Autor Wątek: licenjat po studium w rok?  (Przeczytany 10302 razy)

Gość

  • Gość
licenjat po studium w rok?
« dnia: 2005-08-14, 12:41:08 »
Zobaczcie co znalazłam : http://www.woman.edu.pl/licencjat.html  ,to studium w Katowicach po którym można podobno zrobić licencjat w rok. Ciekawe czy to możliwe? A jeżeli można po ich szkole, to po każdej powinno być można... Szkoda tylko, że nie podają gdzie...  :roll:

Implicite

  • Gość
licenjat po studium w rok?
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-08-14, 16:38:58 »
pewnie dowiesz się jak najpierw ukończysz u nich studium ;)
a tak na serio popytaj osoby, które ukończyły to studium lub zadzwoń do sekretariatu

Gość

  • Gość
licenjat po studium w rok?
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-08-14, 23:11:39 »
jak bedziecie wiedzialy cos wiecej to prosze napiszcie :)

Offline oszin

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 762
licenjat po studium w rok?
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-08-15, 22:41:25 »
hmm z tego co u nich wyczytalam to po ich ukonczeniu studium mozna zrobic w roku  w trybie indywidualnym licencjata ale czy mozna zrobic pozniej magistra po tym licencjacie? :roll: hmmm chyba zadzwonie jutro do nich bo dla mnie to rewelka w rok  :wink:
SALON BEAUTY -LENA LASKOWSKA                 CALE ZYCIE SIE UCZYMY....

Gość

  • Gość
licenjat po studium w rok?
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-08-19, 12:16:35 »
Jak będziesz coś wiedziała to napisz  : bukiet :

tyreczka

  • Gość
licenjat po studium w rok?
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-08-20, 16:58:45 »
Sprawdz to czy wogóle ta szkola ma uprawnbienia i czy ten licencjat jest cos wart ... moja kolezanka o maly włos by nie wpakowała sie w licencjat w "rok" tylko ze jak zadzwoniła do ministerstwa edukacji to okazało sie z ten "licencjat" nie jest nic wart !! bu :lol: zka

Offline oszin

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 762
licenjat po studium w rok?
« Odpowiedź #6 dnia: 2005-08-21, 18:10:55 »
dziewczyny jw poniedzialek zadzwonie  :)
SALON BEAUTY -LENA LASKOWSKA                 CALE ZYCIE SIE UCZYMY....

Offline oszin

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 762
licenjat po studium w rok?
« Odpowiedź #7 dnia: 2005-08-24, 10:54:41 »
wiec tak; szkola ta ma specjalny program dzieki ktoremu jest mozliwosc przystapienia do licencjata w rok  powiedziano mi ze nauka odbywa sie wtedy w warszawie albo wroclawiu (ten licencjat)tylko ze trzeba ukonczyc ich szkole wiec zapytalam sie czy ja moge nie po ich szkole zrobic licencjata pod warunkem sprawdzenia przez nich mojej wiedzy czy jest wystarczajaca i odpowiednia co do ich programu ..pani powiedziala ze mozliwe ze tak trzeba napisac podanie z prosba i czekac poniewaz jestem pierwsza kora zadala takie pytanie i musi byc to skonsultowane z rada ....za rok szkola ta bedzie miala mozliwosc ukonczenia licencjata u siebie czyli w katowicach ...jesli chodzi o szkole maja prawa szkoly publicznej jesli chodzi o wiarygodnosc licencjatu wydaje mi sie ze tez choc nie wiem gdzie dokladnie jest nauka w w arsz.i wrocl. jesli ktoras wie cos wiecej to prosze o podzielenie sie  wiadomoscia.Z :( ainteresowalam sie tym bardzo poniewaz u nas nie ma szkoly wyzszej i musialabym przez trzy lata kursowac po polsce :cry:
SALON BEAUTY -LENA LASKOWSKA                 CALE ZYCIE SIE UCZYMY....

