Autor Wątek: Kremy brązujące  (Przeczytany 46926 razy)

Gość

  • Gość
Kremy brązujące
« dnia: 2005-05-10, 14:18:33 »
Witam!
Moja kolezanka uzywa kremu brazujacego relaksujacego firmy Sopot,bardzo go sobie chwali,jest on przeznaczony do buzi i dekoldu.
Stosowala ktoras z Was juz ten krem?
Bo ja wlasnie sie boje troche takich rzeczy uzywac czy potem nie bedzie "smug" i w ogole
Pozdrawiam :wink:

vroniasta

  • Gość
Kremy brązujące
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-05-10, 15:25:20 »
Ja miałam krem brązujący Sopot z ziaji :) polecam gorąco, działa praktycznie, jak samoopalacz :) bylam zadowolona, nie było żadnych smug, ale nie należy przesadzać z ilością!!! Teraz używam balsamu brązującego do ciała Sopot, ale jutro wybieram się na solarium  :D

Gość

  • Gość
Kremy brązujące
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-05-10, 15:52:22 »
To ja sie smaruje po solarium oliwka.
A powiesz mi veroniasta ile razy sie takim kremem sie mam smarowac za dnia?

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
Kremy brązujące
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-05-10, 16:08:14 »
ja bym sie smsarowala 2 razy dziennie rano i wieczorem :D

Gość

  • Gość
Kremy brązujące
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-05-10, 19:21:52 »
ja uzywam sopotu - bardzo fajny i wygodny - ale dobrze odczekać parę minut po nałozeniu az dobrze wsiaknie.. chyba najbardziej własnie sopot lubie bo nie jest tak tragicznie żółty no i trudno z nim przesadzic..

vroniasta

  • Gość
Kremy brązujące
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-05-10, 19:25:17 »
sopot jest fajny :) ja jak go używam to smaruję się raz dziennie i w zupełności wystarczy :)

Gość

  • Gość
Kremy brązujące
« Odpowiedź #6 dnia: 2005-05-11, 15:49:59 »
uzywałam sopotu, ale przeszłam na delikatniejszy balsam brązujący - z soraya :)

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
Kremy brązujące
« Odpowiedź #7 dnia: 2006-04-22, 20:26:41 »
ja uzywam krem brazuajcy ziaji sopot do twarzy, balsamu jeszce nie probowalam ale chyba sie skusze bo ten kremik do twarzy bardzo mi sie podobal :lol:

Gość

  • Gość
Kremy brązujące
« Odpowiedź #8 dnia: 2006-04-22, 21:05:17 »
ja bardzo sobie chwalę sopot do ciała i kolastynę br ązujący a w połączeniu z kilkoma seansami w solarium dają super efekty  8)   Za kremem nie przepadam zdarzało się że klijętki po sopocie do  twarzy miały smugi i plamki a ja miałam kłopot z dobraniem podkładu. za to czasem na lekko opaloną buzie nakładam cieniutko balsamik sopot na noc. oczywiście po peelingu.

Offline Martuch

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 307
Kremy brązujące
« Odpowiedź #9 dnia: 2006-04-23, 12:49:53 »
uzywałam kiedys Sopotu i kremu i balsamu i z obu byłam bardzo zadowlona, generalnie Ziaja mnie jeszcze nie rozczarowała :)
An it harm none, do what ye will.

Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
Kremy brązujące
« Odpowiedź #10 dnia: 2006-04-23, 13:24:27 »
o balsamie sopotu również słyszałam pozytywne opinie, ale polecam balsam Bielendy.

Gość

  • Gość
Kremy brązujące
« Odpowiedź #11 dnia: 2006-04-25, 18:29:29 »
Ja używam balsamu brązującego relaksującego Sopotu, i jestem naprawde zachwycona  :lol:  Używam na zmainę z oliwką co 3 dni i mam piękną opaleniznę bez żadnych smug : lol : Gorąco polecam

Gość

  • Gość
Kremy brązujące
« Odpowiedź #12 dnia: 2006-06-21, 12:42:19 »
Krem brązujący i samoopalacz to dokładnie to samo. Oba produkty opierają sie na tych samych substancjach brązujących skórę, z tą różnicą, że w kremie jest ich mniej, dlatego nadają tylko delikatny odcień opalenizny. Wyróżniamy naturalne substancje brązujące (np. wyciąg z orzecha, karotenoidy) oraz "sztuczne" (np. DHA, erytruloza). Kremy najczęściej zawierają te naturalne, natomist samoopalacze z dodatkiem "sztucznych" o większej sile działania. I tak krem do twarzy Sopot Ziaja to nic innego jak samoopalacz.

Gość

  • Gość
Kremy brązujące
« Odpowiedź #13 dnia: 2006-06-21, 20:25:55 »
A nie przeszkadza Wam dziwny zapach skóry po kremie Sopot?

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
Kremy brązujące
« Odpowiedź #14 dnia: 2006-06-21, 21:49:54 »
jest troche intensywniejszy niz normlany krem ale zbytnio mi to nie przeszkadza , zreszta jak go nakladalm to wieczorem  nie rano  :wink: