Autor Wątek: kosmetyczką być...  (Przeczytany 27228 razy)

Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
kosmetyczką być...
« Odpowiedź #30 dnia: 2006-10-30, 12:12:19 »
warto :)  zarobki marne jak narazie ale jak to jest czyjaś pasja to na pewno da radę więcej zarobić.
I mam nadzieję że będą jakieś podwyżki w tym zawodzie

Gość

  • Gość
kosmetyczką być...
« Odpowiedź #31 dnia: 2006-10-30, 20:06:58 »
dla mnie zawod kosmetyczki jest najdroższy na swiecie i jestem bardzo zadowolona z tego co robie... i bez klientek nie umie żyć... a jeśli chodzi o finanse to nie jest aż tak żle wiec nie narzekajcie... <a>

Achika

  • Gość
kosmetyczką być...
« Odpowiedź #32 dnia: 2006-10-30, 20:43:37 »
dokladnie..mi sie wydaje ze tutaj ludzie poprostu nie chca sie przyznac do swoich zarobkow....

Kosmetyczka dobra zarobi tak dobrze jak i dobry fryzjer..a wierzcie mi ze wiem ile zarabia dobry fryzjer ;] bo moja mama jest fryzjerka:)

arli

  • Gość
kosmetyczką być...
« Odpowiedź #33 dnia: 2006-10-30, 21:30:20 »
jeśli bedziecie działać wielokierunkowo i cały czas sie dokształcać oraz rozwijać to wasze zarobki bedą na miare Angli

Achika

  • Gość
kosmetyczką być...
« Odpowiedź #34 dnia: 2006-10-30, 21:40:38 »
wielokierunkowwo mas zna mysli sama kosmetyke?;))) czy tylko sam gabinet??? Bo wies zdodatkowo mozna byc przedstawicielem medycznym, mozna byc dermokonsultantem, i wiele innych :)) ale czy na to czas sie znajdzie?;))

arli

  • Gość
kosmetyczką być...
« Odpowiedź #35 dnia: 2006-10-30, 21:54:55 »
codzi mi głównie o to że w dzisiejszych czasach kosmetyczka musi umieć wszystko;całą kosmetyke włącznie z zabiegami na ciało,agyptos ,wszystkie metody przedłużania paznokci,piekne zdobienia,pedicur leczniczy,wizaże ,makijaże permanentne,obsługe wszystkich urządzeń kosmetycznych. im większa oferta gabinetu tym wieksze dochody.

Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
kosmetyczką być...
« Odpowiedź #36 dnia: 2006-11-02, 11:56:45 »
zgadzam się z Wami, jak ktoś chce to zarobi więcej 8)

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
kosmetyczką być...
« Odpowiedź #37 dnia: 2006-11-02, 12:03:48 »
Z DOBRA ENERGIA NA PEWNO  :D
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Gość

  • Gość
kosmetyczką być...
« Odpowiedź #38 dnia: 2006-11-02, 15:13:07 »
Swoje zyski można rownież podnieść przez sprzedaż detaliczną kosmetykow do pielęgnacji domowej ..

Offline alizeee

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 727
kosmetyczką być...
« Odpowiedź #39 dnia: 2006-11-03, 13:25:10 »
Cytat: "natalka20"
hmm dziekuje za odpowiedz. jak konczylam licueym to powiedzieli nam ze mature mozna bedzie poprawiac itp.przez nastepne 5 lat chyba dwa podejscia w oku w sesji zimowej i letniej.ale niewiem co jak ten termin minie.
                                                                                                    Masz racje Natalko takie i ja mam info co do terminu  mozliwości poprawiania tych maturek.Ja zdawalam biologie i całkiem nie zle mi poszlo  :)  POZDRAWIAM
Pozdrawiam ;)

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
kosmetyczką być...
« Odpowiedź #40 dnia: 2006-11-03, 22:46:14 »
tez cos mi sie obilo o uszy
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Achika

  • Gość
kosmetyczką być...
« Odpowiedź #41 dnia: 2006-11-09, 09:25:37 »
a moja uczelnia wystawila pismo o przyznanie im magisterium:))...za rok juz bedzie wiaodme czy robie tam tylko licencjata cyz odrazu magistra :)

Gość

  • Gość
kosmetyczka być........;D
« Odpowiedź #42 dnia: 2007-01-16, 21:06:17 »
ciezko jest zostac kosmetyczka???? jaka droge w ty kierunku wybrac po LO ??? :?:  :)  :D  :o  :lol:  :wink:

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
kosmetyczką być...
« Odpowiedź #43 dnia: 2007-01-16, 21:14:44 »
szkoła kosmetyczna  :lol:  studium lub uczelnia wyższa  :wink:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
kosmetyczką być...
« Odpowiedź #44 dnia: 2007-01-16, 21:28:13 »
Odrdzamy kursy a polecamy przede wszystkim studium kosmetyczne lub wyzsza uczelnia :)