Autor Wątek: kremy  (Przeczytany 50102 razy)

Offline ewaaa19

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 21
Odp: kremy
« Odpowiedź #150 dnia: 2011-02-04, 08:34:20 »
dzięki za wiadomość, tam myślałam ,że jest za mocny:( odrazu go odstawiam!
A jeszcze jedno, dziś przypada dzień kwasu(robie go co 7dni) w chwili obecnej jestem chora na antybiotyku, czy powinnam gostawić kwas na czase lecznia?czy antybiotyk ma wpływ? gdzieś czytałam ,że na czas przyjmowania antybiotyku powinnam odstawić kwas.

Offline justa28

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 507
  • nie rozstaję się z lakierem do paznokci...
Odp: kremy
« Odpowiedź #151 dnia: 2011-02-04, 08:42:09 »
oczywiście,że odstaw...acha i musisz wiedzieć,że skóra odbudowuje się co 21 do 28 dni i stosowanie mocnego kwasu co 7 dni to nic dobrego,rozpuszczasz naskórek który jeszcze nie zdążył się nałożyć więc się łuszczy,odstaw go-lepiej stosować słabszy a regularnie i skutecznie(podejrzewam,że twój kwas ma 40 lub 50 % a to za dużo.umiar,umiar,umiar zawsze idzie w parze ze zdrowym rozsądkiem,masz skórę z przebarwieniami tak???więc wyobraż sobie,że teraz jedziesz na narty i jest słońce a Twoja buzia się łuszczy...i co? i opalasz się w plamy:( wiesz kwasy należy stosować bardzo ostroznie.pozdrawiam i regeneruj szybko swoją bużkę po tych kwasach:)

Offline ewaaa19

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 21
Odp: kremy
« Odpowiedź #152 dnia: 2011-02-04, 09:22:58 »
zgadzam się:) dziękuję za odpowiedz.kwasu dziś juz nie robię , mam 45% steżenie ale zamówie sobie ok 30%- będzie dobre? czy jeszcze słabsze?
Dziś zrobiłam peeling i maseczke drożdzową z Bandi:) nie ma to jak stara dobra maseczka:)

Offline justa28

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 507
  • nie rozstaję się z lakierem do paznokci...
Odp: kremy
« Odpowiedź #153 dnia: 2011-02-04, 09:30:34 »
ten peeling to nie wiem czy dobry pomysł,skoro tak wyjałowiłaś sobie skórę...i ona się łuszczy,daj jej chwile spokoju-zregeneruj,maski,ampułka,krem...ale nie złuszczaj jej narazie,bo kwasy to nic innego jak złuszczanie,a Ty dalej ją podrażniasz peelingami:(zregeneruj ją,a kwas kup dopiero jak skóra będzie oki-łuszcząca się skóra nie jest oznakiem zdrowej skóry,wiec peelingom powiedz stop narazie :nonono: a kwas polecam dopiero za jakiś czas 20 lub 25% najlepiej AHA.narazie daj odpocząć tej biednej cerze 8O