Autor Wątek: prostownica do wlosow  (Przeczytany 52864 razy)

Gość

  • Gość
prostownica do wlosow
« dnia: 2007-05-15, 16:06:41 »
Zamierzam sobie kupić prostownice z tych cienkich, gdyz jutro robie grzywkę u fryzjera.  Moje naturalne wlosy  się podkręcają i jakoś będę musiała sobie radzić z tą grzywką ...
Czym powinnam się kierować przy wyborze prostownicy?

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
prostownica do wlosow
« Odpowiedź #1 dnia: 2007-05-15, 19:54:18 »
przede wszystkim cienka a długa, ceramiczna i szybko nagrzewająca się  :wink:
 i oczywiście bez ząbków bo się wyłamują  :roll:  
ja kupiłam taką w markecie za 50 zł, można było na miejscu sprawdzić i jestem bardzo zadowolona  :lol:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

kameleon

  • Gość
prostownica do wlosow
« Odpowiedź #2 dnia: 2007-05-15, 20:39:41 »
ja swoja kupilam prawie 3 lata temu i jestem bardzo zadowolona. kupilam na allegro i zaplacilam cos kolo 40 zl(nie jestem pewna bo to bylo jakis czas temu) + koszty przeylki. firma nazywa sie EUROLUX
http://www.allegro.pl/item195879334_prostownica_ceramiczna_z_reg_temperatury_eurolux.htmlto jest dokladnie taka sama. jestem bardzo zadowolona uzywam jej bardzo czesto i juz 3 rok dziala bez zadnych problemow.

Offline Ulla

  • Moderator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1702
prostownica do wlosow
« Odpowiedź #3 dnia: 2007-05-15, 20:50:07 »
Ja także mam prostownice z euroluxu ;) kupiłam za 40 zł na allegro, mam ja ze 2,5 roku chodzi bez zarzutu, jestem bardzo zadowolona :)
„Spür die Melodie der Community“

kameleon

  • Gość
prostownica do wlosow
« Odpowiedź #4 dnia: 2007-05-15, 21:23:55 »
Ulla czy to ta sama co moja? a tak przy okazji mam pytanie czy macie jakis sposob na czyszczenie prostownicy?bo chcialbym czyms przetrzec te ceramiczne plytki i nie wiem czy potrzebuje jakiegos specjalnego plynu czy wystarczy mokra szmatka?

Offline Aguska

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 781
prostownica do wlosow
« Odpowiedź #5 dnia: 2007-05-15, 21:28:44 »
Ja mam MPM PRODUCT Kobieca linia taką niebiesko zółtą z grzebykiem i nie wyłamało mi sie nic a mam juz ją dośc długo. Ale już prawie nie używam za bardzo mi zniszczyło włosy.

Offline marti

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 383
prostownica do wlosow
« Odpowiedź #6 dnia: 2007-05-15, 21:39:20 »
ja mam babyliss pro, kupiłam ją za ok 200 zł, coś tam ponad, nie pamiętam dokładnie, ale jest super :wink:

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
prostownica do wlosow
« Odpowiedź #7 dnia: 2007-05-15, 21:43:48 »
ja kiedys kupilam moja za 19.90 zl sie pokusilam i cena i na dwa razy mi wystarczyla :lol:

Offline Ulla

  • Moderator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1702
prostownica do wlosow
« Odpowiedź #8 dnia: 2007-05-15, 22:16:10 »
Cytat: "kameleon"
Ulla czy to ta sama co moja? a tak przy okazji mam pytanie czy macie jakis sposob na czyszczenie prostownicy?bo chcialbym czyms przetrzec te ceramiczne plytki i nie wiem czy potrzebuje jakiegos specjalnego plynu czy wystarczy mokra szmatka?

taka sama ;) jest super
Ja czyszczę płytki szmatka z mydłem a potem czysta mokrą - nic się nie dzieje :)
„Spür die Melodie der Community“

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
prostownica do wlosow
« Odpowiedź #9 dnia: 2007-05-15, 23:06:27 »
Mialam trzy prostownice, pierwsza jakas tania, byla beznadziejna, druga babylissa za 250 zl mi sie przepalila, teraz mam bosha i jak na razie po pol roku jest ok, a jesli chodzi o plytki to nie mam potrzeby wiekszej ich czyscic ale jesli juz to wlasnie szmatka z woda.
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

S-Y-L-W-I-A

  • Gość
prostownica do wlosow
« Odpowiedź #10 dnia: 2007-05-16, 16:06:55 »
Ja mam supercienką Philipsa za 180 zł.Ostatnio w hipermarkecie widziałam taką która zamiast płytek ceramicznych miała lusterka,ciekawe czy jest dobra?

Gosiaczka

  • Gość
prostownica do wlosow
« Odpowiedź #11 dnia: 2007-05-16, 16:40:53 »
a ja wiele razy juz mialam prostownic w reku zeby ja kupic, ale za kazdym razem ja odkalalam bo stwierdzilam ze mi zniszczy wlosy. prostownicy uzywam tylko u fryzjera  :D  mam duzo kolezanek ktore prostuja i nie chciala bym miec takich zniszczonych wlosow. sa specjalne plyny ktore niby zapobiegaja niszczeniu, uzywa ktos? i czy to dziala?

Offline kika76

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 659
prostownica do wlosow
« Odpowiedź #12 dnia: 2007-05-18, 16:36:10 »
Ja tez mam cienka.podluzna firmy bellissimaIMETEC.Ma regulowana temperature.Nie uzywam jej za czesto ale jestem bardzo zadowolona.
Wlosy na pewno sie niszcza od prostownicy ale jak bardzo to tez duzo zalezy od rodzaju wlosow.Moja siostra przez jakies 4 lata prostowala wloski(ma piekne krecone naturalne)prawie codziennie.Dobre maseczki,od czasu do czasu nawilzanie i podciecie koncowek i wcale nie byly takie straszne.Teraz zmienila image i chodzi w burzy lokow!Zobaczymy ile!

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
prostownica do wlosow
« Odpowiedź #13 dnia: 2007-05-18, 20:25:11 »
Cytat: "GOSIACZKA"
a ja wiele razy juz mialam prostownic w reku zeby ja kupic, ale za kazdym razem ja odkalalam bo stwierdzilam ze mi zniszczy wlosy. prostownicy uzywam tylko u fryzjera  :D  mam duzo kolezanek ktore prostuja i nie chciala bym miec takich zniszczonych wlosow. sa specjalne plyny ktore niby zapobiegaja niszczeniu, uzywa ktos? i czy to dziala?


Wiadomo ze prostowanie codziennie i calych wlosow niszczy ale nie wyobrazam sobie zycia bez tego urzadzenia, co prawda kiedys nie mialam i sie zylo, ale przyzwyczajenie i wygoda robia swoje, no i tez fryzura inna, nie tak lato ukladajaca sie. Mam jakis ochronny balsam do prostowania z Babylissa ale nie uzywam go bo  rzadko prostuje calosc a zwykle tylko grzywke  :wink:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

kameleon

  • Gość
prostownica do wlosow
« Odpowiedź #14 dnia: 2007-05-18, 21:20:20 »
mi bardzo pomaga jedwab z firmy FAROUK(nie jestem pewna czy nie przekrecilam nazwy). To taka mala butleczka z gestym plynem-slicznie pachna po nim wlosy. Nakladam troche na mokre zeby chronic wlosy w trakcie prostowania i jak juz wyprostuje to odrobinke na wierzch i na koncowki,wlosy maja potem piekny polysk i wygladaja zdrowo. Uzywam tego juz od jakiegos czasu i bardzo mi pomaga- za taka malutka buteleczke place 10-11 zl w salonie fryzjerskim.