Autor Wątek: wykładowcy  (Przeczytany 15789 razy)

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
wykładowcy
« dnia: 2006-10-08, 23:12:15 »
tak sobie pomyślałam ( 8O ) ze skoro wykładowcy mają zwyczaj uczyć w kilku szkołach jednocześnie to może jacyś nam się powtarzają i może by ich trochę obgadać :lol:  tzn chodziłoby mi o wychwalanie ludzi którzy są genialni a wytykanie tym którzy pomylili się z powołaniem lub po prostu mają jakieś dziwne zwyczaje, zwroty lub takie tam różne dziwactwa  :D
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Remigiusz Tritt
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-10-08, 23:15:06 »
zacznę od Pana (trudno stwierdzić czy mgr czy profesorek) Remigiusz Tritt... uczy w kilku poznańskich szkołach, nie tylko kosmetycznych...
z pokolenia na pokolenie dziewczyny przekazują sobie instrukcje co zrobić żeby przeżyć :D
uwielbia białe róże i porcelane  :wink:  to się przydaje przed sesją  :wink:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
wykładowcy
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-10-09, 11:47:12 »
ja chodze do medycznegpo studium i fizykoterapie wyklady mamy z doktorem Bućko.wiem ze wyklada rowniez w szkole pani Goc.chyba ze sie myle. niewiem jaki jest na niego sposob hehe.jak mowimy ze niehchemy kartkowki to pojeczy troche ale wkoncy nam nie zrobi :wink: ale najchetniej to by robil nam sprawdziany co tydzien :twisted:

Offline madzik

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 722
wykładowcy
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-10-09, 12:23:27 »
Oj dziewczynki radzę się nie narażać:) sama wykładam i nie chciałabym tu przeczytać niepochlebnych opinii na swój temat. Ale jednak z drugiej strony może jakieś krytyczne uwagi pomogą udoskonalić mi swój warsztat? Jednak mało jest osób które z krytyki wyciągają jakieś wnioski...niestety...

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
wykładowcy
« Odpowiedź #4 dnia: 2006-10-09, 13:08:44 »
magjawor a zdradzisz gdzie wykladasz? :wink:

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
wykładowcy
« Odpowiedź #5 dnia: 2006-10-09, 21:52:55 »
Cytat: "magjawor"
Oj dziewczynki radzę się nie narażać:) sama wykładam i nie chciałabym tu przeczytać niepochlebnych opinii na swój temat. Ale jednak z drugiej strony może jakieś krytyczne uwagi pomogą udoskonalić mi swój warsztat? Jednak mało jest osób które z krytyki wyciągają jakieś wnioski...niestety...


Pani psor  :lol: każdy chce wiedzieć co się o nim mówi  :twisted:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Kasia_Krzysztoszek

  • Gość
wykładowcy
« Odpowiedź #6 dnia: 2006-10-09, 23:09:15 »
To chyba trochę nie na miejscu, a może mi się tak tylko wydaje, bo jestem po drugiej stronie barykady. Wolałabym, żeby uczennice mi same powiedziały co im nie pasuje, choćby napisały anonimową kartkę, niż miałabym o tym czytać na forum :)

Same nie chiałybyście w ten sposób dowiadywać się od instruktora o tym czego nie potraficie i z czym sobie nie radzicie :)

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
wykładowcy
« Odpowiedź #7 dnia: 2006-10-10, 08:24:21 »
hehe ale sie dzieje na naszym forum, coraz to nowe pomysly wpadaja do glowy
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
wykładowcy
« Odpowiedź #8 dnia: 2006-10-10, 09:10:16 »
kasiu ja moge piwedziec ze ty jestes super wykladowca. wiem to od innych ososb i znjac cie chociaz z forum moge wywnioskowac taka opinie.  :)

Gość

  • Gość
wykładowcy
« Odpowiedź #9 dnia: 2006-11-09, 16:05:36 »
Cytat: "Kasia_Krzysztoszek"
To chyba trochę nie na miejscu, a może mi się tak tylko wydaje, bo jestem po drugiej stronie barykady. Wolałabym, żeby uczennice mi same powiedziały co im nie pasuje, choćby napisały anonimową kartkę, niż miałabym o tym czytać na forum :)

