Autor Wątek: Krem do cery dojrzałej  (Przeczytany 7142 razy)

Offline Anioleczek

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 169
Krem do cery dojrzałej
« dnia: 2006-02-12, 15:32:13 »
Jaki krem do cery dojrzały mozecie mi polecić? Bo mam zamiar kupic mamie. Ma cere mieszaną, wiek 51 lat, naczynek nie zauwazylam, chcialabym cos ujędrniającego. Moze cos polecicie?

Offline CaroAngel

  • Ekspert(ka) - wizaż
  • To zaczyna być obsesją
  • *****
  • Wiadomości: 785
Krem do cery dojrzałej
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-02-12, 22:54:00 »
Anioleczku,ja kupilam mamie pod choinke kremik LOREAL AGE PERFECT . Moja mamuska ma rowniez cere mieszana, i mniej wiecej jest rowiesniczka Twojej  :) Byla z niego bardzo zadowolona!Jest bardzo wydajny i juz po 2 tygodniach zauwazyla,ze buzka stala sie bardziej promienna i nieco bardziej napieta i elastyczna.Szczerze polecam.
No ale musialabys napisac w jakim zakresie cenowym szukasz kremiku,bo w sumie to tez wazny aspekt  8) pozdrawiam serdecznie

Offline Anioleczek

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 169
Krem do cery dojrzałej
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-02-12, 23:43:10 »
CaroAngel dzięki Ci bardzo za pomoc :) Szukam kremu do twarzy w cenie do 70zł. Moja mama bardzo lubi firme Loreal więc poczytam sobie o tym kremiku, jeszcze raz dzięki i pozdrawiam :)

Offline Anioleczek

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 169
Krem do cery dojrzałej
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-02-12, 23:47:48 »
A własnie którą wersję kupiłaś na dzień czy na noc? :)

Offline CaroAngel

  • Ekspert(ka) - wizaż
  • To zaczyna być obsesją
  • *****
  • Wiadomości: 785
Krem do cery dojrzałej
« Odpowiedź #4 dnia: 2006-02-13, 10:39:57 »
Anioleczku wybralam krem na dzien :) niestety ani moje prosby ani grozby nie dzialaja na mame gdy prosze ja zeby uzywala jeden kremik na dzien, drugi na noc a pod oczy to moge w ogole zapomniec  :? poprostu tego nie lubi.Ale tym LOREALem kremowala sie i w kolo oczek i nawet szyjke,poniewaz (jak sama zachwalala) tak fajnie sie rozsmarowuje :lol:  Aha no i oczywiscie cena przystepna....wlasnie chyba cos do 70zl
Pozdrawiam

Offline Anioleczek

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 169
Krem do cery dojrzałej
« Odpowiedź #5 dnia: 2006-02-13, 13:50:28 »
hehe skąd ja to znam :) moja mama też jest uparta i nie chce uzywac zadnych kremów pod oczy, a jak ma krem na noc to i tak zapomina ze to na noc i uzywa go na dzien  :lol: Dziękuję Ci za rady w takim razie kupie go bo te nasze mamy mają jakies wspólne cechy ;) Pozdrówka!

Offline CaroAngel

  • Ekspert(ka) - wizaż
  • To zaczyna być obsesją
  • *****
  • Wiadomości: 785
Krem do cery dojrzałej
« Odpowiedź #6 dnia: 2006-02-13, 13:59:24 »
: bukiet : pozdrawiam

Offline xiania

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 233
Krem do cery dojrzałej
« Odpowiedź #7 dnia: 2006-02-13, 14:09:25 »
Moja mama stosuje krem a.t.w. trójfazowy na noc z retinolem, wit. C i kinetyną i jest bardzo zadowolona koszt ok. 70 zł
pozdrawiam
Anna

Offline Anioleczek

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 169
Krem do cery dojrzałej
« Odpowiedź #8 dnia: 2006-02-13, 14:40:20 »
xiania dzięki ale ja nie mam dostępu do kosmetyków ATW. Pozdrawiam.