Autor Wątek: Żel frencz dopełnienie  (Przeczytany 2276 razy)

Offline Martinii

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Żel frencz dopełnienie
« dnia: 2014-10-16, 11:10:04 »
Witam,
zaczynam moją przygodę z żelami, jakiś czas temu zrobiłam kurs, ale nie było na nim pokazane jak dopełniać żel, pani instruktorka na pytania w tym temacie odpowiadała bardzo zdawkowo i wiem o tym tyle, ile się napatrzyłam jak sama maiłam robione pazurki (niestety nie wiedziałam wtedy, że będę robić kurs i nie zwracałam uwagi co jest dokładnie robione;))
W przyszłym tygodniu spodziewam się znajomej, której robiłam frencha na dopełnienie i chciałabym się upewnić, że mój plan dopełnienia jest ok ;)
Frencha na kursie uczono mnie tak: przedłużenie paznokcia przezroczystym builderem, na to pink cover+biała końcówka, potem zbudowanie paznokcia przezroczystym builderem, top. Tak też frencha robię.
Przy dopełnieniu chciałabym spiłować cały żel builder oraz wierzch covera i białego, nałożyć od nova cover od odrostów do nowej linii uśmiechu, biała końcówka i od nowa zbudowanie paznokcia.
Czy dobrze to wymyśliłam, czy może jest szybszy sposób?
Zauważyłam, że ile stylistek, tyle metod, każdy pracuje na innych produktach (i niektórych nawet nie słyszałam) i nazewnictwo też się często różni, więc jestem trochę pogubiona...