Autor Wątek: Praktyka  (Przeczytany 73219 razy)

Gość

  • Gość
praktyki w gabinecie kosmetycznym
« Odpowiedź #90 dnia: 2005-12-22, 19:06:10 »
Ja będę miała na drugim roku chyba też miesiąc  :lol:  :wink:

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
praktyki w gabinecie kosmetycznym
« Odpowiedź #91 dnia: 2005-12-22, 19:11:31 »
martusia  apo pierwszym roku niemasz praktyk?

vroniasta

  • Gość
praktyki w gabinecie kosmetycznym
« Odpowiedź #92 dnia: 2005-12-23, 22:15:34 »
Ja podobnie, jak Talencja mam praktyki po II semestrze, miesiąc od czerwca do lipca!!! :)

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
praktyki w gabinecie kosmetycznym
« Odpowiedź #93 dnia: 2005-12-23, 22:16:23 »
takze bede miec w czerwcu :)

Gość

  • Gość
praktyki w gabinecie kosmetycznym
« Odpowiedź #94 dnia: 2005-12-26, 12:46:14 »
ja tez mialam po drugim semestrze miesiac praktyk(przez caly czerwiec)! i mialam miec na trzecim i czwartym semestrze tez praktyki ale nam usuneli ;/ nie wiem czy dyrekcja czy kuratorium ;/ beznadziejnie, nie? cale szczescie ze sama sie dogadalam z salonem i moge tam chodzic ;) ale zawsze bylo tak ze w tygodniu byl jeden dzien wolny na praktyke w salonie a teraz mooge leciec dopiero po zajeciach ;/

Brunetka

  • Gość
Praktyki
« Odpowiedź #95 dnia: 2006-01-06, 14:02:13 »
Czy to prawda, że kosmetyczka, która przyjmuje na praktyki musi mieć uprawnienia pedagogiczne :?:

Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
praktyki w gabinecie kosmetycznym
« Odpowiedź #96 dnia: 2006-01-06, 14:35:43 »
nie słyszałam o czymś takim :roll:
ale moze ktoś wie coś na ten temat :?: chętnie się dowiem
ale chyba nie bo przecież nie uczy  w szkole :?: salon kosmetyczny to nie szkoła, nauczyciele w szkołach muszą mieć uprawnienia pedagogiczne, a jeśli  to prawda to jest to jeszcze jeden absurd jeśli chodzi o praktyki :roll:

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
praktyki w gabinecie kosmetycznym
« Odpowiedź #97 dnia: 2006-01-29, 21:22:55 »
a ja chyba znalazlam praktyki!!
znajoma mi zalatiwla u swojej kosmetyczki, juz z ta kosmetyczka rozmawialam przez telefon i mamy sie spotlkac w piatek i porozmawiac co i jak!wiec na 80% praktyki zalatwione :D

Offline Kasienka

  • Miłe początki na naszym forum...
  • **
  • Wiadomości: 138
praktyki w gabinecie kosmetycznym
« Odpowiedź #98 dnia: 2006-01-30, 16:00:05 »
Oj to Ci zazdroszcze :) Ja musze teraz zaczac szukac postanowilam sobie ze od przyszlego tygodnia zaczne chodzic po gabinetach kosmet. i pytac ale po tym co tu na forum czytalam i w ogole slyszalam to az sie boja wyruszac na poszukiwania :/

Gość

  • Gość
praktyki w gabinecie kosmetycznym
« Odpowiedź #99 dnia: 2006-01-31, 14:06:48 »
Ja miałam praktyki po pierwszym roku miesiąc w wakacje, po drugim roku dwa miesiące(również praktyki w czasie wakacji) i na trzecim roku dwa tygodnie praktyk. Uważam, że to stosunkowo mało. :(

