Autor Wątek: Reklama salonu kosmetycznego  (Przeczytany 2846 razy)

Offline eck

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 359
Reklama salonu kosmetycznego
« dnia: 2023-01-27, 07:46:53 »
Hey! Zaczęłam pracę w kolejnym salonie kosmetycznym i znowu trafiam na ten sam problem - jest zbyt mało klientów i zbyt mały utarg. Zastanawiam się, co zrobić, aby tych klientów ściągnąć?
Wiadomo, poczta pantoflowa jest najlepsza, ale konkurencja jest ogromna, do tego masa dziewczyn robi paznokcie w domach za bezcen.
Dodaję posty na lokalnych grupach, staram się, aby nasz fanpage zmartwychwstał, bo nie był aktywny. Co jeszcze mogę zrobić?
Mam wrażenie, że moje działania nie przynoszą żadnego efektu.
Paznokcie robię, moim zdaniem, bardzo ładne, zawsze staranne i maluję dużo wzorów ręcznie, co nie jest standardem. Staram się doszkalać, jak tylko kasa na to pozwala.
Może macie jakieś pomysły?

Offline Lullaby

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 217
Odp: Reklama salonu kosmetycznego
« Odpowiedź #1 dnia: 2023-02-09, 12:11:59 »
A może jakiś konkurs? Tzn. Że za udostępnienie i oznaczenie paru osób można wygrać jakas usługę albo uzyskać jakiś większy rabat? Wtedy wiele osób, które Was nie znają mogą Was zauważyć, a przy okazji skorzystać z usług 'po taniosci', a to jest spora zachęta. No a jak już im się spodoba, to na pewno będą wracać ;)

NO i duże znaczenie ma też sama strona oraz jej pozycjonowanie, dzięki temu będziecie mieli więcej klientów z poziomu wyszukiwarki google:
https://wzrosty.pl/

od siebie polecam kontakt z agencją Wzrosty.
« Ostatnia zmiana: 2023-02-10, 10:50:07 wysłana przez Lullaby »
Nie pozycjonujemy się!