Autor Wątek: Firma kosmetyczna warta polecenia do gabinetu kosmetycznego  (Przeczytany 10713 razy)

Offline Magda_lena

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Firma kosmetyczna warta polecenia do gabinetu kosmetycznego
« Odpowiedź #15 dnia: 2015-05-23, 21:48:28 »
Dla mnie marką kosmetyczną, zdecydowanie godną polecenia, jest PHYRIS, na którym pracuję od przeszło roku. Jestem zadowolona zarówno z samych kosmetyków, jak i ze współpracy z polskim dystrybutorem, który zawsze służy pomocą i zapewnia ekspresową dostawę (dziś dzwonię lub wysyłam maila, a kosmetyki są u mnie na drugi dzień). Przy pierwszym zamówieniu kosmetyków otrzymałam katalog z procedurami, kalkulacje zabiegów (koszt zużycia materiałów jest bardzo rozsądny), płytę szkoleniową, próbki kosmetyków i materiały reklamowe. Ponadto w Warszawie można też odbyć jednodniowe szkolenie. Zabieg trwa 75 minut i, jak często podkreślają moje klientki, jest bardzo ekskluzywny, czują się po nim dopieszczone i wypielęgnowane. Kosmetyki mają wspaniałe, subtelne zapachy, dobrą konsystencję i są bardzo wydajne. Procedury zabiegowe są dobrze opisane, łatwe do wprowadzenia nawet dla niedoświadczonej kosmetyczki. Po zabiegach skóra moich klientek jest promienna, rozświetlona i co najważniejsze, widać to już po pierwszej wizycie. Dotychczas nie zdarzyło mi się, aby jakikolwiek produkt uczulił klientkę. Także ja, jak i moje klientki, jesteśmy bardzo zadowolone z efektów, zatem polecam wszystkim niezdecydowanym :)

Offline Agnieszka_94

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Firma kosmetyczna warta polecenia do gabinetu kosmetycznego
« Odpowiedź #16 dnia: 2016-11-23, 23:31:29 »
Ja różnież polecam markę Phyris:) Pracuję na niej już pare miesięcy i jestem zachwycona z efektów jakie przynosi. Panie wracają na całe serie. Rytuał zabiegowy jest bardzo ekskluzywny, pozwala na pełen relaks. Można łączyć go z mezoterapią bezigłową, ultradźwiękami, co tylko wzmaga efekty dzięki wspaniałym ampułkom i serum. Przedstawiciel zawsze słyży pomocą. Kosmetyki pachną bardzo delikatnie, ale z klasą, nie uczulają. Polecam z czystym sumieniem  :-D

Offline Katarzyna1309

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Firma kosmetyczna warta polecenia do gabinetu kosmetycznego
« Odpowiedź #17 dnia: 2016-12-09, 14:47:48 »
: cenzura :
« Ostatnia zmiana: 2016-12-12, 13:11:09 wysłana przez Tomek »

Offline saszetka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Firma kosmetyczna warta polecenia do gabinetu kosmetycznego
« Odpowiedź #18 dnia: 2017-01-22, 23:59:34 »
ja jestem bardzo zadowolona z kosmetyków (kremów i masek) z Eldan Cosmetics. Mają naprawdę świetny skład, a klientki są zadowolone. Póki co to one u mnie wiodą prym

Offline elkunia33

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Firma kosmetyczna warta polecenia do gabinetu kosmetycznego
« Odpowiedź #19 dnia: 2017-02-08, 15:19:31 »
Z czystym sercem polecam produkty z http://www.kosmetykaelle.pl/
Jakościowe bardzo dobre, korzystam ja z moimi koleżankami, a także użytkowane w sprawdzonym salonie kosmetycznym :)