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
praktyki w gabinecie kosmetycznym
« Odpowiedź #100 dnia: 2006-02-03, 21:29:10 »
hej dostalam te praktyki
mam je odbyc w czerwcu jestem strasznie zadowolona
wlasciecielka salonu jest chyba tylko pare lat starsza ukonczyla szkole pani Goc. bede miala mozliwoasc takze zrobiebnia kursu przedluzania paznokci :) bo u jiej w gabinecie tez jest stanowisko do tipsow, salonik fajny nieduzy ale fajnie urzadzone. wlsasciciekla bardzo mila i fajna juz sie niemoge doczekac :)

Gość

  • Gość
praktyki w gabenecie
« Odpowiedź #101 dnia: 2006-02-11, 12:27:05 »
Ludzie pomóżcie, bo mam sprzeczna informacje na temat: kto może wziac praktykantke do gabinetu.
Mam od niedawna swoj gabinet, pracuje w nim dyplomowana kosmetyczka (paktyki  odbyla w innym salonie). ma zeszyt prakty= - pokazywala mi. Ale.. no wlaśnie, chcialbym dac szanse nowej dziewczynie po kursie 9tylko) odbyc u mnie partyki. Czy to mozliwie? Czy moj gabinet jest za 'świeży', a może trzeba mieć jakiegoś mistrza? Nie wiem, jak jej pomóc? Tak poprostu ja wziac na 3 miesiace i niech prowadzi tez zeszyt i sie przyglada, przyucza, a potem wystawic jej opnie i zaswiadczenia ze u mnie w salonie odbyła praktyki? Ale czy moge, tak? ja tak wogole to mam 2 lenie studia podyplomowe pedagogiczne, wiec moze moglabym przyuczac, ale  z kolei tez mam tylko kurs kosmetyczny. A moja kosmetyczka ma dyplom technika, ale nie ma nic w kierunku przygotowania do nauczania. Razem we dwie stanowimy ten 'niezbednik- ona dyplom kosmetyczki, ja studium pedagogiczne  :lol: .
Gdzie mam ew. zadzwonic i dopytac? oze ktos zna temat blizej. wiem ze mozna sie zglosic do szkoly po praktykanki i nawet wtedy to jeszcze szkola płaci salonowi za te paktyki, ale ja mam moja kolezanke, po kursie, ktorej chcialabym pomoc te praktyki odbyc u mnie. Nie wiecie czy moge?
Pli.....z pomozcie, jak to bylo z Wami? Czy moze ktoras z Was jest tez po kursie? Ja Wy odbywalyscie praktyki?

arli

  • Gość
praktyki w gabinecie kosmetycznym
« Odpowiedź #102 dnia: 2006-02-11, 15:19:02 »
oczywiście mozesz wziąść sobie praktykantke bez problemu,problem zaczyna sie gdybyś chciala za tą praktykantke pieniadze,bo po 1 musisz mnieć kurs pedagogiczny ale ty masz przygotowanie pedegogiczne tak wiec ciebie to sie nietyczy a po 2 jest duzo formalności i latania(więcej informacji uzyskasz w szkołach kosmetycznych lub placówkach w których odbywają sie kursy). Jeśli to mają być bezpłatne praktyki to śmialo możesz ją brać:) i wystawiać zaświadczenia o odbytych praktykach niema  problemu:).

Offline CaroAngel

  • Ekspert(ka) - wizaż
  • To zaczyna być obsesją
  • *****
  • Wiadomości: 785
praktyki w gabinecie kosmetycznym
« Odpowiedź #103 dnia: 2006-02-11, 20:17:49 »
O ile dobrze pamietam to u mnie w szkole moglysmy isc na praktyke do dyplomowanej kosmetyczki (technika uslug kosmetycznych) no ale moge sie mylic mowiac ze tylko takie osobki moga brac praktykantki do siebie. Popros ta dziewczyne, alby zapytala sie u siebie w szkole co i jak.
Pozdrawiam i zycze powodzenia :)

Offline Marlena

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 327
praktyki w gabinecie kosmetycznym
« Odpowiedź #104 dnia: 2006-02-11, 21:36:51 »
Mozesz wziasc dziewczyne na praktyki bez obaw :wink: