Autor Wątek: sczelina między tipsem a paznokciem  (Przeczytany 4482 razy)

Gość

  • Gość
sczelina między tipsem a paznokciem
« dnia: 2006-10-17, 13:11:41 »
dzisiaj zauważyłam że na kilku palcach mam szczeliny między paznokciem a tipsem. Tipsy mam 3 tygodnie były dobrze przyklejone tzn rąbek paznokcia idealnie połączony został z tipsem nie było żadnych pęcherzy powietrza itp.
paznokieć w miejscu tej szczeliny jest lekko przebarwiony- pewnie dostały się bakterie- dlatego postanowiłam że je dzisiaj ściągnę i dokładnie zobaczę co się tam porobiło.
Ale mam takie pytanie co mogło zostać źle zrobione- te szczeliny mam na 3 palcach- pozostałe wyglądają ok  (przynajmniej na razie )

Poradźcie proszę dziewczyny.


Pozdrawiam,
M.

Offline Misia

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 237
sczelina między tipsem a paznokciem
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-10-17, 17:05:53 »
:)

moim zdaniem...

Dbanie o paznokcie zelowe czy akrlowe to nie lada gratka!

Gdy ma sie zrobione dobrze paznokcie kladziemy sie spac i wstajemy rano ze spokojna glowa ze sa na miejscu i paznokcie sa godne pokazywania
ale tak naprawde tylko nieliczna grupa kobiet ( wnioskuje to na moich klientkach i kolezankach z tej samej branzy) moze je godnie pokazac z wierzchu i POD SPODEM!!!!!!!

piekne dlonie to nie tylko reka i tipsy albo naturalne paznokcie ale tez to co jest na wewnetrznej stronie dloni i takze pod tipsem

nie kazda kobieta czysci je dokladnie po zrobieniu mielonego w domu
albo po pracy w ogrodku
:)
(blleee i fujjj) { jesli nie czysci}


dla jednych znas to wrecz nie do pomyslenia dla innych rzecz normalna

i dlatego dopelnienie jest ciezkie do zrobienia bo nie zawsze wszystko da sie ladnie wyczyscic

czasami mydlo i szczoteczka nie wystarcza
i trzeba drazyc wykalaczkami i iglami zeby cos wyciagnąc

ale wydaje mi sie ze niektore klientki poprostu mysla ze jak sa juz tipsy to nic sie z tym nie robi
i blad popelnia   "niektora "  grupa stylistek mowiac : "zobaczy pani nie bedzie pani musiala nic robic"

a to nieprawda !!!!

wrecz przeciwnie

trzeba dbac tak samo jak o swoje
tyle ze malowanie i wtopienie starcza na dlugo

No i wreszcie odpowiedz na pytanie
 Naturalny  paznokiec gdy jest miekki to rzecza normalna jest gdy  urosnie to zacznie odchodzic od tipsa
ale jesli mowa tylko o 3 paznokciach to moze sa one bardziej narazone na uderzenia albo "wyginania" wiec moze dlatego odchodził
albo poprostu cos wlazlo pod spod paznokcia i odtluscilo twoj naturalny paznokiec od tipsa i zaczął  sie podnosic

jesli dobrze przykleiłas klejem to załóż jeszcze raz i zzobaczysz dlaczego znowu sie odkleja
:)


pozdrawaim:)

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
sczelina między tipsem a paznokciem
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-10-17, 21:08:51 »
Podejrzewam, ze weszło powietrze między tipsa, a naturalny paznokcieć, a to przebarwienie, to albo brudek 9i nie ma sie co marwic), albo tzw "zielona bakteria" (wtedy trzrba usunąć mase, wyrzucic pilniki uzywane do jej usunięcia i poczekać az plamka zrosnie, ewentualnie mozna ja potraktować primerem)
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
sczelina między tipsem a paznokciem
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-10-18, 00:07:03 »
Misia czy Ty  masz jakieś problemy z kalwiaturą czy dzidzia po niej skacze gdy piszesz? Bo jeśli dzidzia to mogę zrozumieć ale jeśli nie to pliss pisz jakoś po ludzku bo ciężko się czyta takie "rozstrzelane" posty ;) a jeden już poprawiałem.

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Offline Misia

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 237
sczelina między tipsem a paznokciem
« Odpowiedź #4 dnia: 2006-10-19, 18:59:31 »
sie robi

ale lubie pisac "myslami"

:)

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
sczelina między tipsem a paznokciem
« Odpowiedź #5 dnia: 2006-10-20, 18:14:30 »
Cytat: "MISIA"
sie robi

ale lubie pisac "myslami"

:)


Dziękuję.  : bukiet :
widzę, że to takie roztrzepane myśli ;)

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...