Autor Wątek: lakier między warstwami żelu  (Przeczytany 7128 razy)

Gość

  • Gość
lakier między warstwami żelu
« dnia: 2006-04-16, 17:15:41 »
Witam. Jeszcze nigdy tego nie robbiła i dlatego o to pytam. Jeśli był już taki temat to sorki:(( nie znalazłam. Mianowicie chodzi mi o zdobienie tipsow  zwykłymi lakierami do paznokci pod żelem. W ktorym momencie mam nałożyć ten lakier czy na pierwszą warstwe czy dopiero na koniec przed nabłyszczaniem już po zbudowaniu paznokcia. I czy można zrobić cała końcówkę paznokcia lakierem a nie kolorowym żelem. Czy nie odpadnie. Mam kilka kolorowych żeli, a dużo lakierów, zaczynają się wakacje i napewno klientki beda chciały takie kolorki i zastanawiam sie czy można robić to lakierami bo jak bym chciała kupić wszystkie kolorówki to by troszkę mnie szarpnęło po kieszeni. :) Proszę o wyrozumiałość w odpowiedziach.

Gość

  • Gość
lakier między warstwami żelu
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-04-16, 19:29:14 »
Ja tez probowalam zrobic wzorek lakierem na zelu na pierwszej warstwie i niestety lakier sie rozmazuje.Tak wiec chyba nie da rady.Natomiast na gotowym paznokciu wychodza super wzorki.

Gość

  • Gość
lakier między warstwami żelu
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-04-17, 13:08:30 »
Czyli na zbudowanym paznokciu można robić wzorki  i jak wyschnie to nabłyszczaczem. Muszę wyprobować na sobie.

Gość

  • Gość
lakier między warstwami żelu
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-04-17, 13:20:12 »
Ja tak sprobowalam na sobie wlasnie i tak wyszlo.Na koniec utwardzacz,nie nablyszczacz.Takie wzorki robisz na calkiem gotowym paznokciu.

Bitch1987

  • Gość
Re: lakier między warstwami żelu
« Odpowiedź #4 dnia: 2008-02-21, 21:34:37 »
Witam :D
Mnie uczono iż lakier jest zbyt tłusty i położony na nim żel bedzie trzymał sie słabiej ,czego też zresztą miałam dowód : na frenchu malowanym lakierem (pod żelem i to w dodatku  przed pierwszą warstwą ) w ciągu jednego bądz dwóch dni  przy rogach paznokci powstała katastrofa ;)
french przypominał bardziej brudne mazania :)
co stylistka zakleiła mi klejem do tipsów
 :oops:
Więc polecam jednak lakierek na sam koniec ,uważam że już po nabłyszczaczu  :D
a co do kolorowych żeli musisz tę sprawe przemyśleć , jeżeli chcesz sie rozwijać inwestcyje sa koniecznie, a jeżeli uważasz ze lakierkowe frenche zupełnie wystraczą tobie i twoim klientka to przy nich pozostań , ale z pewnością nie nakładaj ich pod żel  :lol:
zawsze możesz dokupować sobie kolejne kolorki co jakiś czas , może będzie lżej  :D

Edit by Mako

Offline Gemi83

  • Nie pozycjonujemy się!
  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Re: lakier między warstwami żelu
« Odpowiedź #5 dnia: 2019-06-22, 23:13:42 »
co stylistka zakleiła mi klejem do tipsów
 :oops:


Edit by Mako

 : jump2 :
Nie pozycjonujemy się!

Offline luccia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: lakier między warstwami żelu
« Odpowiedź #6 dnia: 2020-05-29, 12:53:13 »
ja też słyszałam, że lakier z żelem to słabe połączenie