Autor Wątek: kataplazma ziołowa  (Przeczytany 9283 razy)

Gość

  • Gość
kataplazma ziołowa
« dnia: 2006-03-12, 18:37:14 »
:D Co sądzicie o kataplażmie na twarz ,ja uważam,że jest świetna zwłaszcza przed oczyszczaniem,doskonale rozpulchnia skórę,a dodatkowo nadaje jej jedwbistą gładkość i świeżość,czy robicie własne maski ziołowe czy polecacie jakieś gotowe,jeśli tak doradzcie,zaproponujcie :lol:

Gość

  • Gość
kataplazma ziołowa
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-04-08, 14:24:14 »
maska ziołowa jest rewelacyjna POLECAM !! :D

Offline CaroAngel

  • Ekspert(ka) - wizaż
  • To zaczyna być obsesją
  • *****
  • Wiadomości: 785
kataplazma ziołowa
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-04-10, 22:39:38 »
ja rowniez lubie rozpulchnic buzke przed oczyszczaniem maseczka ziolowa.. O wiele lepsze od niektorych maseczek rozpulchniajacych.Poniewaz czasami naprawde sie zdazaja 'kosmetyczne niewypaly'.

vroniasta

  • Gość
kataplazma ziołowa
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-05-02, 14:09:21 »
na pracowni wykonywałyśmy i maskę ziołową i rozpulchniającą przed czyszczeniem, szczerze to efekty były porównywalne, z tym, że może maska rozpulchniająca jest przyjemniejsza dla klientki niż ziołówka!!! przynajmniej dziewczyny ode mnie z grupy, jakoś bardziej skłaniają się do maski rozpulchniającej!!! :)

Offline Anna88

  • Anna
  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 27
Odp: kataplazma ziołowa
« Odpowiedź #4 dnia: 2011-02-15, 16:51:50 »
Bardzo dużo osób jest na to uczulone. Więc uwaga.

Offline KlaudiiS

  • Moja praca - moje hobby
  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 31
  • "Kosmetyka - filozofia kobiet. "
Odp: kataplazma ziołowa
« Odpowiedź #5 dnia: 2011-06-04, 19:35:16 »
ja uwielbiam kataplazmę, nawet jako maskę leczniczą, tyle że właśnie sobie ją przygotwałam, ale chyba jakieś słabe zioła bo takie suche strasznie tak jakby śluzów w ogole nie wydzieliły.... nie wiem dlaczego

Offline kkkcelyna

  • Kosmetolog
  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 178
Odp: kataplazma ziołowa
« Odpowiedź #6 dnia: 2011-06-08, 12:33:53 »
A możecie napisać jak sporządzacie taką kataplazmę, bo ja szczerze mówiać nie robiłam takiej na studiach  :confused: