Autor Wątek: Opinie o Kosmetykach Profesjonalnych - Polecamy  (Przeczytany 2115 razy)

Offline Kosmetolog.Patrycja

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Opinie o Kosmetykach Profesjonalnych - Polecamy
« dnia: 2017-07-07, 10:38:23 »
Kosmetyki Crème Bar

Jako kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem oraz wykładowca akademicki zawsze sprawdzam kosmetyki zanim: zacznę na nich pracować, polecę je swojej klientce czy zaproponuje je swoim studentom. W ostatnim tygodniu zapoznałam się z ofertą oraz składem kosmetyków firmy Crème Bar.  Dzięki otrzymanym próbką mogłam wypróbować kosmetyki w tygodniowej kuracji. Chciałabym się podzielić z Państwem swoimi spostrzeżeniami:

WYGLĄD I OPAKOWANIE
Zarówno próbki jak i kosmetyki pełnowymiarowe są bardzo ładnie opakowane. Estetyka opakowań oraz ich wykonanie jest bardzo dobre. Opakowania kosmetyków do pielęgnacji domowej oraz pielęgnacji profesjonalnej wyposażone w atomizery, aplikatory lub pompki co pozwala na 100% ich wykorzystanie oraz zabiega przed dostawaniem się bakterii.

SKŁAD
W ofercie firmy mamy 3 bazy kremów przygotowane z najwyższą starannością. Aby stworzyć krem o pełnej zawartości należy do wybranej bazy dołożyć od 1 do 3 ampułek lub kilka kropel koncentratu z wybranymi składnikami aktywnymi. Dzięki tej możliwości sami decydujemy o składzie naszego kremu i tworzymy go indywidualnie do naszych potrzeb lub potrzeb naszej klientki. Kremy zwane kremami biomembranowymi bazują na substancjach występujących naturalnie w naszej skórze tj. trójglicerydy, skawalen, ceramidy, NMF, peptydy, UREA. W składach nie znajdziemy: emulgatorów, parabenów, silikonów i olejów mineralnych, konserwanty są naturalne a jego hipoalergiczność jest potwierdzona badaniami. Sama jako osoba z wrażliwą skórą i skłonnością do alergii w przypadku produktów tej firmy nie miałam z tym problemów.

EFEKTY
Firma proponuje w Gabinetach tzn. „Dni otwarte”. Podczas których klientki mają badaną skórę za pomocą urządzenia pomiarowego Courage Khazaka Electronic. Następnie po 3 miesiącach stosowania przez nasze klientki dokonuje się kolejnej analizy w celu sprawdzenia efektów.  Uważam, że jest to bardzo dobra metoda a jakość urządzenia do pomiaru skóry najwyższej klasy.

W mojej tygodniowej kuracji mogłam zauważyć:
* bardzo dobrą jakość kremu – odpowiednia gęstość, dobra rozsmarowywalność, szybkie wchłanianie, dużą wydajność, brak zapachu lub delikatny naturalny zapach.
* ampułki/koncentraty – ciekawe składy, możliwość wykorzystania w różny sposób np. do kremów, do zabiegów bezpośrednio, mezoterapia mikroigłowa, mezoterapia bezigłowa, sonoforeza, infuzja tlenowa, możliwość łączenia różnych ampułek.
* Brak sztucznych zapachów i pigmentów

W dotyku już po tygodniu stosowania skóra stała się delikatniejsza, przyjemniejsza w dotyku, bardziej nawilżona co potwierdziło badanie na urządzeniu pomiarowym. Wcześniej widoczne stany zapalne zmniejszyły się, zmniejszyło się również wydzielanie sebum przez gruczoły łojowe co można było zauważyć wizualnie oraz na urządzeniu pomiarowym z zastosowaniem sebumetra.

OCENA OGÓLNA: bardzo dobry
Kosmetyki Crème Bar bardzo przypadły mi do gustu. Oczywiście czym prędzej nawiązuje współpracę z tą firmą zarówno w swoim gabinecie w celu wykonywania zabiegów z linii profesjonalnej oraz sprzedaży detalicznej dla swoich klientek. Bardzo serdecznie polecam.

« Ostatnia zmiana: 2017-07-07, 22:28:23 wysłana przez Kosmetolog.Patrycja »

Offline szorstyjek

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Opinie o Kosmetykach Profesjonalnych - Polecamy
« Odpowiedź #1 dnia: 2017-07-07, 12:36:42 »
Świetny opis. A jak z ceną tego kosmetyku? I na jak długo on wystarcza?

