Autor Wątek: odpadanie tipsów  (Przeczytany 235389 razy)

Gość

  • Gość
żel - PROBLEMY
« Odpowiedź #45 dnia: 2005-04-18, 11:04:56 »
Skoro chcesz wykonywać ten zawód, to kto Cię przyjmie bez certyfikatu  8)

Gość

  • Gość
żel - PROBLEMY
« Odpowiedź #46 dnia: 2005-04-18, 11:08:08 »
wiem ,ze certyfikat jest potrzebny ale chciałabym pózniej go zdobyc..jak juz troche sie podszkolę..nie zamierzam odrazu pracowac w salonach..

pozatym taki kurs to 1500 zł np. w bass cosmetics..Jestem z Gdyni..

przepraszam ,ze nie załozyłam nowego tematu ale to tak pod ten temat..wtryniłam..soryy.

kasiek

  • Gość
żel - PROBLEMY
« Odpowiedź #47 dnia: 2005-04-18, 11:10:19 »
są i tańsze i tez bardzo dobre kursy, wejz na stronę www.euro-fashion.pl i sprawdz w zakładce dystrybutorzy. EF ma swoją główna siedzibę w Pruszczu Gdańskim, więc nie tak daleko

Gość

  • Gość
żel - PROBLEMY
« Odpowiedź #48 dnia: 2005-04-18, 11:12:24 »
Możesz się szkolić na znajomych, żadna z nas Ci tego oczywiście nie zabroni, tylko my troche inaczej na to patrzymy ;)

Szkoda by było nabyć złych nawyków podczas takiego samokształcenia się. Idąc na kurs nie musisz nic umieć. Uwierz mi, jak ja szłam na kurs to nawet ani razu nie widziałam jak się przedłuża pazokcie :O i się nie obawiałam, że nic nie umiem - po to są właśnie szkolenia.

A cena kursu z jednej metody w euro fashion to 600 zł [jeżeli robisz 2 czy 3 metody odrazu wychodzi taniej]

warto przemyśleć :D

Aguś

  • Gość
żel - PROBLEMY
« Odpowiedź #49 dnia: 2005-04-18, 12:21:27 »
Ja takze polecam kursik poniewaz z kasety nie jestes w stanie zobaczyc jak masz nalozyc mase lub z jakim naciskiem pilowac niestety co jest bardzo wazne o czym sama sie przekonasz. :wink:
Jesli chcesz to tylko dla siebie to oki(ze swoimi paznokciami mozesz robic co chcesz) ale nawet jesli nie bediesz pracowac w gabinecie a zamierzasz robic to na innych osobach(bez odpowiedniego przsszkolenia) to nieiety tego nie pochwalam. :cry:

Gość

  • Gość
żel - PROBLEMY
« Odpowiedź #50 dnia: 2005-04-18, 13:59:12 »
Rozumiem wasze podejście do tej sprawy..narazie chcę pazurki robić sobie i znajomym,,szkolić sie..a w przyszłosci chciałabym aby to był mój zawód..na kursik trzeba najpierw uzbierać.. :wink:

I powiem wam jedna rzecz..Moja inna znajoma nie ma kursiku..a robi paznokcie zawodowo..tyle ,ze u siebie w domku..ma ful klientek...,swietnie robi paznokcie..takze w sumie nie zawsze kurs jest potrzebny :wink: ..tym bardziej ,ze liczy sie jakosc..a u niej jakosc jest naprawde dobra..co swiadczy ilosc pań,które do niej przychodza iii...wracają..
Ja oczywiscie..zbieram kaske na kurs..ale puki co będe sie uczyc bez..i wcale nie jest powiedziane ,ze sie nie nauczę..

Na kur wybrałabym sie jak juz sie troche podszkolę..

Gość

  • Gość
żel - PROBLEMY
« Odpowiedź #51 dnia: 2005-04-18, 15:49:55 »
Cytat: "Abra"

I powiem wam jedna rzecz..Moja inna znajoma nie ma kursiku..a robi paznokcie zawodowo..tyle ,ze u siebie w domku....


Zawodowo ??

