Autor Wątek: algi - gumowa maseczka algowa  (Przeczytany 45772 razy)

Gość

  • Gość
algi
« Odpowiedź #30 dnia: 2006-02-06, 15:04:24 »
Aguś, a masz jakiegoś absolutnego faworyta z alg Bielendy? Jestem ciekawa bo właśnie się zastanawiam nad ich zakupem, a wybór jest tak duży, że nie wiem na co się zdecydować.
Pozdrawiam  :)
Ani@

Aguś

  • Gość
algi
« Odpowiedź #31 dnia: 2006-02-06, 15:23:05 »
Hmmmm moze napisze jak moje wrazenia z tych co wypróbowalam:
- czekolaowe- zapach odprezajacy czekolady deserowej, przyjemny, wyrównuja koloryt, lekko napinają skore, nawilzają
- algi biale- delikatne, nawilzają, lekko napinają, bardzo ladny zapach
- algi winogronowe- hmmmm zakochalam sie w ich zapachu, dzialanie podobne do czekoladowych, zmniejszają zaczerwienienie, nawilzają, odswiezają
- algi blekitne z rutyną- sciągaja pory i zmniejszają zaczerwienienia ale np pojawia sie przy nich uczucie silnego chlodzenia ktore moze byc odczuwane az jako takie pieczace palenie
- algi cytrusowe- delikatny cytrusowy zapach, troche rozjasniają i bardzo nawilazją
- algi koloidalne zloto- zapach konwalii bardzo przyjemny, nawilzają i wyrównuja koloryt skory(cytrusowe i koloidalen zl. chyba najbardziej nawilzają tak mi sie zdaje)
- algi kozie mleko- niestety nie pamietam dzialania ale jest podobne do poprzednich(roznice w niektorych niewielkie), ma naprawde zapach mleka ktory np mnie trochę zemdlil  :lol:
Z tych co poznalam to na pewno bardzo zadowolona jestem z winogronowych.  :wink:

Gość

  • Gość
algi
« Odpowiedź #32 dnia: 2006-02-06, 15:43:53 »
WIELKIE dzięki za błyskawiczną odpowiedź  :D Bardzo mi pomogły Twoje spostrzeżenia i teraz łatwiej mi będzie wybrać. Gdybym teraz miała się, na którąś zdecydować to pewnie na czekoladową, właśnie jestem ogromnym na głodzie słodkiego, a opis brzmiał kusząco i bardzo apetycznie  :wink:  ale zanim pojadę kupić jeszcze sobie to przemyślę.

Pozdrawiam
i dziękuję  :lol:
Ani@

Offline anula467

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 49
algi jakiej firmy?
« Odpowiedź #33 dnia: 2006-06-01, 11:48:27 »
Jakiej firmy algi uzywacie do zabiegów na twarz? Mam na myśłi te  algi w pudełeczkach- słoiczkach, nie w szaszetkach.

Gość

  • Gość
algi dr. Rimplera
« Odpowiedź #34 dnia: 2006-06-02, 12:51:52 »
hej
Ja stosuje algi i inne preparaty firmy dr, RIMPLER  sa to czyste algi bez żadnych dodatków, jeslli chodzi o zapach to pachną aone bardzo delikatnie. Uwazam jest to świetna firma i goraco ja polecam to produkty wyższej rangi. i to co najważniejsze że są juz efekty po pierwszym zabiegu ( tel do firmy 071-788-27-33)
pozdrawiam

Offline ankuak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 778
algi
« Odpowiedź #35 dnia: 2006-06-02, 20:34:39 »
Polecam algi Thalgo, bo to oni wprowadzili proces mikronizacji alg i naprawde na ten temat wiedzą wszystko, mają też kapsułki i herbatki algowe itp.

P.S. Ten temat był już poruszany na forum, zanim wpiszesz jakiś temat najpierw poszukaj :wink:
Anna K.
kosmetolog licencjonowany,
technik usług kosmetycznych,
wizażysta

Offline DaJusia

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 801
algi
« Odpowiedź #36 dnia: 2006-07-24, 20:52:56 »
Ja uwielbiam algi Belnatur
pozdrawiam, Daria
SPA Hotel DIAMENT Ustroń

Offline emi-13

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
algi
« Odpowiedź #37 dnia: 2006-07-28, 23:21:53 »
Algi plastyczne najczesciej naklada sie na ampulke lub serum,najczesciej na skore sucha,natomiast jesli skora jest tlusta to wtedy same algi na skore. Natomiast najlepsze dla skory tlustej sa algi mikrozinowane

Gość

  • Gość
algi
« Odpowiedź #38 dnia: 2006-08-05, 13:27:23 »
Również do tej pory nakładałam algi na ampułke

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
algi
« Odpowiedź #39 dnia: 2006-08-08, 18:10:06 »
a ktore konkretnie algi polecacie do zastosowania przed slubem ?
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Gość

  • Gość
Algi - Bielenda
« Odpowiedź #40 dnia: 2006-09-21, 15:56:50 »
Witam, co możecie powiedzieć na temat masek algowych z Bielendy, nigdy ich nie używałam a ponoć są bardzo dobre, proszę o opinie. cały czs używałam alg z LEIMA, są super. Bielenda też ma ciekawe propozycje, jestem ciekawa jak w praktyce? Napiszcie coś dziewczyny na ten temat.
Pozdrawiam

Gość

  • Gość
algi
« Odpowiedź #41 dnia: 2006-09-21, 19:09:15 »
super maski :) ja mam 3: koloidalne zloto, cytrusowa, i witaminowa, bardzo dobrze sie je rozporowadza szybko w misecznie nie zastygaja tak jak niektore, konsystencja super nawet jak sie dobrze nie wymiesza to nie ma grudek, buzia po nich jest jasniejsza ale bardzo dobrze nawilzona, napieta, i jeszcze wielki atut bardzo rozsadna cena jak za tak dobry kosmetyk :), jeszcze do tego sa wydajne niby ze opakowanie starcza na 10 zabiegow u mnie napewno juz minelo 10 :)  i jeszcze mam :)

Offline Martuch

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 307
algi
« Odpowiedź #42 dnia: 2006-09-21, 20:15:44 »
Ja też pracowałam na Bielendzie  i również byłam bardzo zadowolona. oprócz wymienionych miałam błękitna z witaminą c i spirulina z zieloną herbatą. Próbowałam również rózowej - czerwone wino i z tej chyba najbardziej byłam zadowolona.
An it harm none, do what ye will.

Gość

  • Gość
algi
« Odpowiedź #43 dnia: 2006-09-21, 22:59:17 »
czekoladowa jest świetna...a jak pachnie,mniam  :D

Offline CaroAngel

  • Ekspert(ka) - wizaż
  • To zaczyna być obsesją
  • *****
  • Wiadomości: 785
algi
« Odpowiedź #44 dnia: 2006-09-22, 16:24:36 »
Witam!Ja rowniez polecam maseczki algowe Bielenda jak i reszte z rodzinnych produktow tej firmy :-) Sa rewelacyjne!!! Tyla,jezeli nie bede chcieli Ci sprzedac u dystrybutora, to...sprobuj na allegro.Wiem,ze to nie jest najlepsza propozycja...no ale czego sie nie kupi na allegro prawda?hehe..