Gość

  • Gość
licenjat po studium w rok?
« Odpowiedź #8 dnia: 2005-08-24, 22:28:29 »
Super że zadzwoniłaś, ja też bym chętnie zrobiła licencjat w rok. Może można by u nich skonsultować swoją wiedzę... Ja do Katowic mam bliżej więc może jak w przyszłym roku tam otworzą to chętnie bym skorzystała...  :lol:

Gość

  • Gość
licenjat po studium w rok?
« Odpowiedź #9 dnia: 2005-08-24, 22:43:43 »
No to witajcie w klubie.
Ja tez chetnie bym zrobiła licencjat w rok. I tym zyje, że zaczne nauke od października.
W Łodzi  Politechnika wspolnie z Akademia Medyczna  prowadza roczny licencjat. Jest to Studium  podyplomowe kosmetologiczne ROCZNE. zajecia sa prowadzne  w co drugi weekend przez rok. Zapisy sa juz na dwa lata do przodu, bo jest tylko zawsze jedna grupa 30 osobowa. Laorki sa na AM, chemia na Politechnice. Studia kosztuja 4200 zł.

tyreczka

  • Gość
licenjat po studium w rok?
« Odpowiedź #10 dnia: 2005-08-25, 12:34:43 »
Cytat: "oszin"
wiec tak; szkola ta ma specjalny program dzieki ktoremu jest mozliwosc przystapienia do licencjata w rok  powiedziano mi ze nauka odbywa sie wtedy w warszawie albo wroclawiu (ten licencjat)tylko ze trzeba ukonczyc ich szkole wiec zapytalam sie czy ja moge nie po ich szkole zrobic licencjata pod warunkem sprawdzenia przez nich mojej wiedzy czy jest wystarczajaca i odpowiednia co do ich programu ..pani powiedziala ze mozliwe ze tak trzeba napisac podanie z prosba i czekac poniewaz jestem pierwsza kora zadala takie pytanie i musi byc to skonsultowane z rada ....za rok szkola ta bedzie miala mozliwosc ukonczenia licencjata u siebie czyli w katowicach ...jesli chodzi o szkole maja prawa szkoly publicznej jesli chodzi o wiarygodnosc licencjatu wydaje mi sie ze tez choc nie wiem gdzie dokladnie jest nauka w w arsz.i wrocl. jesli ktoras wie cos wiecej to prosze o podzielenie sie  wiadomoscia.Z :( ainteresowalam sie tym bardzo poniewaz u nas nie ma szkoly wyzszej i musialabym przez trzy lata kursowac po polsce :cry:




dobrze ze to sprawdziłas ... w przypadku mojej znajomej ten licencjat sie okazał niewypałem ;) mam nadzieje ze w twoim przypadku bedzie lepiej zycze ci powodzenia  :P

Offline xiania

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 233
licenjat po studium w rok?
« Odpowiedź #11 dnia: 2005-08-25, 16:21:18 »
za niedługo to pewnie będzie można zrobic tego licencjata w tydzień ;) nie żebym była wredna, ale dla mnie to troche śmieszne.....swoją drogą ciekawe na jakiej podstawie odbywa się tam rekrutacja, bo normalnie na studia licencjackie wymagane jest świadectwo dojrzałości, a niekażdy uczący się w studium kosmetycznym je posiada.....
pozdrawiam
Anna

Gość

  • Gość
licenjat po studium w rok?
« Odpowiedź #12 dnia: 2005-08-25, 19:15:53 »
Hej Xiania, ja musialam przedstawić nie tylko swiadectwo maturalne ale i dyplom ukonczenia Szkoly Wyzszej. A na podstawie czego przyjmują? własnie tego no i kasy. A material z dwoch lat masz wbic do glowy przez rok.
Jak sobie nie poradzisz, no to trudno - naturalna selekcja bez egzaminów wstepnych...A pytanko do Tyreczki: dlaczego ta szkola to niewypal : beczy :

Gość

  • Gość
licenjat po studium w rok?
« Odpowiedź #13 dnia: 2005-08-25, 22:32:55 »
Cytat: "bogusiab"
No to witajcie w klubie.
Ja tez chetnie bym zrobiła licencjat w rok. I tym zyje, że zaczne nauke od października.
W Łodzi  Politechnika wspolnie z Akademia Medyczna  prowadza roczny licencjat. Jest to Studium  podyplomowe kosmetologiczne ROCZNE. zajecia sa prowadzne  w co drugi weekend przez rok. Zapisy sa juz na dwa lata do przodu, bo jest tylko zawsze jedna grupa 30 osobowa. Laorki sa na AM, chemia na Politechnice. Studia kosztuja 4200 zł.



Nie są to studia licencjackie, a podyplomowe (czyli, żeby je rozpocząć trzeba mieć tytuł licencjata lub magistra).

Offline oszin

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 762
licenjat po studium w rok?
« Odpowiedź #14 dnia: 2005-08-26, 14:12:41 »
moze ta szkola ma przez dwa lata ten sam material co studia wyzsze i licencjat odbywa sie na trzecim roku ,wiec moze to logiczne 8O
SALON BEAUTY -LENA LASKOWSKA                 CALE ZYCIE SIE UCZYMY....