Autor Wątek: Żółknięcie żelu na tipsach  (Przeczytany 4692 razy)

Gość

  • Gość
Żółknięcie żelu na tipsach
« dnia: 2005-04-19, 14:25:19 »
Witam  :lol: Zwracam się z nowym pytankiem dot. tipsów :arrow: Jakie są przyczyny żółknięcia żelu i w jaki sposób można temu zapobiec? Czy jedną z przyczyn może być częste korzystanie z solarium? Dzieki za odpowiedź

Gość

  • Gość
Żółknięcie żelu na tipsach
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-04-19, 14:29:09 »
Jezeli nie zabezpieczysz preparatem przeciw zółknięciu to od solarium zżółknie niestety :(

Zależy też to od firmy, niektóre [te gorsze] poprostu same od siebie żółkną i nawet nie potrzebują solarium do tego ;)

Aguś

  • Gość
Żółknięcie żelu na tipsach
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-04-19, 14:34:36 »
Minusem zelu jest to ze reaguje on na solarium poniewaz jest w nim swiatlo o tej samej dlugosci fal(UVA) jak w lampie w ktorej zachodzi reakcja polimeryzacji z tym ze o gigantycznie wiekszej mocy niestety dlatego polecam zabezpieczac zel przynajmniej dobrymi lakierami z uv blokerami np EZ Flow UV30 lub Yello Out.

Gość

  • Gość
Żółknięcie żelu na tipsach
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-04-19, 14:37:54 »
:wink: solarium niekoniecznie wplywa dobrze na tipsy a nawet kiepsko a raczej promienie
proponuje specialne preparatywykanczajace chroniace przed zolknieciem np.inm

Gość

  • Gość
Żółknięcie żelu na tipsach
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-04-20, 08:13:57 »
Dzięki za odpowiedź, ja puki co nakładam żel nsi i nie wiedze żeby ten żel żółkną ale widziałam u klientki koleżanki która używa żelu firmy esn że miała takie brzydkie pożółknięte pazurki, więc chyba chcąc używać tańszych firm jeśli chodzi o żele to i tak trzeba zainwestować dodatkowo w preparat chroniący przed żółknięciem
pozdrawiam :lol:
W między czasie zdążyłam zajżeć na stronkę ef i doczytałam się że blokera EzFlow nie można używać z lakierami do paznokci a Yello out na lakier i że jest on przeznaczony do akrlylu
Czy mimo to można spokojnie używać blokera Yello out na żele i po nim używać lakieru do paznokci

Aguś

  • Gość
Żółknięcie żelu na tipsach
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-04-20, 17:38:33 »
A po co chcesz jeszce nakladac dodatkowo lakier? Nie ma takiej potrzeby!
Firma esn ma tez dobre zele i niekoniecnie wylacznie firma wplynela na to ze kolezance zzolkly. Mozliwe ze np miala zabrudzony pedzelek lub zel itp.
Z lakierow przeciw zolknieciu jest jeszce total eclipse(inm)-nie ma go ef i np pinnacle ice z FPO-pieknie nablyszcza.

Gość

  • Gość
Żółknięcie żelu na tipsach
« Odpowiedź #6 dnia: 2005-04-21, 07:48:43 »
Dzięki za odpowiedź,a jeśli chodzi o użycie lakieru to czasami klientki po nałożeniu tipsów same w domku sobie malują pazurki i czy po nałożeniu blokera powinnam uprzedzić klientkę że nie można go łączyć z lakierem do paznokci, przepraszam że jestem taką dociekliwą marudą ale kto pyta nie błądzi  :P

Aguś

  • Gość
Żółknięcie żelu na tipsach
« Odpowiedź #7 dnia: 2005-04-21, 12:44:01 »
Tego niestety nie wiem czy mozna je laczyc z innymi lakierami. Najlepiej gdybys spytala o to na forum ef-info o produktach-tam jest Pani Instruktor ktora na pewno wyjasni twoje wątpliwosci. :wink:

www.euro-fashion.com.pl

Gość

  • Gość
Żółknięcie żelu na tipsach
« Odpowiedź #8 dnia: 2005-04-22, 07:30:22 »
Dzięki