Autor Wątek: Zabiegi przy wspólpracy z dermatologiem  (Przeczytany 849 razy)

Offline herbatka z bratka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
Zabiegi przy wspólpracy z dermatologiem
« dnia: 2013-11-02, 01:17:50 »
Hej. Juz chciałam otwierać swój gabinet gdyż tu nagle dzis zaproponowała mi ciekawą sprawę Pani dermatolog, dobra znajoma mojej mamy.
Prowadzi gabinet dermatologiczny i alergologiczny. Sama wykonuje , IPL, elektrolize, kawitację, mikrodermabrazję i kwasy. Powiedziała że szuka kosmetologa który przeprowadzi pozostałe zabiegi...
I tak zastanawiam sie co to mogłoby być.
Wiadomo: henna, regulacja, manicure hybrydowy, pedicure, ale chciałabym też cos z twarza
Co sprawdzi sie w gabinecie dermatlogiczno-kosmetycznym? Myślałam o oczyszczaniu na zimno Anna Lotan, DermaPenie np na ampułkach z lady esther wodnistych,  maske termokatywną,
Co jeszcze można by wprowadzić? Dodam że powiedziała ze jesli zabiegi maszynowe chce wprowadzić to na własnym sprzecie. W sumie jakby współpraca wypaliła , miałabym klientki to byłoby fajnie, bo mogłabym docelowo to urzadzenie do swojego gabinetu zabrać, ale z 2 str boje sie ze nikt nie będzie chciał ze mnie koszystac bo będzie wolał dermatologa....
Dodam jeszcze ze będe przychodzic tylko na umówione wizyty o ile takie w ogóle beda.
Doradźcie proszę, okazja fajna, bo bez zusu, opłat za lokal wkładu w remont, ale nie wiem co ogłabym wykonywac jak ona najbardziej popularne ma(mikro,kwas, kawitacja)