Autor Wątek: paznokcie żelowe u dwunastolatki??  (Przeczytany 22904 razy)

Gość

  • Gość
paznokcie żelowe u dwunastolatki??
« dnia: 2006-12-16, 00:28:01 »
Byłam dzisiaj u klientki, ktora ma dwunastoletnia córke. Córka uparła sie że chce paznokcie jak mama!! bo ona wyczytala na necie ze na takich malutkich paznokciach mozna przykleic tipsa etc i CHCE!! Mama dziewczynki nalezy raczej do tych wyrozumiałych i stwierdziła ze czemu nie, byle by nie były za dlugie i rzucajace sie w oczy....
Czy sa jakies przewwskazania do wykonania paznokci żelowych u dwunastoletniej dziewczynki :?: czy któraś z Was miała taka mlodą klientke :?:

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
paznokcie żelowe u dwunastolatki??
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-12-16, 00:35:47 »
jeśli jest zgoda matki i mają one być krótkie to nie widzę przeszkód  :wink: wiek nie zmienia przeciwwskazań do zakładania tipsów  :wink:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
paznokcie żelowe u dwunastolatki??
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-12-16, 01:01:04 »
Głównym przeciwskazaniem jest to, że jak mała chce to ma. Jednak to nie Twój problem a matki...

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
paznokcie żelowe u dwunastolatki??
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-12-16, 11:40:12 »
jK matka sie godzi to jej sprawa :wink: ja jak mialam 11 czy 12 lat juz pazury malowalam no ale tipsy zalozylam duzo pozniej :wink: bo zawsze swoje paznokcied mialam dlugie i ladne :)

Offline Ulla

  • Moderator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1702
paznokcie żelowe u dwunastolatki??
« Odpowiedź #4 dnia: 2006-12-16, 17:31:09 »
Ja jakiś rok temu zakładałam 6scio letniej dziewczynce ale dlatego, że mała ma jakąs nerwice, i obgryza paznokcie do krwi, matka próbowała już wszystkich sposobów, mała prawie w ogóle płytki nie miała - no koszmar  8O  Oczywiście nie robiłam jej jakiś super ładnych długich, chodziło tylko o odrośniecie paznokietków.

Po około 3 dopełnieniach płytka ładnie odrosła, choć nie wiem jak jest teraz z ta dziewczynką.
„Spür die Melodie der Community“

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
paznokcie żelowe u dwunastolatki??
« Odpowiedź #5 dnia: 2006-12-16, 17:53:14 »
to ekstremalnie jak u 6 letniej 8O

Kasia_Zet_

  • Gość
paznokcie żelowe u dwunastolatki??
« Odpowiedź #6 dnia: 2006-12-17, 07:57:58 »
ja rozumiem jak coś się dzieje z paznokciami, krzywo rosną lub  właśnie ktoś namiętnie je obgryza ale tak po prostu... :? u mnie w szkole to chyba od razu by mnie wyrzucili... ale to rzeczywiście problem matki :P

Offline maciejka

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 394
paznokcie żelowe u dwunastolatki??
« Odpowiedź #7 dnia: 2006-12-17, 17:22:45 »
ja zakładałam 12latce ale był ten sam problem co u ulli,obgryzanie całe szczescie ze pomogło.

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
paznokcie żelowe u dwunastolatki??
« Odpowiedź #8 dnia: 2006-12-18, 10:51:02 »
U mnie była klientka z niemowlęciem, która pytała sie mnie czy nie mogłabym jakos "wyprowadzic " jej paznokietków, bo teraz sa szerokie, a jak ona jej wycina by były weższe, to jej wrastasja, zatem moze akryl....
Zdębaiałam!  :80:
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

Gosiaczka

  • Gość
paznokcie żelowe u dwunastolatki??
« Odpowiedź #9 dnia: 2006-12-18, 13:43:12 »
jak mozna tak krzywdzic swoje dzieci. nie kumam :roll:

Gość

  • Gość
paznokcie żelowe u dwunastolatki??
« Odpowiedź #10 dnia: 2006-12-19, 23:54:11 »
Przeciwwskazań to raczej nie ma, bo nie jest określony wiek, w którym można zakładać żele czy akryle.

Jedynie problem będzie miała ta dziewczyna i jej matka jak szkoła zacznie kręcić nosem na takie paznokcie, jednak to już nie Twój problem.

A co do kochającej mamusi niemowlaka, o której mówiła Albertyna, to jakaś paranoja, jak można robić taką krzywde małemu dziecku. :evil:

Gość

  • Gość
paznokcie żelowe u dwunastolatki??
« Odpowiedź #11 dnia: 2006-12-20, 01:16:21 »
Ale mamuśka  :roll:  !!!
Nic tylko pozazdrościć metod wychowawczych. Pozwalanie na wszystko raczej nie kończy się dobrze.

Gość

  • Gość
paznokcie żelowe u dwunastolatki??
« Odpowiedź #12 dnia: 2006-12-20, 13:26:25 »
matko jestem w szoku jak mozna chciec takiemu maluszkowi cos takiego zrobic?? sama mam dzidzie ale w zyciu bym na to nie wpadla!!!!!!!!!!!

Kasia_Zet_

  • Gość
paznokcie żelowe u dwunastolatki??
« Odpowiedź #13 dnia: 2006-12-21, 12:26:07 »
a ja mam pytanie do moderatorów! dlaczego skasowaliście tak dużo postów? m.in. mój! może nie można się już tutaj swobodnie wypowiedziec :x

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
paznokcie żelowe u dwunastolatki??
« Odpowiedź #14 dnia: 2006-12-21, 12:35:55 »
Można. Gadulstwo o tym jak to głupio jest robić dzieciom paznokcie, makijaż i inne pierdoły jest tutaj w pogaduchach: Maleńkie - stareńkie.
Tam to zostało przeniesione i tam można się poużalać nad biednymi dziećmi. Tutaj niech będą posty bardziej zbliżone do tematu a nie tylko "szok", "głupota..." itp. Ile razy ta sama osoba może się w tym samym temacie szokować tym samym? ;) Jest do tego odpowiednie miejsce, zapraszam do pogaduszek.

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...