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Odp: Opinie o Kosmetykach Profesjonalnych - Polecamy
« Odpowiedź #2 dnia: 2017-07-07, 13:43:05 »
Jaki jest sens tego reklamowego artykułu?

Offline Kosmetolog.Patrycja

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Opinie o Kosmetykach Profesjonalnych - Polecamy
« Odpowiedź #3 dnia: 2017-07-07, 14:57:41 »
Często spotkamy się w naszym zawodzie z kosmetykami dobrymi lecz mało znanymi. Mam w zwyczaju testować różne kosmetyki w związku z tym chciałam gdzieś zacząć wstawiać opinie na ich temat.  Faktycznie opinia jest pozytywna przez co wygląda nie obiektywnie.
Oczywiście kosmetyki mają też minusy (jak każde):
* Cena niestety nie jest niska
* Zapach (brak zapachu lub naturalny zapach kosmetyku szczególnie w momencie nakładania może być nieprzyjemny)
* Opakowania profesjonalne mają ogromne pojemności co wydaje mi się nie praktyczne
   
Co do wystarczalności kosmetyku niestety jeszcze nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie ponieważ używałam jedynie przygotowanych próbek (tak jak wspomniałam testowałam przez tydzień), jednak one same w sobie wydawały się dość wydajne.

Celem założenia tego tematu jest uzyskanie opinii o różnych kosmetykach. Szczególnie chodzi mi o te polecane, na których dobrze nam się pracuje. A także o takich kosmetykach które są nowością a wydają nam się na prawdę fajne. W różnych miejscach na stronie widziałam pozytywne ale także negatywne opinie o różnych firmach. Tu chciałam wyodrębnić tylko te firmy które warte są uwagi, a ich kosmetyki inne niż standardowe.


 

Offline Weronikatym

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Opinie o Kosmetykach Profesjonalnych - Polecamy
« Odpowiedź #4 dnia: 2017-07-26, 10:17:31 »
a jakie ceny są ? bo opis jest zachęcający :angel:

Offline a_anoda

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Opinie o Kosmetykach Profesjonalnych - Polecamy
« Odpowiedź #5 dnia: 2017-07-30, 22:16:25 »
Ja także mogę podzielić się swoim odkryciem! Niedawno trafiłam na bardzo fajną piankę zmiękczającą skórę stóp -  : cenzura :  . Stosuje ją przy zabiegach usuwających zrogowacenia. Klientki są zachwycone działaniem.
opakowanie: zawiera aplikator, dzięki czemu dozowanie produktu jest łatwe
skład: według mnie najważniejsze jest to, że nie zawiera parabenów, alkoholu, czy barwników. Natomiast znajdziemy naturalne składniki, takie jak: wysokostężony mocznik (25%), glicerynę i kwas mlekowy,  które dobrze zmiękcza skórę stóp i przygotowują ją do zabiegu. Dodatkowo zawiera wodę morską, naturalny ekstrakt z białej perły oraz naturalny ekstrakt z białej lilii wodnej, które odpowiadają za nawilżenie, wygładzenie i regenerację skóry.
sposób użycia: piankę należy nanieść na zrogowaciałe miejsca na ok 5 minut przed zabiegiem i następnie zmyć ciepłą wodą
efekty: pianka skutecznie poprawia efektywność zabiegu, a skóra stóp jest jeszcze bardziej gładsza i delikatniejsza
dostępność produktu: najłatwiej zamówić przez stronę internetową
« Ostatnia zmiana: 2017-08-01, 09:49:58 wysłana przez Tomek »

Offline Cytryna

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 227
Odp: Opinie o Kosmetykach Profesjonalnych - Polecamy
« Odpowiedź #6 dnia: 2020-04-03, 11:43:41 »
Szukam obecnie dobrego oraz nawiliżającego kremu do twarzy. Jakieś sugestie?

Offline eck

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 359
Odp: Opinie o Kosmetykach Profesjonalnych - Polecamy
« Odpowiedź #7 dnia: 2020-04-03, 14:48:49 »
Polecam krem w musie od Merz Spezial. Dostaniesz go w dobrych aptekach:


Ten krem jest po prostu prawdziwym eliksirem młodości. W połączeniu z regularnym stosowaniem peelingu enzymatycznego skóra już po kilku dniach wygląda o kilka lat młodziej. Nawilża i daje efekt rozświelenia. No i nadaje sie pod makijaż. https://www.merzspezial.pl/produkty-merzspezial/cream-mousse-collagen/

Konsystencja bardzo ciekawa, bardzo mi odpowiada :)
« Ostatnia zmiana: 2020-04-09, 07:04:45 wysłana przez eck »