Autor Wątek: jakie żele do naturalnej płytki?  (Przeczytany 40909 razy)

Aguś

  • Gość
żel na naturalnym paznokciu
« Odpowiedź #15 dnia: 2006-03-13, 17:27:48 »
Cytat: "diaboliqque"
a ja zadam pytanie tutaj zeby nie zakładać nowego tematu.

Pare dni temu miałam kurs zakładnania tipsów. Teraz ćwicze na znajomych i mam pytanie: przy wyrównywaniu granicy między paznokciem a tipsem (po przyklejeniu) piłuje tips i zauważyłam ze część wystająca ponad opuszek jest bardzo cienka. Można byłoby go wygiąć w drógą strone.
Czy nie za bardzo opiłowywuje tips? Może być taki cieniutki?
Czy raczej skupić się na piłowaniu części przyklejonej a wystającą tlko zmatowić.

Nie zwróciłam na to uwagi na kursie. :?


Granice z naturalnym paznkciem musisz spilowac by nie bylo tego progu oraz kieszonkę mozesz spilowac z grubosci tak by nie bylo roznicy miedzy plytka a kieszoką w kolorze- ja spilowuje bardzo duzo kieszonki z grubosci tak by w ogole nie bylo jej widac zwlaszcza przy tipsach naturalnych. Wolny brzeg tipsa tylko matowisz chyba ze na koncówce wydaje ci się za gruby to lekko go spiluj z grubosci tylko na koncu ale ostroznie by nie przepilowac.

Gość

  • Gość
żele na paznokcie naturalne
« Odpowiedź #16 dnia: 2006-06-03, 17:16:53 »
[color=violet] Mam pytanko do wtajemniczonych  :oops:   Czym różnią się żele które naklada się na tipsa od tych którymi przedluża się naturalną płytkę paznokcia na szablonie? I czy żelem UV którym pokrywa się tipsa można też zrobić takie przedłużenie naturalnej płytki?[/color]

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
żel na naturalnym paznokciu
« Odpowiedź #17 dnia: 2006-06-03, 20:49:47 »
Ostatnio byłem na pokazie to mogę się pomądrzyć ;) hehe. Typowe żele na naturalną płytkę jak gelacquer CHRISTRIO albo "żel silikonowy" Sunflower tym się różnią od żeli używanych do stylizacji, że nimi nie "zbudujesz" paznokcia i nie przedłużysz go. Są one dosyć rzadkie i po prostu pokrywają paznokieć podobnie do lakieru ale trwale(ok. 2 tygodni). Oczywiście trzeba zachować odpowiednie zasady jak przy innych żelach:  odtłuszczenie, pokrycie boczków i wolnego brzegu itd.

Co do pytania o żele na tipsa i bez to nie ma czegoś takiego ;). Możesz przedlużyć paznokieć tymi samymi produktami co na tipsa używając do tego formy. Możesz też pokryć nimi tylko naturalną płytke z minimalnym przełużeniem zalewając wolny brzeg.

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
żel na naturalnym paznokciu
« Odpowiedź #18 dnia: 2006-06-04, 09:00:29 »
Zele na naturalna plytke to fajna reklama....dokladnie roznica tylko w jego gestosci....skład podobny. :wink: Z wyjatkiem Calcium ze STAR NAIL  nie mylic z nasza polska firmą ...."s" dodane na koncu....
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039

Offline Darianna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1222
żel na naturalnym paznokciu
« Odpowiedź #19 dnia: 2006-06-04, 12:16:51 »
no niekoniecznie ;)
np.żel do naturalnej płytki SPN posiada dotakową zawartość sylikonu( co powoduje iz jest zdecydowanie bardziej elastyczny-co można poczuc nawet po jego utwardzeniu-jest w dotyku lekko gumowaty)
oraz można go rozpuścić w acetonie,czego o innych zelach,typowo budujących powiedzieć nie można ;)

Gość

  • Gość
żel na naturalnym paznokciu
« Odpowiedź #20 dnia: 2006-06-04, 14:08:05 »
czyli tak na dobra sprawe moge przedluzyc ciutke naturalna plytke na szablonie tym samym zelem ktorym przedluzam na tipsie  8)

dzięki za pomoc

a tak wogle to musze sobie zrobic szkolenie przedluzania naturalnej plytki bo nie mam tego jeszcze, czy nie musze jak umiem normalnie tipsy przedluzac, jak myslicie?

