Autor Wątek: Cera trądzikowa- jaka firma ma dobre kosmetyki?  (Przeczytany 9469 razy)

Offline femmefatale

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Cera trądzikowa- jaka firma ma dobre kosmetyki?
« dnia: 2012-09-06, 10:59:23 »
Mam pytanie- poleciłby mi ktoś jakąs dobrą firmę oferującą kosmetyki do cery trądzikowej?

Offline Marix01

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Cera trądzikowa- jaka firma ma dobre kosmetyki?
« Odpowiedź #1 dnia: 2012-09-11, 11:59:00 »
Mnie któregoś dnia pani w aptece poleciła krem do twarzy firmy Balneokosmetyki. Muszę przyznać, że po miesiącu widziałam już efekty. Teraz mija jakoś pół roku i cera zdecydowanie się poprawiła.

Offline Agassi

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Cera trądzikowa- jaka firma ma dobre kosmetyki?
« Odpowiedź #2 dnia: 2012-10-12, 11:20:46 »
firma dermaquest specjalizuje się w preparatach do skóry trądzikowej. Mają swój sklep na www.dermaquest.pl

Offline wenda

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Cera trądzikowa- jaka firma ma dobre kosmetyki?
« Odpowiedź #3 dnia: 2013-03-21, 23:00:00 »
Ja korzystam z firmy  Acnezine, a dokładnie zestawu składającego się z kapsułek oraz kremu. Stwierdziłam, że uderzę na mojego wroga z dwóch stron i jak do tej pory jestem zadowolona z efektów, choć mój budżet na tym dość mocno cierpi. Ja swój produkt kupuje na stronie dermalab.pl

Offline aphassan

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Cera trądzikowa- jaka firma ma dobre kosmetyki?
« Odpowiedź #4 dnia: 2013-03-21, 23:29:01 »
Witam, jeżeli mówimy o prawdziwych problemach skóry, tzn. nieustannym trądzikowaceniu, szczególnie w wieku dojrzewania polecam Cleanser - Oczyszczanie Skindulgence Step 1 - http://www.ilovewellness.pl/?16,pl_zel-oczyszczajaco-normalizujacy-skindgulgence-30-minute-non-surgical-facelift-system-cleanser

Ta firma powaliła mnie na nogi, jest mało znana jeszcze w PL, ale właśnie wchodzi w PL i zaczyna potrząsać częściowo kosmetyką profesjonalną. Firma stosuje swoje preparaty w salonach kosmetycznych, póki co są dostępne na parę w sprzedaży detalicznej dla każdego, ale rzeczywiście działają.

Cleanser ma głębokie właściwości oczyszczające, głębokie działanie, nieszkodliwe, 100% naturalny, trzeba stosować co 2-3 dni i po ok 2 tyg. wszystko wychodzi całkowicie. Znikają blizny, skóra gładka, cały zaś zabieg zwęża dziurki. Idealny także na kaszaki!!!

Offline jpg1906

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Cera trądzikowa- jaka firma ma dobre kosmetyki?
« Odpowiedź #5 dnia: 2013-03-22, 20:32:28 »
la roche posay effeclar duo krem -> rewelacja! a na dzień bioderma krem nawilzajacy z serii anti acne czy sebum nie pamietam

Offline studiolaura

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Cera trądzikowa- jaka firma ma dobre kosmetyki?
« Odpowiedź #6 dnia: 2013-03-25, 11:17:36 »
Mam pytanie- poleciłby mi ktoś jakąs dobrą firmę oferującą kosmetyki do cery trądzikowej?
Kosmetyki AA Prestige Institute 1. Maska oczyszczająco-rozpulchniająca z kwasami AHA. 2. Do wyboru w zależności od rodzaju skóry głęboki peeling albo peeling enzymatyczny. 3 Maska normalizująco-ściągająca pory z witaminą B. 4. Krem nawilżająco-matujący (z wit. B3 i ekstraktami z drożdży).
Gdyby były problemy z nabyciem mogę sprzedać wysyłkowo.
Studio Urody Laura w Rzeszowie.
Zapraszamy do skorzystania z
porad dietetyka oraz masaży zdrowotnych.

Offline afik

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Cera trądzikowa- jaka firma ma dobre kosmetyki?
« Odpowiedź #7 dnia: 2013-11-29, 13:19:13 »
słyszałam dużo dobrego o kosmetykach Murad z serii do cery trądzikowej, ale dopiero się zbieram do zakupu. Moja koleżanka ich używa i bardzo chwali sobie żel do mycia twarzy, ale póki co zbieram opinie, bo nie są to kosmetyki z najniższej półki...

Offline Kocica84

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 23
Odp: Cera trądzikowa- jaka firma ma dobre kosmetyki?
« Odpowiedź #8 dnia: 2014-04-02, 12:52:56 »
sama mam skórę trądzikową mieszaną ja używam serii z rossmana Synergen dwa razy na dzień rano i wieczorem myje twarz takim żelem 5in1 i wklepuje krem do twarzy przed nałożeniem makijażu tez może być synergen ale ja dla ciebie polecam krem oliwkowy z ziai:) Dwa razy na tydzień polecam peeling do twarzy również z serii Synergeen:)

Offline idaborej

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 23
Odp: Cera trądzikowa- jaka firma ma dobre kosmetyki?
« Odpowiedź #9 dnia: 2014-04-03, 07:48:10 »
Fajną serię do skóry trądzikowej ma Pharmaceris i Bioderma

Offline katarzyna_kilar

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Cera trądzikowa- jaka firma ma dobre kosmetyki?
« Odpowiedź #10 dnia: 2014-04-24, 14:11:47 »
Polecam firmę la roche posay - jedynie minus cenowy tutaj ale świetnie sobie radzi z trądzikiem
Bądź sobą ! :)

Offline rikka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Cera trądzikowa- jaka firma ma dobre kosmetyki?
« Odpowiedź #11 dnia: 2016-10-29, 15:18:09 »
hej ;)
tak jak już wyżej były wymienione, ja korzystam z produktów z tego artykułu : cenzura :  są rewelacyjne jeśli chodzi o trądzik. Polecam zapoznać się z artykułem, w którym dodatkowo są zawarte ciekawe informacje dotyczące trądziku, pozdrowionka :)  : dance :
« Ostatnia zmiana: 2016-10-31, 10:43:54 wysłana przez Tomek »

Offline Ugly

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 85
Odp: Cera trądzikowa- jaka firma ma dobre kosmetyki?
« Odpowiedź #12 dnia: 2016-11-10, 12:26:46 »
Wiem, że nie tak dawno temu Barwa coś wyprodukowała.

Offline stapka18

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 20
Odp: Cera trądzikowa- jaka firma ma dobre kosmetyki?
« Odpowiedź #13 dnia: 2016-12-06, 11:07:52 »
Iwostin chyba najlepszy. I poszukaj sobie żelu do twarzy bez sls w skłądzie.

Offline iincognito

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Cera trądzikowa- jaka firma ma dobre kosmetyki?
« Odpowiedź #14 dnia: 2017-03-30, 22:52:22 »
Stosowałam kiedys Iwostin, bez większych rewelacji. Na pewno każda cera jest inna i na kogoś dany krem/firma może działać a na kogoś nie. Najlepiej przejdz się do dermatologa.
Nie pozycjonujemy się!