Autor Wątek: oczyszczanie twarzy i dekoltu  (Przeczytany 55565 razy)

Gość

  • Gość
oczyszczanie twarzy i dekoltu
« Odpowiedź #15 dnia: 2006-02-16, 10:50:12 »
Ja w domku robie sobie parówkę potem sobie wyciska oczywiścieprzez chusteczki nie gołymi paluchami , potem zamykam pory zimną wodą tonizuje , jakaś maseczka na koniec jak mi się chce a jak nie to kremik łagodzący .

Offline DaJusia

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 801
oczyszczanie twarzy i dekoltu
« Odpowiedź #16 dnia: 2006-02-16, 15:34:40 »
...  :?  ja tam nie jestem za samodzielnym oczyszczaniem się... co prawda nieraz mi sie zdarzyło, jednak nie przynosi to takich skutków, jak powinno... moze jednak przemysl wizytę i oczyszczanko...  :D
pozdrawiam, Daria
SPA Hotel DIAMENT Ustroń

Offline Weronika

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 423
oczyszczanie twarzy i dekoltu
« Odpowiedź #17 dnia: 2006-02-16, 17:26:10 »
zdecydowanie polecam wizyte u kosmetyczki
ale jesli za nic w swiecie nie masz na to ochoty to regularnie
rób piling tzn jesli masz cere tlusta to gruboziarnisty raz w tygodniu
a potem maska oczyszczajaca
powinno choc troche poskutkowac :D

Offline ankuak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 778
oczyszczanie twarzy i dekoltu
« Odpowiedź #18 dnia: 2006-02-16, 20:46:41 »
Ja nie polecałabym gruboziarnistych peelingów do twarzy takiego rodzaju peelingi stosuje się raczej do ciała. A do twarzy doradzałabym drobnoziarnisty lub enzymatyczny, ale to wszystko zależy od stanu skóry.
Anna K.
kosmetolog licencjonowany,
technik usług kosmetycznych,
wizażysta

Offline oszin

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 762
oczyszczanie twarzy i dekoltu
« Odpowiedź #19 dnia: 2006-02-16, 20:48:04 »
ten temat juz byl maglowany na forum euro-fashion :wink:
SALON BEAUTY -LENA LASKOWSKA                 CALE ZYCIE SIE UCZYMY....

Gość

  • Gość
oczyszczanie twarzy i dekoltu
« Odpowiedź #20 dnia: 2006-02-16, 21:00:41 »
Zgadzam się, najlepiej jest pójść do kosmetyczki, która zrobi oczyszczanko dobierzo maskę odpowiednią do skóry. Nie polecam robienia oczyszczanka samemu w domku, bo nic nie skutkuje, a może zaszkodzić.

Offline Weronika

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 423
oczyszczanie twarzy i dekoltu
« Odpowiedź #21 dnia: 2006-02-17, 18:37:44 »
jesli chodzi o piling gruboziarnisty to nie mialam na mysli pilingu do ciala! przeciez sa rozgraniczenia na preparaty do ciala i do twarzy. moim zdaniem piling drobnoziarnisty przy dluzszym masowaniu(oczywiscie w granicach rozsadku), moze zabardzo porysowac naskorek. a tak na marginesie wiekszosc firm detalicznych do cery tlustej ma wlasnie pilingi gruboziarniste. ale tak jak napisala kolezanka wyzej wszystko zalezy od skory.

Gość

  • Gość
oczyszczanie twarzy i dekoltu
« Odpowiedź #22 dnia: 2006-03-11, 15:40:19 »
Najlepiej będzie jeśli poprostu udasz się do gabinetu ,a dobra wykwalifikowana kosmetyczkan na pewno dobierze sposób oczyszczania skóry optymalny dla ciebie.Ja polecam oczyszczanie mechaniczne ,można je wykonać delikatnie,jeśli skóra jest dobrze rozgrzana ,rozpulchniona zaskórniki "wychodzą'praktycznie same,po dokładnym zdezynfekowaniu skóry i nałożeniu maseczki ściągającej,zastosowałabym algi białe,bądż zielone typowe dla skóry z problememi trądzikowymi,pod maskę algową można nałożyć serum,bądż ampułkę intensywnie nawilżającą np.SERUM INTENSYWNIE NAWILżAJąCE FLOSLEKU.Dalej podobnie jak koleżanki stawiałabym na intensywne nawilżanie skóry,skóra such jest bowiem podatna na zanieczyszczenia i szybciej się starzeje,większośc skór suchych kojarzona jest z takim problemem jak Twój.Jeśli chodzi o cenę to ok150zł.Radzę dobry , renomowany gabinet.

Gość

  • Gość
oczyszczanie twarzy i dekoltu
« Odpowiedź #23 dnia: 2006-03-11, 15:46:52 »
oczyszczanie jest wbrew pozorom trudnym zabiegiem,trzeba je umiejętnie wykonywać,najlepiej nie używć do dego paznokci,aby nie 'przecinać skóry,ale opuszkami palców delikatnie skręcać wyprysk,jak ja miałam robione oczyszczanie przez znajomą kosmetyczkę wyglądałam makabrycznie,do tej pory mam blizny(a było to miesiąc temu),bo tak poprzecinała mi skórę swoimi pazurami,potem żle i niedokładnie ją zdezynfekowała,na i mam paskudną,jeszcze bardziej obsypaną twarz.BLLEEE

Gość

  • Gość
oczyszczanie twarzy i dekoltu
« Odpowiedź #24 dnia: 2006-03-14, 14:42:49 »
Oczyszcanie można przeprowadzić w domu tak samo jak w gabinecie,ważne jest to żeby wykonała to odpwiednia osoba i zachowała odpowiednią chigienę pracy.Są specjialne maski które zamkną nam port a przy tym też zdezynfekują buzie jak d'arsonwal Zgadzam się z Ancysko ze oczyszczań nie wolno wykonywać pacnokciami,ale nie bój się jak kosmetyczka ma je długie .Zwróć uwage żeby miała nałozone rękawiczki jednorazowe i uzywała do tego jeszcze chusteczek.
POwodzenia :wink:

Gość

  • Gość
gosik
« Odpowiedź #25 dnia: 2006-03-24, 14:14:20 »
moim zdaniem moglabys sprobowac oczyscic twarz kwasami kwasy dzialaja nawilzajaco likwiduja przebarwienia na poczatek mozesz sprobowac 25% stezeniem zabiegi wkonuje sie 2 razy w roku wiosna i jesienia wiecej dowiedz sie w gabinecie kosmetycznym  :lol:

Brunetka

  • Gość
Źle wykonane oczyszczanie
« Odpowiedź #26 dnia: 2006-05-01, 15:09:35 »
Po oczyszczaniu czerwone plamy lekko podpuchnięte, jak ich się pozbyć?? :?

Offline Agnes11

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 93
oczyszczanie twarzy i dekoltu
« Odpowiedź #27 dnia: 2006-05-01, 15:17:04 »
Możesz posmarować twarz tormentiolem cienką warstwą
BIO-STUDIO Agnes

Brunetka

  • Gość
oczyszczanie twarzy i dekoltu
« Odpowiedź #28 dnia: 2006-05-01, 15:17:57 »
Dziękuje

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
oczyszczanie twarzy i dekoltu
« Odpowiedź #29 dnia: 2006-05-23, 17:25:06 »
my mialysmy ostatnio pokaz oczyszcaia na zajeciach i nasza babka od pracowni wziela moja kolezanke jako modelke na pokaz.na drugi dzie kolezanka obudzila sie z wielkim strupem na nosie..niewiem moze dlatego ze babka tak jej cisła ten nos ze szok.. 8O