Same nie chiałybyście w ten sposób dowiadywać się od instruktora o tym czego nie potraficie i z czym sobie nie radzicie :)


pewnie masz racje ale pamiętasz, że ty też chodziłaś do szkoły i czasami się plotkowało o wykładowcach. Tu na forum pewnie nikt nie chce nikogo obrażać tym bardziej, że kilka z nas sama wykłada. A czasami można się czegoś ciekawego dowiedzieć o samym sobie:)

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
wykładowcy
« Odpowiedź #10 dnia: 2006-11-09, 17:01:02 »
albo czegos niemilego, ale w koncu trzeba uczyc sie na bledach
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
wykładowcy
« Odpowiedź #11 dnia: 2006-12-04, 22:23:23 »
posty przeniesiono z innego tematu :wink:

Cytat: "majlo17"
Czesc dziewczęta,czy jest tu ktoś,kto miał więcej do czynienia z prof.Malinką? jaki jest w ocenianiu kolokwii...jaki jest napradwe? czy któraś zna na niego sposób?  :lol: tak pytam,bo mam jego za promotora mojej pracy,duzo slyszalam na jego temat,ale nie wiadomo,co jest prawdą,a co nie...pozdrawiam i zapraszam na forum!  :D


Cytat: "kosmetoloog"
witam!!!ja miałam z nim zajęcia na 3 roku w wsf. mozna sciagac spokojnie tylko zeby nie widzial ale czsami nawet daje. jesli chodzi o prace i promotora to podczas pisania robi problemy a na obronie podobno jest spoko tzreba wiedziec co sie napisalo w pracy. ja juz mam to za soba wiec zycze wytrwalosci wszystko jest do zdania!!pozdrawiam
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline mimi

  • all-powerful
  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 837
Re: Remigiusz Tritt
« Odpowiedź #12 dnia: 2008-01-14, 17:24:51 »
Cytat: "Ania"
zacznę od Pana (trudno stwierdzić czy mgr czy profesorek) Remigiusz Tritt... uczy w kilku poznańskich szkołach, nie tylko kosmetycznych...
z pokolenia na pokolenie dziewczyny przekazują sobie instrukcje co zrobić żeby przeżyć :D
uwielbia białe róże i porcelane  :wink:  to się przydaje przed sesją  :wink:


Jest To Dr nauk medycznych, mam z nim także wykłady :lol: Też słyszałam, że bardzo lubi białe róże i pączki i zawsze chodzi bardzo elegancko ubrany czasem nawet we fraku. Jest wykładowcą dość wymagającym, ale dobrze potrafi wytłumaczyć i ma ogromną wiedzę.
Też słyszałam, że podobno jest homoseksualistą, ale ile prawdy w tym to nie wiem, ale także zauważyłam, że w swoich pracach  często pisze o homoseksualistach tzn wybiera takie tematy, ale także może wychodzić to z tego, że jego specjalnością jest seksuologia.
W każdym bądź razie jego wykłady są bardzo ciekawe i może z nich dużo wynieść.
دوبدوا

Offline brodka

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 375
wykładowcy
« Odpowiedź #13 dnia: 2008-01-14, 19:06:35 »
prof. Malinka - czy to zima czy to wiosna, zawsze w swym zgniło-zielonym gajerku :) prawda, ciężki typ, przedmiot nie był łatwy, ale jak się było w porządku to problemów nie robił-ja mam takie odczucia, natomiast dziewczynom, które pisały prace u niego współczułam bo nie mogły się z nim niestety dogadać :roll:

Offline kasiasecret

  • :)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1152
  • SECRET
wykładowcy
« Odpowiedź #14 dnia: 2008-03-23, 11:51:05 »
Ja mogę zachwalić mgr Iwonę Wasilewską.Wykłada na WSK w Białymstoku i na studium policealnym.
Miałam z nią wykłady na kosmetologii i z czystym sumieniem mogę powiedzieć,że jest to osoba,która ma ogromną wiedzę kosmetyczną i potrafi ją przekazać.  :P
« Ostatnia zmiana: 2010-04-08, 19:15:25 wysłana przez kasiasecret »
W tę noc miasto zmieniło się w bajkę.

ღღ ღღ ღღღღ ღღ ღღ ღღ