Offline Darianna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1222
żel na naturalnym paznokciu
« Odpowiedź #21 dnia: 2006-06-04, 16:05:04 »
kami,jest różnica pomiędzy nakładaniem żelu strikte na naturalną płytkę,a przedłuzaniem jej ;)
Przedłuzac możesz na tipsie ale również na formie,co jest o tyle dobre,że nawet jesli klientka chce przedużyć pazurki raptem o 2mm to nie musisz naklejać tipsa.'Utwardzanie nie jest trudne,należy tylko pamiętac o pewnych zasadach,które zagwarantują nam trwałość zabiegu.

Gość

  • Gość
żel na naturalnym paznokciu
« Odpowiedź #22 dnia: 2006-07-20, 10:16:55 »
Powiedzcie mi dziewczyny jaki waszym zdanie jest najlepszy żel do wzmacniania naturalnej płytki paznokcia, bez przedłurzania???
Ja do tej pory używam żelu IBD Clear ale ma od swoje wady, może zacie coś lepszego bo ostatnio dużo klientek chce mieć żel na naturalnych pazurkach

Czekam na propozycje :P

Offline Darianna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1222
żel na naturalnym paznokciu
« Odpowiedź #23 dnia: 2006-07-20, 21:07:40 »
Jeśli chodzi o SPN to mogę z całą pewnoscią polecić Ci Natural Nail Gel,który jest żelem strikte przeznaczonym tylko na nat.płytkę.Jest to zel bardzo elastyczny dzięki zawartosci sylikonu i można rozpuścić go w acetonie.
Ma przyjemny zapach ananaska i go ubielwiam ;)

Gość

  • Gość
żel na naturalnym paznokciu
« Odpowiedź #24 dnia: 2006-07-24, 13:14:07 »
Bardzo ci dziekuję,m problem w tym, że SPN to konkurencja firmy w której pracuję :) potrzebuję raczej czegoś z Euro Fashion, może Christrio, FPO, NSI, ESN czy coś innego ???

Offline Blacknight

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 234
  • Muslim world
co sądzicie o Magic Flexi Gel - żel do naturalnej płytki paz
« Odpowiedź #25 dnia: 2006-09-27, 12:55:04 »
Strasznie napalilam sie na żel do naturalnej płytki paznockia Magic. W zestawie kosztuje 115 zł w udanychzakupach.com Szukam w internecie, ale nigdzie indziej nie znalazlam tego produktu. czy ktoś używal lub używa?Opinie gdzieniegdzie są niezłe- ale w sumie może to być tylko reklama:)
szukam żelu do utwardzania naturalnej płytki paznokcia. Pytanie kolejne- czy można go stosować bez przedłużania ( tips, szablon)- po to tylko żeby płytka była twardsza?
mam nadzieję że moje puytanie nie jest zbyt banalne:)
Pozdrawiam
Ada

Nika_S

  • Gość
żel na naturalnym paznokciu
« Odpowiedź #26 dnia: 2006-09-27, 17:55:33 »
Witaj

Wypróbowałam na naturalnych paznokciach 2 żele - Randevous - nie nadaje się bo odpryskuje i żele marki Viggen - ten jest bez zarzutu.

Pozdrawiam

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
żel na naturalnym paznokciu
« Odpowiedź #27 dnia: 2006-09-27, 21:03:16 »
Do natural Nail nie jest potrzeby bonder.
Jest to rzadki zel jednofazowy służacy tylko do utwardzania naturalnej płytki. Nakładajac go trzeba pamietac o zabezpieczeniu wolnego brzego poprzez pociagnięcie pędzelkiem z żelem "pod paznokciec".
Rozpuszcza sie w acetonie.Nakładamy go 3-4 warstwy w zalezności od potrzeb.  :D
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

Offline limonka85

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 244
żel na naturalnym paznokciu
« Odpowiedź #28 dnia: 2006-09-28, 08:01:40 »
Ja do naturalnej plytki sprobowlalam zelu PERFECT LADY i bylo wszystko ok.a cenowo jest o polowe tanszy.

Offline zanciak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 744
żel na naturalnym paznokciu
« Odpowiedź #29 dnia: 2006-09-28, 10:38:16 »
Adrlec wpisz sobie w wyszukiwarce na forum juz bylo kilka tematów na temat utwardzania naturalnej płytki :) poczytaj sobie a napewno coś wybierzesz!!!

ooooo np tutaj :)
http://www.kosmetyczki.net/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=3785
Żaneta Chmiel
Instruktor ABC-Nailstore Katowice

www.abc-nailstore.pl
www.beautify.pl
tel. 509 936 589

www.zanciak.blog.onet.pl
www.zanciak.digart.pl