Autor Wątek: Poznań, Bydgoszcz  (Przeczytany 47826 razy)

Gość

  • Gość
Poznań, Bydgoszcz
« dnia: 2005-04-22, 18:49:31 »
Serdenczne Panie

chciałbym się nauczyc wszystkiego od ppodstaw, ale najpier zacząc od akrylu. Mam ten problem ze mogę dojeżdzać do Poznania lub Gdańska, bo mieszkam po środku, i mam do tych miejscowości około 250 km.
Próbowałam do Euro-fashion, ale nie organizują szkoleń w soboty i niedziele :-( .W Poznaniu znalazłam w necie informację o szkole AKADEMIE PRENIER, ale nic o niej nie znalazłam na wszym forum, a obawiam się o może być za bardzo teoretyczna.
Czy mogą Panie mi polecić coś naprawdę dobrego w tych okolic Poznań - Gdańsk - Bydgoszcz

Gość

  • Gość
Poznań, Bydgoszcz
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-04-23, 09:26:52 »
moge ci tylko polecic w bydgoszczu wspanialego doswiadczonego artystycznego przedstawiciela dystrybutora "szkolisteczke" EMILKE J
  :lol:  JAK NIE JESTES PEWNA TO SOBIE POTWIERDZ MOJE SLOWA NA STRONIE EF ZOBACZ EMILCI PRACE !!!! z reszty miast nie wiem ale po co sie zastanawiac ??????

kasiek

  • Gość
Poznań, Bydgoszcz
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-04-24, 11:38:07 »
jesli mozesz do Bydgoszczy to Emilia i to nieodwołalnie

Gość

  • Gość
Poznań, Bydgoszcz
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-04-27, 14:17:17 »
Polecam równiez w Bydgoszczy Pania Ize - dystrybutor i szkoleniowiec z Euro F. naprawde milutka , cieplutka osoba i ceny szkolenia nie sa wysokie a naprawde warto! polecam z czystym sumieniem!

Gość

  • Gość
Witam
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-05-05, 16:29:56 »
Witam.Mam male pytanko do P.Emilki czy jest mozliwosc indywidaulnego szkolenia?Jestem juz po szkoleniach z zakresu przedluzania paznoikci akrylem i zelem oraz zdobnictwa oby dwomaproduktami jednak nie firmy EF a bardzo chcialabym poznac techniki innych frim no i oczywiscie to zaszczyt byloby sie wyszkolic u Mistrzyni Europy.Pozdrawiam.

emiliaj

  • Gość
Poznań, Bydgoszcz
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-05-05, 19:44:08 »
oczywiscie, ze mozna! z reguly wlasnie prowadze szkolenia i doszkolenia indywidualne, tylko czasami organizuje warsztaty dla wiekszej liczby osob:) Zapraszam

olgacytrynka

  • Gość
Poznań, Bydgoszcz
« Odpowiedź #6 dnia: 2005-05-06, 14:05:54 »
no to pieknie :)  Emilja mozesz sie pewnie spodziewac mnustwa telefonow bo pewnie duuzo dziewczyn  bedzie zainteresowaana hehee  8)

Gość

  • Gość
Poznań, Bydgoszcz
« Odpowiedź #7 dnia: 2005-05-09, 14:26:18 »
olgusiu masz chyba 100% racje ja już niedługo moze wykonam telefon do emilki , bo na te warsztaty po Bożym Ciele to mi za bardzo nie pasuje

kasiek

  • Gość
Poznań, Bydgoszcz
« Odpowiedź #8 dnia: 2005-05-10, 15:45:08 »
a ja jz kaske zbieram na wyprawe do Emilii  :lol:
moze ktosia z wawy by sie tez jakos ze mna wybrala??

vroniasta

  • Gość
Poznań, Bydgoszcz
« Odpowiedź #9 dnia: 2005-05-10, 19:46:02 »
Fiu fiu nie pogada :) Tylko pozazdrościć, taki fachowiec z Ciebie, będziesz miała swoją stronkę, piszesz do gazet... Marzenie!!!  :D

emiliaj

  • Gość
Poznań, Bydgoszcz
« Odpowiedź #10 dnia: 2005-05-10, 19:55:42 »
alez prosze.....milo mi, ze tak mowisz ale bez przesady:) duzo pracy dobre szkolonko i dalej, robicie:)

Gość

  • Gość
Poznań, Piła
« Odpowiedź #11 dnia: 2005-05-22, 07:02:33 »
Mam małe pytanko, chciałabym zapisać się na jakieś fajne szkolenie paznokietkowe w Poznaniu albo w Pile ale nie mam zabardzo pojęcia gdzie.Koleżanka podsunęła mi jakiś kurs ale ja się wacham nad jego wyborem.Na tym kursie pracować miałabym na produktach La femme, Femi nails oraz Clarisa- czy to są dobre produkty? czy to ma jakieś znaczenie na jakich produktach się szkoli?Wiem, że Pani Emilia jest bardzo chwalona na tym forum i o kursie u niej też myślę, tyle, że do Bydgoszczy trochę daleko... :oops:

Gość

  • Gość
Poznań, Bydgoszcz
« Odpowiedź #12 dnia: 2005-05-22, 08:24:41 »
Jednak polecałabym naszą Emilkę :)

Gooosha

  • Gość
Poznań, Bydgoszcz
« Odpowiedź #13 dnia: 2005-05-22, 09:45:09 »
Ja też myślę, że warto. Ja równiez się do niej wybieram jak pieniążki uzbieram. :D

Gość

  • Gość
Poznań, Bydgoszcz
« Odpowiedź #14 dnia: 2005-05-22, 10:48:49 »
czy ktoś może mi coś powiedzieć o produktach firm które wymieniłam? :)