-------------------------------------

Takich osób jest cała masa niestety i niestety często się zdarza tak, że nie potrafią prawidłowo przedłużać paznokci [brak kursu] i poprotu takie kobietki psują opinie prawdziwych, zawodowych stylistek paznokci. Bo jeżeli pani X pojdzie do takiej pani bez kursu do domu, ta jej zniszczy paznokcie, więc pani X stwierdzi, że przedłużanie paznokci jest szkodliwe, że niszczy paznokcie, powie to 20 koleżankom do okoła i klapa ....

ehh ... można pisac i pisać na ten temat

:]

Gość

  • Gość
żel - PROBLEMY
« Odpowiedź #52 dnia: 2005-04-18, 18:52:59 »
Tak masz racje,ale ja wyraznie napisałam,ze ona przedłuza profesjonalnie paznokcie..i klienki do niej wracają,
Ma załozoną działanośc..gospoarczą i pracuje w domu...z tym ,ze nauczyła sie wszystkiego bez kursu..po prostu..

Gość

  • Gość
żel - PROBLEMY
« Odpowiedź #53 dnia: 2005-04-18, 19:25:38 »
Nie martw się, nie teraz to później, ale najważniesze, że w ogóle chcesz iść i masz chęci do pracowania w takim wspaniałym zawodzie :)

Offline oszin

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 762
żel - PROBLEMY
« Odpowiedź #54 dnia: 2005-04-18, 20:44:01 »
pracowalam na lf dokladnie na jednym i ostatnim pojemniku z zelem jednofazowym imoge sie podzielic ciekawym spostrzezeniem......na poczatku robilam jak firma przykazala i odtluszczalam odtluszczalam i odtluszczalamczyli po zmatowieniu pltytki a przed przyklejeniem tipsa i po opracowaniu go takze odtluszczalam zel podchodzil powietrzem po 3 dniach schowalam odtluszczacz do szafki i pracowalam bez odtluszczacza zele sie trzymaly do 3 tygodnii sporadycznie gdzies sie zapowietrzylo pod wplywem uderzenia to jest moja rada i moje obserwacje ale bardzo wazne aby plytka byla caly czas czysciutka przed nalozeniem zelu....wiec sproboj bo rozumiem ze finansowo moze wykonczyc zmiana zeli wiec do konca popracuj ale sproboj bez odtluszczacza i bez primera...odpychasz skorki matowisz plytke przyklejasz tipsa opracowujesz go na koniec matyjesz jeszcze raz calosc usowasz pyl i nakladasz pierwsza cienka warstwe zelu po utwardzeniu przemyj plynem naloz kolejna i tez przemyj bo jak przemywalam kazda to sie dobrze trzymaly ....takie moje uwagi dotyczace lf 8O  :P  :wink:
SALON BEAUTY -LENA LASKOWSKA                 CALE ZYCIE SIE UCZYMY....

Gość

  • Gość
żel - PROBLEMY
« Odpowiedź #55 dnia: 2005-04-22, 12:35:28 »
no tak..
juz nic nie wiem!
przemywac czy nie przemywac po kazdym utwardzeniu?
no i co z tym odtłuszczaniem?
ach..
pogubiłam się już!!  :oops:
buziaki
nikusia   :?

Aguś

  • Gość
żel - PROBLEMY
« Odpowiedź #56 dnia: 2005-04-22, 19:49:35 »
Kochanie przemywasz zel dopiero po nalozeniu ost warstwy budujacej jak juz chcesz opracowac paznokiec a pozniej nalozyc nablyszczajacy. Wczesniej nie przemywa sie warstwy dyspersyjnej.
Oczywiscie paznokcie musza byc zawsze dobrze odtluszcone!  :wink:  :wink:

Offline oszin

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 762
żel - PROBLEMY
« Odpowiedź #57 dnia: 2005-04-22, 21:02:22 »
agusia pracowalas na lf?
SALON BEAUTY -LENA LASKOWSKA                 CALE ZYCIE SIE UCZYMY....

Offline oszin

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 762
żel - PROBLEMY
« Odpowiedź #58 dnia: 2005-04-22, 21:19:04 »
emilaj to ze porazka to ja wiem ale musialam wytrwac do konca pojemnika i jakos sie udalo  :roll: tylko ze te zele nie lubia moczenia albo odtluszczacz maja do d......odtluszczam nim paznokcie naturalne przed pomalowaniem :wink: ja znalazlam patent na firme do du..ale oczywiscie trzeba robic wedlug przepisu lepiej nie udogadniac :wink:
SALON BEAUTY -LENA LASKOWSKA                 CALE ZYCIE SIE UCZYMY....

Gość

  • Gość
żel - PROBLEMY
« Odpowiedź #59 dnia: 2005-04-22, 21:33:04 »
oszin!
w takim razie jeszcze raz powiedz mi po kolei co mam robic z tym zelem firmy do du.....?!!
 :D  nika