Autor Wątek: Szampony do blond włosów  (Przeczytany 1127 razy)

Offline Cytryna

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 228
Szampony do blond włosów
« dnia: 2020-09-10, 09:51:02 »
Czy maski i szampony "do włosów blond" mogą rzeczywiście ciemny/średni blond rozjaśnić delikatnie? Jest w ogóle sens stosować? Te znalazłam w Rossmannie, są nawet przecenione  Widzę rumianek w środku składu, ale to chyba za daleko. Jest tam coś jeszcze co może tak działać? Chciałabym nieco rozjaśnić swoje naturalki i nadać im ładniejszych refleksów, bo po zaprzestaniu farbowania kolor mi się znowu coraz mniej podoba

Offline eck

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 359
Odp: Szampony do blond włosów
« Odpowiedź #1 dnia: 2020-09-10, 12:35:09 »
Moim zdaniem nie bardzo, większość szamponów ma za zadanie rozchylać łuskę i wymywac pigment, za to maski domykają znowu łuskę. Na dłuższa metę będą wususzać i niszczyć włosy. Lepiej robić plukanki ziołowe lub kąpiel rozjaśniającą.

Jesli już jednak chcesz kupić sobie jakiś szampon do włosów blond farbowanych polecam - na tle innych ma dobry sklad: https://lavandin.pl/pl/products/fanola-no-yellow-szampon-do-wlosow-100ml-29401.html

« Ostatnia zmiana: 2020-09-15, 10:23:33 wysłana przez eck »

Offline phi_phi

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 29
Odp: Szampony do blond włosów
« Odpowiedź #2 dnia: 2020-09-11, 10:46:22 »
tego nie znam, a może trzeba by było sie zainteresować, bo mojej mamie często wychodzą jakieś żółte refleksy jeżeli chodzi jej blondy, więc mooooże by to dało radę u niej jakoś uratować.