Autor Wątek: jak się zareklamować  (Przeczytany 5129 razy)

Offline kasia38

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 9
jak się zareklamować
« dnia: 2013-07-14, 20:23:45 »
Witam mam pytanie ,moim marzeniem jest otworzyć mały salon kosmetyczny , lecz wcześniej chciałam mieć usługi w domu klientki, w jaki sposób mogę się zareklamować ,czy mogę mieć wizytówki i ulotki  bez zarejestrowania firmy . Proszę o pomoc  dziękuję. :question:

Offline SliwkaPL

  • Nie pozycjonujemy się!!!
  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: jak się zareklamować
« Odpowiedź #1 dnia: 2016-12-14, 12:07:14 »
Ulotki, wizytówki jak najbardziej, ale postawiłbym również na e-marketing
Nie pozycjonujemy się!!!

Offline KasiaL87

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: jak się zareklamować
« Odpowiedź #2 dnia: 2016-12-15, 09:04:18 »
Poczytaj o lokalnym promowaniu w Adwords. Z reguły taka reklama daje bardzo dobre efekty. Trzeba tylko wybrać odpowiednią kampanię i ją właściwie zoptymalizować. Kampanie z listą produktów będą np. najlepszym rozwiązaniem dla sklepu internetowego. Natomiast tradycyjne kampanie tekstowe mogą być dobre zarówno dla promocji sklepów jak i zwykłych stron www. Najlepiej jest zacząć też od poczytania na temat Adwords na Support Google. Polecam na początek
« Ostatnia zmiana: 2017-07-03, 15:42:51 wysłana przez KasiaL87 »

Offline eck

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 359
Odp: jak się zareklamować
« Odpowiedź #3 dnia: 2017-01-09, 14:23:19 »
Witam mam pytanie ,moim marzeniem jest otworzyć mały salon kosmetyczny , lecz wcześniej chciałam mieć usługi w domu klientki, w jaki sposób mogę się zareklamować ,czy mogę mieć wizytówki i ulotki  bez zarejestrowania firmy . Proszę o pomoc  dziękuję. :question:

Wydaje mi się,ze jeśli jeszcze nie masz stałych klientek oraz jeśli odpada reklama z polecenia to najlepiej będzie reklamować się w standardowy sposób. Czyli wydrukowac ulotki i rozdać je po ludziach. Pozostawiać je w skrzynkach pocztowych.
Jesli zamówisz je w drukarni internetowej to nie będzie to takie drogie.
https://www.openprint.pl/
Możesz również założyć swój fan page na facebooku.
« Ostatnia zmiana: 2017-02-01, 14:29:19 wysłana przez eck »

Offline Dontcho

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: jak się zareklamować
« Odpowiedź #4 dnia: 2018-12-08, 14:24:48 »
Witam

Offline Cytryna

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 228
Odp: jak się zareklamować
« Odpowiedź #5 dnia: 2020-03-24, 12:03:39 »
Najlepiej reklamować się na wiele sposobów. Jedynie taka reklama moze byc skuteczna

Pozycjonowanie naszej strony internetowej
Stworzenie strony, która bedzie wygodna na urządzeniach mobilnych (szczególnie, ze wiele osób obecnie korzysta do przeglądania ofert z urządzeń mobilnych takich jak telefony czy tablety)
Jak również dzialanie na portalach społecznościowych, nie oszukujmy się, obecnie praktycznie każdy ma profil na facebooku czy na instagramie

Polecam szczególnie reklamowanie sie na facebooku. Każda kosmetyczka powinna miec na nim swoj profil.
Odsyłam jeszcze pod niniejszego linka: https://shineonagency.pl/dlaczego-warto-reklamowac-sie-na-facebooku-poznaj-6-powodow/
Można tam znaleźć trochę więcej informacji z tego zakresu.
« Ostatnia zmiana: 2020-04-01, 13:10:05 wysłana przez Cytryna »