Autor Wątek: Rozszerzone pory  (Przeczytany 6974 razy)

Gość

  • Gość
Rozszerzone pory
« dnia: 2005-02-26, 23:52:41 »
Mam powazny problem<dla mnie> z moja twarza!Chociaz ja nigdy nie mialam rzadnych problemow z cera!!ani pryszczy ani krostek rzadnego lojotoku...az tu nagle wstaje z lozka i patrze w lustro a tu mam powiekszone pory na policzkach..:((( wczesniej byly tak troche rozszerzone ale kolo nosa...co z tym robic??Nie podoba mi sie to BLAGAM O POMOC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gość

  • Gość
Rozszerzone pory
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-03-17, 22:07:59 »
Idz do lekarza dermatologa zajmujacego sie dermatologia estetyczna na peeling medyczny gleboki lub srednio gleboki(migdalowy, pirogronowy,yellow peel, glikolowy ), ktory zahamuje prace gruczolow lojowych i wydzielanie loju ,ustabilizuje skore, znikna rozszerzone pory a co za tym idzie (bardzo czesto) lojotok, tradzik, zaskorniki, wszelkie przebarwienia, blizny.Skora po takich peelingach jest naprawde niesamowita, gladka jednolita bez rozszerzonych porow, napieta  ....naprawde polecam!!

Gość

  • Gość
Rozszerzone pory
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-05-02, 18:44:26 »
tez mam problem z porami  i tak samo mi sie to nie podoba (zaden fluid nawet ten najbardziej kryjacy nie jest w stanie tego ukryc,) niedawno odwiedzilam dermatologa ktory odmowil mi zrobienia peelingu poniewaz stwierdzil , ze to mi nie pomoze

Offline ankuak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 778
Rozszerzone pory
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-05-11, 12:28:21 »
W takim przypadku polecam zabiegi takie jak :kwasy owocowe, mikrodermabrazje lub głębokie złuszczanie naskórka. Wszystkie te zabiegi żeby przyniosły efekt tżeba zrobić w serii.
Anna K.
kosmetolog licencjonowany,
technik usług kosmetycznych,
wizażysta

Gość

  • Gość
Rozszerzone pory
« Odpowiedź #4 dnia: 2006-05-11, 12:34:08 »
A ile orientacyjnie kosztuje zabieg mikrodermabrazji? I kto go wykonuje: kosmetyczka czy dermatolog? Bo od jakiegoś czasu to za mną chodzi, ale nie wiem ile musiałabym kasy przygotować :roll:

Gość

  • Gość
Rozszerzone pory
« Odpowiedź #5 dnia: 2006-05-15, 14:39:32 »
mialam zabieg dermabrazji , kosztowal mnie 150 zl -3 lata temu
skora luszczyla mi sie przez tydzien po nim pory wcale sie nie zmniejszyly.
ostatni dermatolog , ktorego odwiedzilam (b.dobry) powiedzial , ze zaden peeling nie pomoze bo zluszcza glebsze warstwy NASKORKA , niestety trzeba sie z tym pogodzic :(

Gość

  • Gość
Rozszerzone pory
« Odpowiedź #6 dnia: 2006-06-22, 14:54:36 »
W takiej sytuacji tez bym doradzal peeling.Znam dzialanie 2 b.mocnych + 1 delikatniejszy(migdalowy).Pierwszy to ziolowy oferowany przez polska firme.Złuszcza głębsze warstwy naskorka.Pierwsze 2-3 dni po zabiegu są bolesne.Zero ekspozycji na promieniow.UV !! Drugi to kwasy AHA firmy Neo -Glis.Bardzo polecam-pracuję na nich .Seria w zależności od płci,wieku,problemów 3-7 zabiegów.Jeden zabieg to ponad średnio 100 PLN. EFekt świetny.przy okazji pozbędziesz sie niektórych przebarwień.Po serii 5 zabiegow przy okazji blizna ( 7 szwow) nad moim lukiem brwiowym z czasów wojska stala się mniej widoczna o połowę.Przeciwskazania m.i.n.Ograniczone uzycie kawy,nie stosowac kosmetyków z wit A,no i oczywiscie zero słoneczka,nerwice.Zabieg prawie bezbolesny.Lekkie szczypanie.po zabiegu już wszystko ok. WAŻNE!!! Oba peelingi najlepiej wykonywać jesienią lub wczesną wiosną. Pozdrawiam Wszystkich Marek Bielsko-Biala

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Rozszerzone pory
« Odpowiedź #7 dnia: 2006-12-08, 21:33:38 »
tak przegladam forum i widze ze nawet mezczyzni chodza na kwasy.  : brawo :
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline kamila1987

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Rozszerzone pory
« Odpowiedź #8 dnia: 2011-04-14, 12:01:49 »
Witajcie :)
 Jestem tu nowa, ale lubię przeglądać to forum :)
Uczęszczam na studium kosmetyczne, ale bardziej jestem już dyplomowaną stylistką i wizażystką, jeśli chodzi o twarz to niewiele wiem :P Nie chciałam zakładać oddzilenego wątku o tej samej tematyce dlatego piszę tu.
Moim problemem są włąśnie rozszerzone pory tylko na policzkach, niby keidyś kosmetyczka stwierdziła, ze mam cere mieszaną, ale ja odnoszę wrażenie, że jest sucha ( nie przetłuszcza mi się w strefie T, czasami tylko właśnie na policzkach), naczyniowa ( ponieważ czerwienie się nawet jak wypiję lampkę wina na policzkach i mam popękane naczynka wogół nosa). Dodatkowo mam wrażenie, ze bardzo szybko starzeje mi się skóra, mam drobne zmarszczki wokól oczu, ust i na czole, niegdy nie miałam problemów z trądzikiem, te problemy się zaczeło jakiś rok temu, teraz mam 24lata.
Robiłam już serie zabiegów kwasami i mikrodermabrazje nic mi nie pomogło, pory nie chcą za nic się zwęzić, dodatkowo wyskakują mi czasami kaszaki koło oczu i mam wągry na nosie i brodzie, kochane co byście mi polecały, może jakieś kremy?
Aktualnie używam toniku ziołowego i na drobne wypryski papki antytrądzikowej z Jadwigi, proszę o pomoc :*
« Ostatnia zmiana: 2011-04-14, 12:09:07 wysłana przez kamila1987 »

Offline Tiffa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 46
Odp: Rozszerzone pory
« Odpowiedź #9 dnia: 2012-03-01, 14:09:42 »
słyszałam że z dax cosmetics mają jakiś super krem na noc na rozszerzone pory ale szczegółów niestety nie znam
Zewnętrzne piękno nie znaczy nic, jeśli nie jest poparte wewnętrznym poczuciem harmonii. A prawdziwe piękno, to zbiór cudownych cech tkwiących w samym człowieku, sposób, w jaki odnosi się do innych ludzi i w jaki się zachowuje.

Offline Mar-Kos_pl

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: Rozszerzone pory
« Odpowiedź #10 dnia: 2012-09-01, 15:33:06 »
Idź do dermatologa. Powinien zaproponować Ci jakiś zabieg. Na rozszerzone pory bardzo dobrze działa również maseczka z białek. Należy ja tylko ubić i nałożyć na twarz. Bardzo szybko zastyga. Działa ściągająco i zwęża pory.
www.mar-kos.pl - hurtownia kosmetyczna.

Offline Cytryna

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 230
Odp: Rozszerzone pory
« Odpowiedź #11 dnia: 2019-11-19, 08:10:32 »
Polecam glinkę:
sucha- razy na tydzień
tłusta- 2-3 razy
mieszana-2 razy

Glinka czyni cuda, bardzo rozjaśnia cerę, wyrównuje jej koloryt, ściąga pory i napina skórę. Najlepsza jest glinka w proszku, którą trzeba rozrobić z wodą. W aptece kosztuje 4-7 zł - jedna saszetka.
 
Jeśli to nie pomoże to warto wybrać się do kosmetyczki.  http://www.ekliniki.pl/artykul/kosmetyczka-kiedy-warto-ja-odwiedzic/1957/
« Ostatnia zmiana: 2019-12-16, 14:33:26 wysłana przez Cytryna »