Autor Wątek: warzący się podklad  (Przeczytany 10027 razy)

Gość

  • Gość
warzący się podklad
« dnia: 2006-12-17, 22:45:50 »
witajcie, prosze o pomoc, warzy mi sie kazdy podklad,czy kupie za 10 pln czy za 160- tragedia fo rodzaju cery mam dobrany...aolle mam taka jakas "nierowna" skore, ze pod okiem mam grudki jakbym cery nie nawilzala... a ja juz tak mam, bo o twarz bardzo dbam, co robic? :?  :cry:

Offline CaroAngel

  • Ekspert(ka) - wizaż
  • To zaczyna być obsesją
  • *****
  • Wiadomości: 785
warzący się podklad
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-12-17, 22:47:59 »
Esta a jakia masz cere?Do jakiej buzki uzywasz podkladow?Moze sprobowalabys uzyc bazy wyrownujacej pod makijaz?Np z Dax Cosmetics 'kaszmirowej bazy wygladzajacej"
Pozdrawiam

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
warzący się podklad
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-12-17, 22:51:47 »
po jakim czasie masz reakcje? i czy czekasz chwile po nalozeniu kremu?

pozdrawiam  :wink:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Alice

  • Ekspert(ka) - wizaż
  • To zaczyna być obsesją
  • *****
  • Wiadomości: 780
warzący się podklad
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-12-17, 22:53:46 »
czasem przed makijazem<przy> powinno sie zrobic delikatny peeling
Nadal nie znam tajemnicy za to mam w głowie kalkulator i wiem co się liczy

Gość

  • Gość
warzący się podklad
« Odpowiedź #4 dnia: 2007-01-02, 23:17:03 »
Zazwyczaj są trzy powody "ważenia sie podkładu" na twarzy...

 :arrow: jeden to złe dobranie podkładu do typu skóry (przy doborze nalezy sie kierować typem skóry - podkłady mocno kryjace zarezerwowane tylko i wyłacznie dla skór suchych i normalnych a podkłady średniokryjące dla mieszanych i tłustych)

 :arrow: kolejny to skóra odwodniona....  

 :arrow: i ostatni sposób nakładanie podkładu... inaczej nakłada się kompakty..inaczej podkłady płynne itp...inaczej palcami, pedzelkiem, gabką....ponadto wazne jest to na co ten podkład nakładamy przy danym typie skóry (tzn czy na krem, czy tylko na stonizowaną uprzednio cerę)

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
warzący się podklad
« Odpowiedź #5 dnia: 2007-01-03, 22:03:43 »
moze byc jeszcze tak ze jest przeterminowany :evil:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Gość

  • Gość
warzący się podklad
« Odpowiedź #6 dnia: 2007-02-06, 21:19:04 »
dziekuje za opinie, ale podklady byly swieze, nakladaly mi je panie zajmujace sie wykonywaniem makijazu zawodowo:-( mam skore mieszakana ale cienka, wysuszona, ale czasem wyprysk, luszczaca sie, latwo podrazniona, naczynkowa, bardzo wrazliwa...czy fluid plynny czy gestszy etc etc i ktoby go nie nakladal to prawie zawsze to samo....warzy sie... a juz przy skrzydelkach nosa takie lnie sie robia z podkladu, fee :?