Autor Wątek: Konsultantka Oriflame:)  (Przeczytany 1180 razy)

Offline AnETkA2560

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Konsultantka Oriflame:)
« dnia: 2012-04-14, 14:26:32 »
Cześć!

Na początku proszę aby tekst napisany przeze mnie został do końca przeczytany, nie przerażajcie się jego długością:)

Zapisanie się do klubu Oriflame, jest naprawdę łatwe, ale niestety, jest to loteria, czy trafisz do odpowiedniej osoby, która pomoże Ci przekazać ważną dla Ciebie wiedzę. Zapisując się do Oriflame, możesz uniknąć tej nieszczęsnej loterii i wybrać z kim chcesz pracować. Niestety, ja tego nie wiedziałam...

Mało kto wie, że w Oriflame można zarabiać tak jak w normalnej pracy, a nawet dużo więcej. Ponadto można mieć bezpłatne kosmetyki, szkolenia i wycieczki zagraniczne. Trzeba korzystać z możliwości jakie daje nam internet, czyli szansy zarabiania bez wychodzenia z domu. Samo przystąpienie do klubu Oriflame jest naprawdę proste, czy nie lepiej dołączyć do dobrego zespołu?

Kiedyś próbowałam już swoich sił jako konsultantka, ale niestety trafiłam do takiej osoby, która od razu postawiła kawę na ławę i praktycznie w jednej wiadomości napisała mi wszystkie informacje...Oczywiście tego było tyle, że niemożliwe do ogarnięcia jak na początkującego...po 2 miesiącach zrezygnowałam.

Po upływie kolejnych paru miesięcy koleżanka zaproponowała mi drugie podejście, więc pomyślałam, że spróbuję co mi szkodzi. I wreszcie trafiłam na dobrą osobę. Z czasem dowiadywałam się nowych rzeczy i było to łatwiejsze do przyswojenia niż natłok informacji w 1 wiadomości... Tak więc dowiedziałam się dużo na temat pracy konsultantki, wcześniej nawet nie podejrzewałam, że można tak łatwo zarobić kasę. Na moim pierwszym zamówieniu zarobiłam już ok 150zł:) co mnie jeszcze bardziej zmobilizowało.

Czytam i słyszę wiele złych opinii na temat Avonu. Hmm nie byłam konsultantką tej firmy, ale wiem, że kosmetyki tam są tańsze itd. ale to też się przekłada na Wasz zarobek. Nie myślcie sobie, że w Oriflamie jak już kosmetyki droższe są to nie ma klientów, to nie jest prawda. Łatwiej też zarobić w Oriflamie przez to, że są droższe:)

Tak więc mam do zaoferowania pracę konsultantki Oriflame. Gwarantuję moją pomoc od samego początku do końca, aż będziecie zdolni do samodzielnej pracy. Oferuję też bezpłatne materiały szkoleniowe na adres domowy, pomogę Wam w zrobieniu własnej strony internetowej, która przyda Wam się w budowaniu własnego biznesu. Nie oferuję Wam żadnych kosmetyków typu "zapisz się u mnie, a otrzymasz...itd", oferuję Wam moją pomoc, abyście mogły w przyszłości też nawiązywać współpracę z nowymi konsultantami:) Na wszelkie pytania z chęcią odpowiem.

Pozdrawiam