Autor Wątek: Podkład do cery mieszanej  (Przeczytany 9031 razy)

Offline UrbanMotion

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Podkład do cery mieszanej
« dnia: 2012-06-20, 13:35:56 »
Witam
Bardzo proszę o pomoc w wyborze podkładu, mam cerę mieszaną i nie mam pojecia jaki podkład do niej stosowac, ktoś może też ma tego typu cere i coś może polecić? Ewentualnie ktoś kto sie na tym zna może coś doradzić? Z góry dzięki za odpowiedzi. pozdrawiam

Offline Alice

  • Ekspert(ka) - wizaż
  • To zaczyna być obsesją
  • *****
  • Wiadomości: 780
Odp: Podkład do cery mieszanej
« Odpowiedź #1 dnia: 2012-06-20, 14:10:59 »
Kazda cera jest inna ,nawet jesli wiesz ze masz cere mieszana nie koniecznie podklad ktory Ci ktoras z nas poleci moze akurat Tobie sluzyc.Proponuje idac sie do drogerii gdzie wysponuja probkami, w Sephorze i Daglasie odkladaja kosmetyk do malych pojemnicznow i mozna go przetestowac w domu na sobie.Moim zdaniem to najlepsza forma wybpru dla siebie odpowiedniego kosmetyku.
Nadal nie znam tajemnicy za to mam w głowie kalkulator i wiem co się liczy

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Odp: Podkład do cery mieszanej
« Odpowiedź #2 dnia: 2012-06-21, 00:03:25 »
Niestety nie znam osoby, która dobrze dobrałaby podkład przez internet, wybór takiego produktu i idealne dobranie jest uzależnione od zobaczenia tej osoby na żywo, okreslenie typu skóry ( faktycznego, a nie tak jak same określamy- czasami jest to błędna diagnoza) no i przede wszystkim dobór koloru- zgadzam sie z Alice, najlepiej przetestować, gdyż podklady nie dość ze sie utleniaja na skórze to niekiedy zachowują się bardzo roznie w polaczeniu ze swoja pielegnacja.
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Farmona_pl

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Podkład do cery mieszanej
« Odpowiedź #3 dnia: 2012-07-24, 13:43:18 »
Ja też mam podobną cerę, ale nie każdej osobie podejdzie taki sam podkład. Moim zdaniem powinnaś iść do kosmetyczki ona Ci doradzi kilka i kup sobie takie testery wtedy i wypróbuj, który Ci spasuje to taki kupisz sobie na dłuższy czas.

Offline Salonmagia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 37
Odp: Podkład do cery mieszanej
« Odpowiedź #4 dnia: 2012-08-06, 19:31:51 »
Polecam podkład Pharmaceris. Kupisz go w aptece. Bardzo łądnie wygładza skórę, do tego nie zostwia maski i całkeim dłługo się trzyma. Kosztuje ok 35 z ł.

Offline Mar-Kos_pl

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: Podkład do cery mieszanej
« Odpowiedź #5 dnia: 2012-09-01, 15:23:26 »
Przy dobieraniu fluidu należy kierować się kilkoma prostymi zasadami. Powinnyśmy dopasować fluid do rodzaju skóry: przy tłustej/mieszanej wybierajmy matujący. Zwróćmy uwagę czy podkład ma SPF. Ta ochrona jest bardzo ważna a wiele z nas o niej zapomina. Kolor podkładu powinien być o ton jaśniejszy od koloru naszej skóry bo i tak w ciągu dnia ciemnieje. Kolor sprawdzamy na linii żuchwy a nie na nadgarstku. Nie żałujmy pieniędzy na dobry podkład. Myślę, że ważne jest aby był dobry jakościowo bo zły może zrobić na naszej twarzy spustoszenie.
www.mar-kos.pl - hurtownia kosmetyczna.

Offline Cytryna

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 228
Odp: Podkład do cery mieszanej
« Odpowiedź #6 dnia: 2020-04-09, 07:44:52 »
Ponawiam pytanie.

Również szukam czegoś odpowiedniego dla siebie....

Offline Lullaby

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 217
Odp: Podkład do cery mieszanej
« Odpowiedź #7 dnia: 2020-04-09, 12:05:14 »
Polecam podkład Loreal Infallible https://darmarsklep.pl/podklady-do-twarzy/loreal-infallible-24h-fresh-wear-podklad-120-vanilla-30ml . Dobry podkład, który nadaje się do cery mieszanej. Polecam tylko kupować w sklepach internetowych bo ceny w sklepach stacjonarnych są trochę za wysokie.
 Lekka konsystencja, działa na skórę jak antidotum: nawilża, wyrównuje koloryt, rozświetla. Przypudrowany jest wprost niesamowicie trwały. Buzia wygląda na świeżą i promienną. Podkład daje naturalne wykończenie bez efektu maski.
« Ostatnia zmiana: 2020-04-17, 07:54:08 wysłana przez Lullaby »
Nie pozycjonujemy się!

Offline watashiwa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 26
Odp: Podkład do cery mieszanej
« Odpowiedź #8 dnia: 2020-06-02, 16:12:05 »
Ja miałam podkład z AA i jakoś mnie wypryszczyło po nim :<

Offline Katina

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: Podkład do cery mieszanej
« Odpowiedź #9 dnia: 2020-06-12, 09:15:25 »
Ingrid ideal face jest calkiem fajny i odzywczy

Offline widlo

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Podkład do cery mieszanej
« Odpowiedź #10 dnia: 2021-05-29, 13:34:17 »
a moze by tak eveline? jest odbry i dość tani

Offline Larraa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: Podkład do cery mieszanej
« Odpowiedź #11 dnia: 2021-11-09, 10:04:38 »
revlon ;)

Offline Doriska

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: Podkład do cery mieszanej
« Odpowiedź #12 dnia: 2021-11-16, 11:12:13 »
revlon ;))

Serhyj1983

  • Gość
Odp: Podkład do cery mieszanej
« Odpowiedź #13 dnia: 2021-11-18, 21:59:27 »
Ale czy warto używać podkładu? Przecież to psuje cere.

Offline GrazynaB08

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Podkład do cery mieszanej
« Odpowiedź #14 dnia: 2023-09-01, 08:30:09 »
Wybór makijażu z podkładem dla cery mieszanej może być wyzwaniem, ale warto skupić się na produkcie matującym, który kontroluje nadmierną produkcję sebum w strefach T (często czoło, nos, broda), a jednocześnie nie wysusza pozostałych obszarów twarzy. Ważne jest także dopasowanie odcienia podkładu do twojej skóry, aby uzyskać naturalny efekt. Warto również rozważyć produkty z dodatkiem kwasów hialuronowego lub witamin, które będą pielęgnować skórę podczas noszenia makijażu.