Autor Wątek: Akryle czy zele??  (Przeczytany 15513 razy)

Gość

  • Gość
Akryle czy zele??
« dnia: 2006-02-21, 17:07:34 »
Moze zaczne od tego ,ze obgryzam paznokcie a jak juz apuszcze to szybko sie lamia ,sa brzydkie.
Chcialabym miec ladne,zadbane dlonie.
Zastanawiam sie nad zalozeniem zeli lub akryli ale nie wiem co dla mnie bedzie lepsze.
Ktore sa bardziej trale?
Polecacie akryle czy zele?

Gość

  • Gość
żel czy akryl?
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-02-21, 17:16:31 »
Obie metody sa trwałe. Przejrzyj porządnie forum, ten temat byl tyle razy wałkowany, że na pewno znajdziesz dużo wyczerpujących informacji :)

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
żel czy akryl?
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-02-21, 17:44:21 »
ja mam zele zalozone , a akryli jeszzce niemialam zalozonych. slyszalam ze jak sie robi duzo w domu, pracuje itp. to powinno sie zalozuyyc akryle bo sa brdziej wytrzymale, ale to chyba dziewczyny ktore sa profesjonalistkami powinny wiedziec.
ja mam zele i po tygodniu niestey jeden mi pekl ale skleilam klejem :oops: pojade na uzupelnienie to go naprawie :wink:

Gość

  • Gość
żel czy akryl?
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-02-21, 17:56:19 »
Cytat: "talencja"
jak sie robi duzo w domu, pracuje itp. to powinno sie zalozuyyc akryle bo sa brdziej wytrzymale


Talencja - słonce a gdzie Ty to słyszałaś ??
Gdyby to była prawda nikt by zelikow nie nosil, bo po co skoro jest mniej wytrzymały. Obie metody sa trwałe, jeżeli paznokcie są przedłuzone przez profesjonalistke, która przedłuży je dokładnie i starannie.

Gość

  • Gość
fiberglass
« Odpowiedź #4 dnia: 2006-02-21, 18:06:20 »
A ja bym Ci poleciła fiberglass.Dzieki niemu tylko minimalnie wydłużysz paznokieć i przede wszystkim wzmocnisz go.Nosi się baardzo fajnie,niewyczuwalnie.Metoda bardzo trwała no i odrosty są niewidoczne.

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
żel czy akryl?
« Odpowiedź #5 dnia: 2006-02-21, 18:11:18 »
khatti slyszalam to na innym forum kosmetycznym i ciut sie zdziwilam tym stwierdzeniem wlasnie i czekalam na jakas odpowiedz od was :?  :)

Gość

  • Gość
żel czy akryl?
« Odpowiedź #6 dnia: 2006-02-21, 18:12:37 »
No tak.. Ja przez dlugi czas nosilam paznokcie zelowe i nic mi sie z nimi nie dzialo.. Robilam wszytko w domu bez zadnych problemo.. Jednak ostatnio zdecydowalam sie na akryl. Byl to blad z mojej strony, poniewaz swoje naturalne paznokcie mialam juz bardzo slabe i przy mocnym udezeniu razem ze sztucznym paznokciem oderwal sie moj naturalny :(  Nie bede pisala co sie dzialo po tym fakcie.. Jedno jest pewne.. jesli ktos ma swoje paznokcie oslabione lepiej niech nie zastanawia sie nad akrylem, bo to moze sie zle skonczyc.. podobnie jak w moim przypadku.

Gość

  • Gość
żel czy akryl?
« Odpowiedź #7 dnia: 2006-02-21, 18:53:05 »
Cytuj
ja mam zele i po tygodniu niestey jeden mi pekl ale skleilam klejem


 8O  Talencja sloneczko szkoda pazurkow niszczyc klejem!!  :bubble:
     a poza tym to na pewno masz zle zalozony zelik bo po tygodniu nie powinny sie lamac...ja tak niestety mialam ale przejrzalam na oczy!  :happyjump:

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
żel czy akryl?
« Odpowiedź #8 dnia: 2006-02-21, 19:40:50 »
tzn. pekl mi troche , niewiem jak to wytlumaczyc hmm od pocztaku paznokcia, troche skleilam od wewnatrz :? bo teraz nie mam czasu jechac na naprawe, musze z tydzien poczekac :wink:

Offline Misia

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 237
żel czy akryl?
« Odpowiedź #9 dnia: 2006-02-22, 05:04:42 »
Ja na poczatku robilam sam akryl
i bylam ZACHYCONA tylko Akrylem
Pozniej robilamtylko żel bo bylam w ciaz (opary)
i wszystkie moje klientki przezucilam na żel
I sa zadowolone
im to obojetne czy maja akryl czy zel
Ja jestem zadowolona z żelu i z akrylu
Fiberglass tez jest ok :P

Pozdrawiam

Gość

  • Gość
żel czy akryl?
« Odpowiedź #10 dnia: 2006-02-22, 19:09:03 »
Ja jak narazie jestem żelowa ale marzy mi się kurs akrylu (kolorowego) :D

Offline Misia

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 237
żel czy akryl?
« Odpowiedź #11 dnia: 2006-02-23, 22:18:36 »
KOLOROWY AKRYL jest REWELACJA !!!!!!!!!
POLECAM

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
żel czy akryl?
« Odpowiedź #12 dnia: 2006-02-24, 17:29:01 »
Żel i akryl sa PRAWIE tak samo wytrzymałe, jednak klientkom, które duzo pracują rekami, polecam akryl jest troche bardziej wytrzymały, choć w 99% przypadków nie ma różnicy....
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

Aguś

  • Gość
żel czy akryl?
« Odpowiedź #13 dnia: 2006-02-25, 11:44:07 »
Dokladnie. Na ierwszym miejscu nalezy poszukacprofesjonalistki która wykona dobrze takie paznokcie. Mniej wazne jest czy bedzie to akryl czy zel.

Gość

  • Gość
żel czy akryl?
« Odpowiedź #14 dnia: 2006-09-15, 12:17:45 »
Co lepiej mam zrobic sobie na paznokciach !!! chialabym aby nie było to zbyt sztucznie wygladające ..... radziłybyście mi żel czy akrl ??????? pomocy !!!! piszcie co o tym sadzicie :P