Autor Wątek: Jedwab  (Przeczytany 17032 razy)

Offline Adelajna

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Jedwab
« dnia: 2013-04-10, 15:21:34 »
Czy można stosować z powodzeniem jedwab do włosów na brwi lub rzęsy??

Offline iiilona

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 65
Odp: Jedwab
« Odpowiedź #1 dnia: 2013-04-11, 19:15:18 »
Nie słyszałam o tym aby jedwab stosować na rzęsy i brwi ale polecam jaknajbardziej olejek rycynowy (do kupienia w aptece) tylko ważne jest systematyczne stosowanie.

Offline eliiiza

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Jedwab
« Odpowiedź #2 dnia: 2013-06-14, 22:49:16 »
Jedwab to chyba tylko do włosów, jest zbyt tłusty do brwi czy rzęs

Offline dzolin007

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Jedwab
« Odpowiedź #3 dnia: 2013-09-25, 23:10:55 »
Nie słyszałam nigdy o stosowaniu jedwabiu do rzęs czy brwi, ale warto zapytać się kosmetyczki ;)
Uroda kobiety jest formą władzy. http://www.salon-iva.pl. Natomiast jeśli czujesz bezsilność potrzeba będzie wizyta www.rowno-waga.pl/psychoterapia-dzieci-i-mlodziezy

Offline asokalski

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Jedwab
« Odpowiedź #4 dnia: 2014-07-29, 08:57:33 »
Kilki chwil, wujek google i mam znalazłem troszkę artykułów. Wpisz sobie jedwab do brzwi , albo rzęs

Offline Kmm

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Jedwab
« Odpowiedź #5 dnia: 2014-09-12, 10:58:52 »
Jedwab na rzęsy? Nigdy nie słyszałam, ani nie natknęłam się na takowy w sklepie.
Na odbudowę rzęs polecam Regenerum. Naprawdę wart swojej ceny. Przy regularnym stosowaniu rzęsy robią się mocne, gęste, nie wypadają. Zwalcza wszystkie problemy. Szczerze polecam zamiast eksperymentów z jedwabiem ; p
Nie pozycjonujemy się!

Offline Dominishka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Jedwab
« Odpowiedź #6 dnia: 2015-03-25, 10:31:41 »
Nie słyszałam o tym, żeby stosować go na brwi i rzęsy, ale stosuje inne specjalnie do tego przeznaczone preparaty. Jedwab z kolei stosowałam na włosy, ale jak dla mnie on tylko maskował niedoskonałości i niczego nie poprawiał :)
Łączę pozdrowienia :)

Offline alinka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Jedwab
« Odpowiedź #7 dnia: 2015-05-04, 13:55:51 »
Nigdy nie słyszałam, żeby ktoś stosował jedwab na brwi. Próbowałyście? Jakie efekty? Warto poznawać nowe triki kosmetyczne :)

Offline Karlow82

  • CharlesCerOB
  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Jedwab
« Odpowiedź #8 dnia: 2015-05-21, 15:10:07 »
Nigdy nie słyszałam, żeby ktoś stosował jedwab na brwi. Próbowałyście? Jakie efekty? Warto poznawać nowe triki kosmetyczne :)

Jedwab na rzęsy brzmi dość dziwnie. Ja jestem chyba zwolenniczką tradycji i elegancki, bez kombinowania. Swoją drogą, jest fajne promo na tusz do rzęs w Rossmanie, zresztą nie tylko na to. Powiem wam, że ten million lashes robi mi dobrze ;) http://www.rossnet.pl/promocje
Une recherche approfondie dans les bibliothГЁques pubmed et cochrane qui est considГ©rГ©e comme une prix d'effet cumulatif sur l'Г©rection. Il peut ГЄtre possible d'Г©lucider cet effet secondaire indГ©sirable dans de rares cas..

Offline galerko

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Jedwab
« Odpowiedź #9 dnia: 2015-07-06, 20:58:33 »
ale że niby co taki jedwab na rzęsy i brwi ma robić? odżywiać czy co innego? nie słyszałam nigdy o takim zastosowaniu. dziwne i ja bym mimo wszystko nie ryzykowała...
Nie pozycjonujemy się!!!

Offline ewela55

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: Jedwab
« Odpowiedź #10 dnia: 2015-10-08, 12:26:38 »
mnie jedwab bardzo wysuszał włosy

Offline kinia1976

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Jedwab
« Odpowiedź #11 dnia: 2015-11-12, 19:00:53 »
Na brwi to jeszcze jest jakiś sens, tzn że nie zaszkodzi, ale jeśli chodzi o rzęsy to trochę strach, bo jest dość płynny i może spłynąć do oka, no i nie wiem czy kontakt z okiem nie sprawi, że wyskoczy jakieś uczulenie czy podrażnienie. Lepiej zainwestować w odżywkę specjalnie do brwi i rzęs lub w olej rycynowy wymieszany z witaminą E w płynnych kapsułkach. Takie rozwiązanie z pewnością przyniesie dużo większe efekty niż jedwab.

Offline Doriana88

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Jedwab
« Odpowiedź #12 dnia: 2016-03-13, 18:22:20 »
Mi z kolei jedwab bardzo obciążał włosy i niestety zrezygnowałam z niego, zdecydowanie wolę olejek arganowy

Offline Kordiana

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Jedwab
« Odpowiedź #13 dnia: 2016-04-06, 20:44:08 »
Być może miałaś jakiś felerny jedwab... kup sobie taki porządny nieco droższy będzie nabłyszczał i poprawiał kondycję twoich włosów

Offline Ugly

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 85
Odp: Jedwab
« Odpowiedź #14 dnia: 2016-11-10, 11:23:28 »
Jedwab kojarzę tylko z ubraniami, z sukienkami. Ponieważ niedługo idę na wesele przeczytałam artykuł:
: cenzura :  myślicie, że pastelowe kolory sukienek to dobry wybór?
« Ostatnia zmiana: 2016-11-10, 13:03:32 wysłana przez Tomek »