Autor Wątek: Białystok - szkolenie w Pola Cosmetics  (Przeczytany 42956 razy)

Offline witch

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 439
Białystok - szkolenie w Pola Cosmetics
« Odpowiedź #45 dnia: 2007-06-04, 23:35:30 »
Aniu - co zjechało na bok? Jeśli masz na myśli kwiatka, to był on formowany przy bocznej krawędzi - celowo, nie przypadkiem  :wink:

Elenko - 1 fotka to moja lewa dłoń - ja mam naturalnie dość długą płytkę i na moich paznokciach french wychodzi zazwyczaj ładnie  :D  - a na tym zdjęciu to od nowości french Christrio - starałam się na maksa powtórzyć to czego nauczyłam się na szkoleniu.
2 fotka, to pazurki znajomej, mocno pokombinowane - french po odnowie bez skracania z długości, na frenchu dodatkowo akryl "sugar" IBD, który daje podobny efekt jak przy brokacie, ale jednak inny :wink: Dodatkowo dziewczyna ma mocno zniszczoną płytkę (pooddzielane od łożyska), bo poprzednie paznokcie ściągała zębami - dlatego french dość głęboki (a jego kształt zgodnie z życzeniami klientki), a krawędzie jak najbardziej do poprawki...
Dzięki za wszystkie uwagi  :D
-Chciałem powiedzieć - wyjaśnił z goryczą Ipslore - że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się chwilę.
KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.
Terry Pratchett "Czarodzicielstwo"

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
Białystok - szkolenie w Pola Cosmetics
« Odpowiedź #46 dnia: 2007-06-05, 08:38:57 »
Cytat: "elena"

Ja zaproponuje Ci cwiczonka gimnastyczne(paluszkow, dłoni)-  takie jak robia nasze kursantki przed pracą :wink: smichy.. chichy a pożniej doceniaja..heheh...pomagają .

Poproszę, najlepiej w formie filmu. ;)

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Białystok - szkolenie w Pola Cosmetics
« Odpowiedź #47 dnia: 2007-06-05, 12:56:19 »
Cytat: "witch"
Aniu - co zjechało na bok? Jeśli masz na myśli kwiatka, to był on formowany przy bocznej krawędzi - celowo, nie przypadkiem  :wink:


o pazurku pisałam :P może to wina zdjęcia ale mam wrażenie że schodzi dużo na bok krawędzią przeciwległą do tej na której jest kwiatek  :wink:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline witch

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 439
Białystok - szkolenie w Pola Cosmetics
« Odpowiedź #48 dnia: 2007-06-05, 17:38:55 »
A nie, to wina fotki... paluszek jest przekrzywiony, żeby było lepiej widać kwiatek  :wink:
-Chciałem powiedzieć - wyjaśnił z goryczą Ipslore - że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się chwilę.
KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.
Terry Pratchett "Czarodzicielstwo"

Offline zanciak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 744
Białystok - szkolenie w Pola Cosmetics
« Odpowiedź #49 dnia: 2007-07-05, 14:37:30 »
Ja jak zwykle tak biegam po tym forum, że nie trafiłam wcześniej na ten temat :| :(

Tak więc chciałam pogratulować Mako i Witch zdolności :) naprawde fajne pazurki porobiliście na szkoleniu ;) ...najbardziej urzekły mnie słoneczniki Witch sa śliczne  :lol:  wielkie : brawo :  : brawo :  : brawo :  : brawo :

Mako to sa zdobienia tymi żelami które sie posypuje proszkiem LeChat?? To o tych kolorkach mowiles na EF?

Ja czekam z niecierpliwościa na kolejne warsztaty u Poli... po szkoleniu z akrylu juz bede mogła spokojnie pojechać :)
Żaneta Chmiel
Instruktor ABC-Nailstore Katowice

www.abc-nailstore.pl
www.beautify.pl
tel. 509 936 589

www.zanciak.blog.onet.pl
www.zanciak.digart.pl

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
Białystok - szkolenie w Pola Cosmetics
« Odpowiedź #50 dnia: 2007-07-05, 14:45:56 »
Jak widać nie tylko Tomek ma refleks szachisty. ;)
Tak Żanciaku,  tam pracowaliśmy też na żelach LeChat posypywanych proszkiem i ta firma ma bajeczne kolorki które widać na zdjęciach.
Wybranie się do Poli na warsztaty polecam. Szkolenia z akrylu też prowadzi. Tylko też masz chyba kawał drogi do Białegostoku.

Pozdrawiam
Mako

 :twisted:
Devil may cry...

Offline zanciak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 744
Białystok - szkolenie w Pola Cosmetics
« Odpowiedź #51 dnia: 2007-07-05, 14:53:49 »
heh właśnie teraz doczytalam w Twoim długaśnym opisie szkolenia że to te sypane żeliki... faktycznie kolorki świetne :)

Niestety mam kawał drogi do Białegostoku ale myśle, że na warsztaty napewno ktoś ze śląska pojedzie :)
Żaneta Chmiel
Instruktor ABC-Nailstore Katowice

www.abc-nailstore.pl
www.beautify.pl
tel. 509 936 589

www.zanciak.blog.onet.pl
www.zanciak.digart.pl

Offline marta29

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Białystok - szkolenie w Pola Cosmetics
« Odpowiedź #52 dnia: 2009-03-30, 23:07:06 »
Witam wszystkich :) to moj pierwszy post,naczytalam sie o tym bialymstoku,jestem z okolic i robilam kurs wlasnie w tym miescie, niestety nie u wymienionych tu osob  a szkoda,teraz bym wiedziala gdzie sie udac,mysle jednak po przeczytaniu tych informacji o doszkoleniu u dziewczyn poniewaz nie czuje sie pewnie po kursie ktory ukonczylam (2 lata temu) ,nadal mam wiele watpliwosci i rzadko robie pazurki, raczej tylko dla znajomych a szkoda by tak pozostalo,dziekuje za bardzo przydatne dla mnie informacje,pozdrawiam wszystkich!