Autor Wątek: makijaż permanentny-jakie urządzenie?  (Przeczytany 79518 razy)

Offline Shelly

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 363
makijaż permanentny-jakie urządzenie?
« Odpowiedź #15 dnia: 2005-06-12, 01:16:31 »
Ja rowniez zgadzam sie z kolezankami wyzej. Mysle, ze makijaz permanentny nadaje sie dla osob z ubytkami w linii brwi czy konturze ust, po prostu dla zatuszowania defektow. Trzeba pamietac, ze z wiekiem zmienia sie owal twarzy, a jednak barwnik pozostaje, lecz czy na swoim miejscu..? Poza tym, czy faktycznie nei lepiej miec codziennie inny makijaz? Kiedys tez myslalam, ze to fajkny sposob na "wieczne kreski" bez ktorych tez zazwyczaj sie nei ruszam, ale teraz stwierdzam, ze ta oszczednosc minuty, ktora potrzebna mi jest na namalowanie kresek, nie jest warta takiej ceny, zarowno doslownie jak i w przenosni.

Gość

  • Gość
makijaż permanentny-jakie urządzenie?
« Odpowiedź #16 dnia: 2005-06-12, 12:06:11 »
No i koleżanka podsumowała wszystko najlepiej jak się dało. Widziałam taką kobietę, której barwnik bo jakimś czasie już ie był tam gdzie być pierwotnie powinien...
Nic ciekawego...

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
makijaż permanentny-jakie urządzenie?
« Odpowiedź #17 dnia: 2005-06-12, 14:40:02 »
hmmm wsumie to zgadzam sie z wami dziewczyny :oops:

Gość

  • Gość
makijaż permanentny-jakie urządzenie?
« Odpowiedź #18 dnia: 2005-06-14, 17:38:42 »
Ja też wolałabym nie robić sobie takiego makijażu, gdyż chyba najbardziej co ja lubie i inne dziewczyny to częste metamorfozy.
Można sobie czasami naprawde poszaleć z makijażem, a zrobienie kresek nie jest takie skomplikowane.

Gość

  • Gość
makijaż permanentny-jakie urządzenie?
« Odpowiedź #19 dnia: 2005-07-04, 23:40:36 »
Mam zrobione usta i to bardzo delikatnie,podkreśla mój kontur ust.Oczywiście widzę fatalne roboty permamentnego.Ja osobiscie nie robię ,ale gdy mam chętne osoby polecam moją koleżankę która siedzi w tym długo i robi bardzo dobrze.U siebie robi za 600złbrwi.Widziałam na targach fajny aparat do permamentnego ale kosztował 10tys.Naprawdę trzeba mieć rękę do tej roboty bo niestety zły makijaż i opinia poszła w świat.A więc trzeba się zastanowić czy aby się opłaca!

martini11

  • Gość
urządzenia do makijażu permanentnego
« Odpowiedź #20 dnia: 2009-02-04, 21:48:59 »
Jestem właścicielką zakładu kosmetycznego i poszukuję urządzenia do makijażu permanentnego. Jak myślicie której firmy urządzenia najlepiej sie sprawdzą? Bardzo prosze o poradę !! Pozdrawaim :wink:

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Re: urządzenia do makijażu permanentnego
« Odpowiedź #21 dnia: 2009-02-05, 08:51:21 »
Przeczytaj watki na forum. My jestesmy zadowoleni z Nouveau Contour Intelligent. Ale duzo zalezy od talentu osoby wykonujacej ten zabieg.

Offline nowaczka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 26
Odp: makijaż permanentny-jakie urządzenie?
« Odpowiedź #22 dnia: 2009-07-31, 08:42:29 »
Jestem właścicielką zakładu kosmetycznego i poszukuję urządzenia do makijażu permanentnego. Jak myślicie której firmy urządzenia najlepiej sie sprawdzą? Bardzo prosze o poradę !! Pozdrawaim :wink:

i na jakie urzadzenie sie zdecydowalas??
Nie narzekaj, żyj intensywnie, chwytaj te chwile, co zbyt ulotne są :)

Offline kaasiowa

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 75
Odp: makijaż permanentny-jakie urządzenie?
« Odpowiedź #23 dnia: 2009-07-31, 11:44:04 »
Ja polecam Aparat do makijażu permanentnego Diamond Cosmetic L (od 50 do170 nakłuć/sek.)Mikroprocesory  i  Laser  minimalizuje prawdopodobieństwo wystąpienia opryszczki po zabiegu i stymuluje proces gojenia.

Offline graza

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: makijaż permanentny-jakie urządzenie?
« Odpowiedź #24 dnia: 2010-01-04, 23:01:01 »
Ja pracuje na BioEvolution kupiłam w BEK I BEK W Warszawie i jestem bardzo zadowolona.

Wykonuję nim zabiegi i mam klientki bardzo zadowolone z makijażu permanentnego:)
pozdrawiam

Offline gregor1302

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: makijaż permanentny-jakie urządzenie?
« Odpowiedź #25 dnia: 2010-01-06, 01:29:23 »
My z kolei pracujemy na sprzęcie ze stanów BioTouch sprzęt precyzyjny cichy poręczny a co najważniejsze baaardzo tani z uwagi na dużą konkurencję na rynku Amerykańskim :)

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Odp: makijaż permanentny-jakie urządzenie?
« Odpowiedź #26 dnia: 2010-01-26, 16:31:50 »
My z kolei pracujemy na sprzęcie ze stanów BioTouch sprzęt precyzyjny cichy poręczny a co najważniejsze baaardzo tani z uwagi na dużą konkurencję na rynku Amerykańskim :)
Reklamy zamieszczamy w innym dziale.
Prosze zapoznac sie z regulaminem.

Offline Yona

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 77
Odp: makijaż permanentny-jakie urządzenie?
« Odpowiedź #27 dnia: 2010-02-10, 10:50:34 »
Witam! Ja posiadam aparat EuroToutch Bimoduł z laserem biostymulującym i jestem bardzo zadowolona. Kupiłam to urządzenie głównie dlatego, że kilka moich znajomych pracuje na tym urządzeniu już od ok 2 lat i działa bezawaryjnie. Do tego ma leką rączkę, która się nie nagrzewa i bardzo cicho pracuje.
Aparaty firmy Bek i Bek  NovaContour i EuroToutch są produkowane przez jednego producenta i pracują na tych samych modułach więc myślę, że można w każdej z tych firm znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.
Pozdrawiam!
!!!Spragniona wiedzy!!!

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Odp: makijaż permanentny-jakie urządzenie?
« Odpowiedź #28 dnia: 2010-02-10, 13:08:25 »
Aparaty firmy Bek i Bek  NovaContour i EuroToutch są produkowane przez jednego producenta
WIele chyba mozna powiedziec ale nie, ze to sa urzadzenia produkowane przez tego samego producenta. Zobacz czy sa zamienne elementy (chocby igly).

Offline bevelin

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: makijaż permanentny-jakie urządzenie?
« Odpowiedź #29 dnia: 2010-02-13, 10:33:38 »
Ja od 4 lat pracuje na Bio Touch i nie zamienie mojego malenstwa na nic innego  :smiech3: barwniki tez maja bardzo fajne sa mocno nasycone pigmentem co skraca czas pracy i pozniej efekt jest duzo bardziej zadowalający, w razie kontaktu piszcie na priva bo niewiem czy moge podac na forum .Pozdrawiam