Autor Wątek: Słabe włosy !!!  (Przeczytany 17230 razy)

Offline abgrs

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Słabe włosy !!!
« dnia: 2013-09-10, 11:00:20 »
Witam!!! Jak poradzić sobie z wypadającymi włosami??? Od jakiegoś czasu strasznie wypadają mi włosy... Jak sobie z tym poradzić czy znacie dobre odżywki bądź też maseczki??  Help  !!!

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Odp: Słabe włosy !!!
« Odpowiedź #1 dnia: 2013-09-10, 12:59:10 »
Wypadanie włosów może mieć bardzo różne podłoża. Aktualnie na rynku jest już wielu specjalistów- trychologów. Znajdź gabinet w swojej okolicy, wykonaj badania...

Offline Vanessa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 26
Odp: Słabe włosy !!!
« Odpowiedź #2 dnia: 2013-09-10, 13:59:23 »
Jeśli naprawdę widzisz, że tracisz dużo włosów, to wizyta u Trychologa jak najbardziej wskazana. A jeśli chodzi o dobry preparat, to moja koleżanka używała z Revitalash preparat stymulujący porost włosów i sama widziałam efekty, włosy były gęstsze, mocniejsze i przestały jej wypadać. Jedyne co zniechęca to cena tego produktu.

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Odp: Słabe włosy !!!
« Odpowiedź #3 dnia: 2013-09-14, 19:54:05 »
Pierwsze to zrób sobie wyniki badań- morfologia plus profil na tarczyce, i umów się do lekarza, a do tego momentu polecam Ci wspomaganie cynkiem.
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline darijka88

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 209
Odp: Słabe włosy !!!
« Odpowiedź #4 dnia: 2014-01-16, 14:18:59 »
Witam!!! Jak poradzić sobie z wypadającymi włosami??? Od jakiegoś czasu strasznie wypadają mi włosy... Jak sobie z tym poradzić czy znacie dobre odżywki bądź też maseczki??  Help  !!!

wyprobuj derma roller 0,25 na skore glowy;p zbadaj hormony tarczycy;p
SUPER OFERTA: Mikrodermabrazja lub kwasy z maską: 75 zł / Oczyszczanie twarzy:  99 zł  - w PRACOWNIA URODY DaySpa Poznań. Zapraszamy!

PRACOWNIA URODY Poznań Salon kosmetyczny: Kosmetyka, Masaże, Solarium, Dietetyk i Opalanie Natryskowe

Offline AnniA25

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Słabe włosy !!!
« Odpowiedź #5 dnia: 2014-09-18, 11:30:45 »
Polecam Wam [ niedozwolona reklama ]
« Ostatnia zmiana: 2014-09-18, 13:43:12 wysłana przez Tomek »

Offline MK101

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Słabe włosy !!!
« Odpowiedź #6 dnia: 2015-05-04, 14:07:34 »
Ja zalecam badania, by zweryfikować, czy źródłem wypadania włosów jest choroba, czy może stres.

Offline Nescient

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Słabe włosy !!!
« Odpowiedź #7 dnia: 2015-05-21, 17:00:45 »
A co jeśli włosy wypadają przez uwarunkowania genetyczne? Da sie temu jakoś zaradzić?

Offline endiego

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Słabe włosy !!!
« Odpowiedź #8 dnia: 2015-07-16, 14:15:47 »
Ja regularnie używam nafty kosmetycznej i mam gęstsze włosy.

Offline eck

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 359
Odp: Słabe włosy !!!
« Odpowiedź #9 dnia: 2015-08-21, 13:20:04 »
Polecam przede wszystkim odstawić prostownicę oraz suszarkę  . Z własnego doświadczenia wiem,że są to najwięksi niszczyciele jeśli chodzi o włosy Sama używam jedynie w wyjątkowych sytuacjach i stan mojej czupryny jest o wiele lepszy.
Jeszcze bardzo fajną serię kosmetyków do włosów wypuściła ostatnio marka Cece : Experto. Możecie je znaleźć w wiekszych drogeriach . Na przykład w Naturze czy Hebe. Używam od dwóch miesięcy i jestem wprost zachwycona działaniem jakie mają na moje włosy .Nie łamią się tak jak wcześniej oraz wyglądają na wyraźnie zdrowsze oraz mocniejsze.

Offline majola

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: Słabe włosy !!!
« Odpowiedź #10 dnia: 2015-09-13, 12:32:36 »
A co jeśli włosy wypadają przez uwarunkowania genetyczne? Da sie temu jakoś zaradzić?

pewnie, ze sie da! tylko trzeba iśc do trychologa i on robi badanie włosów oraz skóry głowy, obszerny wywiad pozwala mu wtedy ustalic mniej więcej przyczyne - jesli to coś, z czym trycholog sam nie da rady to odsyla do innego lekarza, moj facet tak wlasnie mial - na konsultacji w Hair Medica okazalo sie, ze u niego łysienie prawdopodobnie jest genetyczne, dlatego musiał zrobić badania, ktore te tezę poświęcą. ale zazwyczaj łysienie u kobiet najczęściej jest wynikiem hormonów i stresu, duzy wpływ na Twój tryb życuia - jeśli nie stosujesz doibrej diety, mało spisz i żyjesz w biegu to organizm jest osłabiony i włosy mogą wypadać w duzych ilosciach.

Offline kinia1976

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Słabe włosy !!!
« Odpowiedź #11 dnia: 2015-11-11, 10:43:45 »
Jeśli przyczyną wypadania włosów nie jest choroba czy stres to wtedy najlepiej uciec się do domowych metod pielęgnacji włosów. Gotowe kosmetyki w drogeriach są duzo wygodniejsze i łatwiejsze w użyciu, i do tego szybciej się je nakłada na włosy, ale nie są tak skuteczne jak domowe maseczki cz odżywki. Swego czasu jak miałam problem z rozdwajającymi sie włosami i słabą ich kondycją, często robiłam sobie maseczkę z żółtek i oleju rycynowego i bardzo mi pomogło. czasami na same końcówki pomagało posmarowanie ich olejkiem lub kremem nawilżającym przed myciem.

Offline barbarra

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Słabe włosy !!!
« Odpowiedź #12 dnia: 2016-01-15, 13:35:15 »
Witam serdecznie. Mi osobiście pomogły zioła z nasion skrzypu i kozieradka, które zaparzałam i którymi płukałam skórę głowy jak wcierałam we włosy. Aba produkty można zakupić w aptece za kila złotych. Moja kuracja z tymi produktami trwała ok 4 miesięcy i na przemian co tydzień wcierałam jeden produkt a potem drugi. Nasienie z kozieradka ma dość specyficzny zapach i nie każdemu może się spodobać ale po dłuższej chwili idzie się przyzwyczaić. Polecam również picie herbatki ze skrzypu również pomaga.

Offline aneta36

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Słabe włosy !!!
« Odpowiedź #13 dnia: 2016-02-15, 01:41:26 »
To do tego cierpliwość trzeba mieć, takie płukanki przez 4 miesiące. Ja łykam tabletki drożdże i pokrzywa z herbapolu, pomagają. Ale jak odstawiam, to znów mi włosy wypadają. Do tego się strasznie przetłuszczają.

Offline Alcja88

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Słabe włosy !!!
« Odpowiedź #14 dnia: 2016-03-21, 13:33:48 »
Najlepsze sa maseczki domowej roboty i olejowanie włosów