Autor Wątek: Depilacją rąk.. Proszę o pomoc  (Przeczytany 5546 razy)

Offline Maaalaaa20

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Depilacją rąk.. Proszę o pomoc
« dnia: 2012-05-01, 12:59:25 »
Witam serdecznie  :wink:

Od nie dawna zakupiłam sobie podgrzewacz wosku i pierwszy raz wykorzystałam go na rękach.
Gdy dokonuje depilacji zdarzy mi się zawsze na jednej ręce coś takiego, że jak odrywam plaster
pokazuje mi się jakby mi krwinki popękały i po paru dniach zamienia się to jakby w siniak..
Robi mi się to od wolniejszego pociągnięcia niekiedy plastra???
No i jeszcze jedno pytanie czy coś do wrażliwej skóry przed depilacją lub także po możecie mi doradzić
jakiś krem bądź olejek cokolwiek?

Pozdrawiam i proszę o odpowiedź.

Offline justa28

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 507
  • nie rozstaję się z lakierem do paznokci...
Odp: Depilacją rąk.. Proszę o pomoc
« Odpowiedź #1 dnia: 2012-05-01, 21:24:52 »
to skutek niewłaściwie wykonanej depilacji...podstawa:wosk nakłada się z włosem a zrywa energicznnym ruchem pod włos,a siniak jest efektem wolnego zrywu lub nie naciągnięcia skóry przy zrywie:( na siniaka działa tylko czas tzn.musisz poczekać parę dni aż zniknie...

Offline Maaalaaa20

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Depilacją rąk.. Proszę o pomoc
« Odpowiedź #2 dnia: 2012-05-06, 19:03:43 »
wosk nakładam dobrze czyli z włosem, ale tak jak piszesz jest to wynikiem tego, że  jak zaczynam depilacje to zawsze pierwszy raz boję się pociągnąć, bo nie pamiętam jakie to uczucie i dlatego za wolno zerwę i wtedy powstaje mi siniak.. :)

Offline agatawieczorek2

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 37
Odp: Depilacją rąk.. Proszę o pomoc
« Odpowiedź #3 dnia: 2012-08-04, 17:26:14 »
witam! zwróć uwagę ile razy smarujesz woskiem to samo miejsce, nie powinnaś więcej niz 2 razy bo wtedy powstaje siniak;p aa i pamiętaj by cienko smarować;]
kosmetyczka;)

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Odp: Depilacją rąk.. Proszę o pomoc
« Odpowiedź #4 dnia: 2012-08-05, 01:16:40 »
Dziewczyny pamietajcie o naciaganiu skóry przy woskowaniu!!!  :wink:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Ameli

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Depilacją rąk.. Proszę o pomoc
« Odpowiedź #5 dnia: 2012-08-23, 00:53:47 »
Dokładnie tak - naprężona skóra = łatwiejsza depilacja. A co do smarowania nie więcej niż dwa razy, to nie byłabym tego taka pewna. Przy paście cukrowej smaruję 3-krotnie, bo tak widziałam, na filmikach, i nie mam żadnych sińców.

Offline agatawieczorek2

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 37
Odp: Depilacją rąk.. Proszę o pomoc
« Odpowiedź #6 dnia: 2012-08-24, 23:11:16 »
napisałam że woskiem nie wolno więcej razy bo wychodzą siniaki;p a nie o paście;DD  a że naciągać skórę to oczywiste;)
kosmetyczka;)

Offline justa28

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 507
  • nie rozstaję się z lakierem do paznokci...
Odp: Depilacją rąk.. Proszę o pomoc
« Odpowiedź #7 dnia: 2012-08-25, 15:44:11 »
witam! zwróć uwagę ile razy smarujesz woskiem to samo miejsce, nie powinnaś więcej niz 2 razy bo wtedy powstaje siniak;p aa i pamiętaj by cienko smarować;]
nogdy siniak nie powstanie przy smarowaniu nawet 5 razy pod warunkiem że naciągnie się skórę!

Offline agatawieczorek2

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 37
Odp: Depilacją rąk.. Proszę o pomoc
« Odpowiedź #8 dnia: 2012-08-25, 21:07:55 »
nogdy siniak nie powstanie przy smarowaniu nawet 5 razy pod warunkiem że naciągnie się skórę!



widziałam co robiły moje koleżanki przy depilacji i widziałam co się zrobiło poźniej;p skora była dobrze naciągnięta ;)
kosmetyczka;)

Offline The Lady

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3945
  • Hmm.. co tu wpisać? :)
Odp: Depilacją rąk.. Proszę o pomoc
« Odpowiedź #9 dnia: 2012-08-27, 02:20:44 »
Mnie w college'u właśnie uczono, że max. dwa razy posmarować bo potem są problemy. I też miałam okazję przekonać się, że tak jest na własnej skórze... Dobrze zrobione woskowanie nie wymaga częstszego nakładania wosku. Ewentualnie jak coś zostało to pęsetą można poprawić.

Pozdrawiam
Lejdi :diabel:
Devil Inside
Admin

Offline kasiula28

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Depilacją rąk.. Proszę o pomoc
« Odpowiedź #10 dnia: 2012-08-31, 16:14:52 »
Nie prościej użyć maszynki i delikatnie ogolić ręce, ja tak robię i nie mam żadnych problemów :-D

Offline The Lady

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3945
  • Hmm.. co tu wpisać? :)
Odp: Depilacją rąk.. Proszę o pomoc
« Odpowiedź #11 dnia: 2012-09-01, 10:26:05 »
Prościej ale czy skuteczniej? Włosy ogolone odrastają po paru dniach a woskowane po 3-4 tygodniach.

Pozdrawiam
Lejdi :diabel:
Devil Inside
Admin

Offline hannakot4

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Depilacją rąk.. Proszę o pomoc
« Odpowiedź #12 dnia: 2013-01-03, 18:19:00 »
a próbowałaś zwykłego depilatora? na innym forum widziałam podobny wątek i dziewczyny pisały, że najlepiej sprawdza się zwykły depilator bo na rękach włoski nie wrastają tak jak na nogach.
Ranking lokat - sprawdź go aby znaleźć najlepszą lokatę

Offline darijka88

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 209
Odp: Depilacją rąk.. Proszę o pomoc
« Odpowiedź #13 dnia: 2014-12-13, 13:16:41 »
wosk powinien byc zrywany energicznie. zerwany wolno lub pod nieodpowiednim katem spowoduje wybroczyny i siniaczki. wypracuj sobie technike i bedzie dobrze!:) powodzenia
SUPER OFERTA: Mikrodermabrazja lub kwasy z maską: 75 zł / Oczyszczanie twarzy:  99 zł  - w PRACOWNIA URODY DaySpa Poznań. Zapraszamy!

PRACOWNIA URODY Poznań Salon kosmetyczny: Kosmetyka, Masaże, Solarium, Dietetyk i Opalanie Natryskowe