Autor Wątek: lakier między warstwami żelu  (Przeczytany 21691 razy)

Offline mimi

  • all-powerful
  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 837
Lakier między warstwami żelu lub akrylu
« Odpowiedź #30 dnia: 2007-05-28, 12:18:49 »
Ja nie raz robie wzroki lakeirem na paznokciach przykrywam zelem i wszystko sie pieknie trzyma nic nigdy nie odpryskiwalo, ale nigdy nie robie frencha lekierem tylko zelem, a lakieer uzywam tylko do drobnych zdobien.
دوبدوا

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
Lakier między warstwami żelu lub akrylu
« Odpowiedź #31 dnia: 2007-05-31, 08:50:07 »
mimi ....ale to samo wykonane żelem kolorowym daje nam  inny efekt końcowy. Zel poprostu wyglada elegancko.
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039

Gość

  • Gość
Lakier między warstwami żelu lub akrylu
« Odpowiedź #32 dnia: 2007-06-01, 00:55:15 »
Dzisiaj przyszła do mnie klientka na uzupełnienie frencha i własnie miała wtopiony pomiedzy warstawmi żelu Alesandro biały lakier i zrobionego frencha i o dziwo nic sie nie stało...wszytsko było na swoim miejscu...jednakże pomimo takiego "pójścia na łatwiznę" przyznam szczerze, że zgadzam się z Eleną...żel wygląda poprostu elegancko  :D Ten lakier nie miał takiej siły krycia i nie wyglądal tak ładnie jak mógłby wygladać żel ... po zmianie i dopełnieniu klientka zauważyła różnicę i byla bardziej zadowolona z mojej usługi.

Offline anda

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 28
Lakier między warstwami żelu lub akrylu
« Odpowiedź #33 dnia: 2007-06-01, 04:14:45 »
Ja tez eksperymentowalam z lakierem pod zelem ;] Nie powiem, trzymalo sie slicznie, ale mialam duze obawy i do czasu odnowy zastanawialam sie, czy aby na pewno jest wszystko ok ;]
Powiem szczerze, ze zel, to zel, a lakier na pewno nei spelnia jego funkcji . rowniez zdecydowanie nie polecam lakieru miedzy warstwami ;]

Offline Monic

  • Miłe początki na naszym forum...
  • **
  • Wiadomości: 102
Lakier między warstwami żelu lub akrylu
« Odpowiedź #34 dnia: 2007-07-05, 17:15:40 »
dziewczyny z tego co zauważyłam, nie warto łączyć lakieru z żelem. mam do Was pytanie?? chciałabym zakupić parę żeli nie znam się na cenach i firmach. na Allegro zauważyłam żele powiedźcie co o nich sądzicie będę wdzięczna  :oops: www.allegro.pl/item211170854_promocja_kolorowe_zele_5g_za_9_00_reni_nail.html

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
Lakier między warstwami żelu lub akrylu
« Odpowiedź #35 dnia: 2007-07-05, 18:23:46 »
Monic generalnie nie zalecamy zakupów produktów na Allegro. Ozdoby to co innego.
Jak będziesz mieszała tematy to dostaniesz żółta kartę. Zapoznaj się z zasadami przebywania na forum i stosuj się do nich!

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...