Autor Wątek: paznokcie żelowe u dwunastolatki??  (Przeczytany 22907 razy)

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
paznokcie żelowe u dwunastolatki??
« Odpowiedź #15 dnia: 2006-12-21, 12:39:05 »
Posty Kasiu zostały wydzielone do tematu gdzie można się oburzać  :wink: wystarczy zapytać a nie od razu oskarżać ze nie można wypowiadać swojego zdania  :wink:  poza tym od takich rzeczy jest książka skarg i zażaleń  :wink:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Gość

  • Gość
paznokcie żelowe u dwunastolatki??
« Odpowiedź #16 dnia: 2007-01-24, 18:09:14 »
mialam ostatnio tak młodą klientkę :wink: dziewczynka strasznie obgryzała pazurki, jej mama jest moją stałą klientką wiec przyprowadziła ją do mnie- przedłużyłam jej pazurki na formie na równi z opuszkiem, więc wyglądały bardzo naturalnie....teraz mała była u mnie na uzupełnieniu- własne pazurki juz prawie jej odrosły a ona sama przyznała, że teraz szkoda ich obgryzać :wink: mam nadzieję ze odzwyczaiła się od tego na dobre !! :wink:

Offline Agatta

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 330
paznokcie żelowe u dwunastolatki??
« Odpowiedź #17 dnia: 2007-01-24, 21:06:35 »
: brawo : w takich przypadkach zakładanie pazurków u bardzo młodych osób jest uzasadnione :lol:  ale jeśli jest to tylko chwilowy wybryk i rodzice na to zezwalają to...nie mam nic przeciwko w końcu to ich dziecko, ale nie popiweram takiego postępowania :wink:
I miejsce w Międzynarodowych Mistrzostwach stylizacji paznokci użytkowych PL 2008
I miejsce w Ogólnopolskich Mistrzostwach stylizacji i zdobienia paznokci 2008



Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
paznokcie żelowe u dwunastolatki??
« Odpowiedź #18 dnia: 2007-01-24, 21:36:43 »
Tylko sie cieszyc Gosiu ze mialas taki wplyw na małą :lol:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Gość

  • Gość
paznokcie żelowe u dwunastolatki??
« Odpowiedź #19 dnia: 2007-02-01, 23:19:39 »
Ja bym nie założyła tipsów 12-letniej dziewczynce, nawet jakby odbywało się to za zgodą i na prośbę jej matki...

Może odmowa by im obydwu coś uświadomiła, a zwłaszcza tej matce dziewczynki... :/

Gość

  • Gość
paznokcie żelowe u dwunastolatki??
« Odpowiedź #20 dnia: 2007-03-15, 16:26:20 »
Kiedyś nie było tipsów, więc stosowano preparaty zapobiegające obgryzaniu paznokci i to w większości przypadków pomagało. A to dziecko ma zaledwie 12 lat i mamusia chce jej zafundować tipsy!! :lol:

S-Y-L-W-I-A

  • Gość
paznokcie żelowe u dwunastolatki??
« Odpowiedź #21 dnia: 2007-03-15, 19:39:03 »
Niestety głupota ludzka nie zna granic,moja koleżanka zakładała w zeszłym roku tipsy dziewczynce która szła do komunii,bo mamusi nie podobały się jej obgryzione paznokcie

Offline BasiaG

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 463
Odp: paznokcie żelowe u dwunastolatki??
« Odpowiedź #22 dnia: 2009-08-20, 20:26:05 »
hm, znam przypadek, że dziewczynce nic nie pomagało,obgryzała nawet jak posmarowane były tym płynem... więc wtedy zostają jedynie żele...

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
Odp: paznokcie żelowe u dwunastolatki??
« Odpowiedź #23 dnia: 2009-08-21, 12:06:36 »
Basiu, masz baaaardzo dużo racji.
Mam wiele klientek, które w dzieciństwie zaczęły ob gryzac paznokcie i do dzis borykają sie z tym problemem, mimo, że niegdys mamy stosowały płyny, zachety w postaci pomalowanych paznokci (czy innychprezentów), gdy dziewuszka nie obgryzała przez jakiś czas, czy surowe kary za ich obgryzanie... bez skutku.
Dzis, gdy paznokcie sa obgryzane 10-20 lat wyglądaja masakarycznie, dlatego sądze, że jezeli małolatce to ma pomóc- to czemu nie. Odzwyczai sie nosząc przedłużone, zdejmie sie żel/akryl i wszystko bedzie oki  :D
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

Offline BasiaG

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 463
Odp: paznokcie żelowe u dwunastolatki??
« Odpowiedź #24 dnia: 2009-08-21, 21:30:25 »
a wiecie, że raz miałam załamanego chłopaka, co chciał pokryć płytkę (no, może to co z niej zostało) żelem, właśnie po to, by już nie obgryzać...

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
Odp: paznokcie żelowe u dwunastolatki??
« Odpowiedź #25 dnia: 2009-08-21, 23:26:14 »
No i plus dla pana za odwagę:)
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

Offline Kana

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: paznokcie żelowe u dwunastolatki??
« Odpowiedź #26 dnia: 2009-08-22, 22:11:03 »
Do mnie przychodzi pan ze skazą na paznokciu do żelowania żeby mu nie haczyło bo sie mu ten paznokieć na pół rozdziela na wolnym brzegu.Jak był drugi raz to poprosił żeby mu to "znowu tą żywicą epoksydową zrobić ":D

Offline gohna777

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 209
Odp: paznokcie żelowe u dwunastolatki??
« Odpowiedź #27 dnia: 2010-11-20, 23:28:44 »
hehehe podoba mi się ta "żywica epoksydowa" a co do żelu czy akrylu na łapkach dzieciaczków to w sytuacjach gdy paznokcie są obgryzane i ma to pomóc to czemu nie ale jak mnie np moja 9 latka prosi o takie pazurki to mówię jej że pomalować ok, możemy ale na te "inne" to musi jeszcze poczekać. Płytka zresztą jest jeszcze tak miękka że szkoda tam przy niej coś "majstrować"

Offline Wizaz_waw_pl

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 31
Odp: paznokcie żelowe u dwunastolatki??
« Odpowiedź #28 dnia: 2012-07-04, 13:49:58 »
Ja na miejscu matki nigdy bym się nie zgodziła. No ale cóż, każdy ma odmienne poglądy. W Twoim przypadku nie powinnaś się tym przejmować, jeżeli matka się zgodziła to nie ma żadnych przeciwwskazań. Jednak pewnie ciężko będzie Ci dobrać rozmiar tipsów.
Od wielu lat fascynuje mnie piękno człowieka, nie tylko to zewnętrzne, ale także wewnętrzne.

Jako wizażystka i stylistka, chcę wydobyć to co jest szczególne w każdym człowieku, którego spotykam.

www.wizaz.waw.pl

Offline nowinka11

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: paznokcie żelowe u dwunastolatki??
« Odpowiedź #29 dnia: 2012-09-10, 11:58:03 »
Sądzę że 12 lat to za mało, jak będzie miała 16 to powie że chce mieć powiększone piersi :) Ty się nie przejmuj, przecież będziesz miała zapłacone za wykonaną usługę, a mamusia później będzie się bawiła ze swoją córeczką, która wszystko chce i już :)