harmonii. A prawdziwe piękno, to zbiór cudownych cech tkwiących w samym człowieku, sposób, w jaki odnosi się do innych ludzi i w jaki się zachowuje.

Offline justa28

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 507
  • nie rozstaję się z lakierem do paznokci...
Odp: najbardziej popularne zabiegi wśród klientek
« Odpowiedź #1 dnia: 2011-01-28, 15:15:56 »
oczyszczanie twarzy i zabiegi nawilżające...chętnych na ultradżwięki też nie brakuje:))a mikrodermabrazja to hicior...kochają ją klientki:)

Offline gg83

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 65
Odp: najbardziej popularne zabiegi wśród klientek
« Odpowiedź #2 dnia: 2011-03-23, 18:39:20 »
Kawitacja i maski algowe... tyle, że niektóre myślą, że po jednej masce 10 lat im ubędzie :)

Offline justa28

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 507
  • nie rozstaję się z lakierem do paznokci...
Odp: najbardziej popularne zabiegi wśród klientek
« Odpowiedź #3 dnia: 2011-03-23, 21:22:43 »
z tym że maska algowa nie jest typem zabiegu....to tylko wykończenie zabiegu

Offline toothyy

  • Miłe początki na naszym forum...
  • **
  • Wiadomości: 100
  • Kosmetolog, technik usług kosmetycznych
Odp: najbardziej popularne zabiegi wśród klientek
« Odpowiedź #4 dnia: 2011-03-24, 12:56:21 »
manicure i mikrodermabrazja, kwasy a najmniej na oczyszczanie, bo zawsze staram sie namowic klientke na serie mikro lub kwasow:D

Offline Malinka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: najbardziej popularne zabiegi wśród klientek
« Odpowiedź #5 dnia: 2011-03-24, 15:51:11 »
Najlepiej zobaczyć na co to oferują gabinety kosmetyczne i wtedy można się zorientować na co jej popyt, że się tak wyrażę.
Np. na Favore.pl najwięcej ofert jest z zakresu Makijaż, wizaż bo aż 1454.
http://www.favore.pl/cat20_zdrowie-i-uroda.html

Na drugim miejscu są masaże a na trzecim zabiegi wyszczuplające.

Offline Tiffa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 46
Odp: najbardziej popularne zabiegi wśród klientek
« Odpowiedź #6 dnia: 2011-03-30, 18:11:38 »
dzieki za dop:) pytałam , bo różnie się to prezentuje w gabinetach ale mikro zdecydowanie na czele:)
Zewnętrzne piękno nie znaczy nic, jeśli nie jest poparte wewnętrznym poczuciem harmonii. A prawdziwe piękno, to zbiór cudownych cech tkwiących w samym człowieku, sposób, w jaki odnosi się do innych ludzi i w jaki się zachowuje.

Offline Kruskawka

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 196
Odp: najbardziej popularne zabiegi wśród klientek
« Odpowiedź #7 dnia: 2011-03-31, 08:14:25 »
Mikro, kwasy ,depilacja :)

Offline gohna777

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 209
Odp: najbardziej popularne zabiegi wśród klientek
« Odpowiedź #8 dnia: 2011-04-02, 21:15:53 »
kwasy, mikro i migdałek plus mikro to u mnie, z zabiegów na ciałko zdecydowanie antycellulit :smiech3:

Offline ftn

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: najbardziej popularne zabiegi wśród klientek
« Odpowiedź #9 dnia: 2011-05-05, 10:01:22 »
U mnie w salonie też króluje mikro, ogólnie złuszczania i zabiegi wybielające jakiś czas temu z kwasów przerzuciłam się na zabiegi ziołowe chciałam cos wprowadzić innego niż wszyscy. Robie głębokie złuszczania Bio – Peeling :-D. Jeżeli chodzi o ciało to zabiegi antycellulitowe i modelowanie sylwetki używam do tego liposukcji ultradźwiękowej.

Offline kkkcelyna

  • Kosmetolog
  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 178
Odp: najbardziej popularne zabiegi wśród klientek
« Odpowiedź #10 dnia: 2011-06-02, 21:53:15 »
U mnie w salonie też króluje mikro, ogólnie złuszczania i zabiegi wybielające jakiś czas temu z kwasów przerzuciłam się na zabiegi ziołowe chciałam cos wprowadzić innego niż wszyscy. Robie głębokie złuszczania Bio – Peeling :-D. Jeżeli chodzi o ciało to zabiegi antycellulitowe i modelowanie sylwetki używam do tego liposukcji ultradźwiękowej.

Możesz coś więcej napisać o bio peelingu, na jakies firmie pracujesz i na ile wyceniasz sobie taki zabieg ???? :icon_cheesygrin:

Offline Polianna8

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: najbardziej popularne zabiegi wśród klientek
« Odpowiedź #11 dnia: 2011-08-09, 11:58:32 »
depilacja laserowa, mikrodermabrazja i peeling kawitacyjny :D

Offline med-beauty

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: najbardziej popularne zabiegi wśród klientek
« Odpowiedź #12 dnia: 2011-08-12, 10:53:08 »
 U nas najwieksze zainteresowanie jest na mezoterapie bezigłową, potem mikrodermabrazja, kwasy
W lecie bardzo duzo robimy także opalania natryskowego  : brawo :

Offline Salon Olwin Lublin

  • Olwin Salon Kosmetyczny Lublin
  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: najbardziej popularne zabiegi wśród klientek
« Odpowiedź #13 dnia: 2019-12-03, 10:54:33 »
Witam.
Najbardziej popularne grupy zabiegów to: zabiegi oczyszczające i nawilżające (mikrodermabrazja, peeling kawitacyjny, oxybrazja, mezoterapia, infuzja), zabiegi wyszczuplające (dermomasaż, karboksyterapia, lipolaser) oraz laserowe (depilacja, terapia naczyń, usuwanie przebarwień).
Pozdrawiam Salon Olwin

Offline Cytryna

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 228
Odp: najbardziej popularne zabiegi wśród klientek
« Odpowiedź #14 dnia: 2020-02-13, 07:10:36 »
ja też zaczęłam zaczęłam się 'bawić' inwazyjnie w okolicach 30 ;) poszedł juvaderm volbella w dolinę łez (podobno nie puchnie się tak jak po redenisty II; ja w każdym razie wyglądam od razu normalnie po zabiegu). przez głupotę i niededukowanie zrobiłam wcześniej laser na zmarszczki mimiczne wokół oczu, ale odradzam. o ile na początku efekt był w porządku i zmarszczki wyprasowały się, to suma summarum ta okolica dostała po tyłku, dlatego ratowałam się, ostrzykując okolice oka restylanem. no i do tego jeszcze botoks idzie. na konsultacjach u różnych lekarzy odradzono mi póki co robienie czegoś poza tą okolicą. więcej grzechów nie pamiętam.

No i regularnie chodzę na osocze bogatopłytkowe. Dobry nawilżający zabieg. http://fashionandbeauty.pl/wampirzy-lifting-osocze-bogatoplytkowe-w-medycynie-estetycznej/
« Ostatnia zmiana: 2020-03-02, 11:49:45 wysłana przez Cytryna »