Autor Wątek: Krem antycelllulitowy  (Przeczytany 4560 razy)

Offline Eliee

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
Krem antycelllulitowy
« dnia: 2018-09-18, 16:12:35 »
Od 3 miesięcy ćwiczę na siłowni (2-3 razy w tygodniu) i dobrze się odżywiam, nie jem fast foodów, nie piję kawy, mało alkoholu, tłustych potraw, nie pale papierosów i zauważyłam tylko drobną zmianę jeśli chodzi o cellulit :<. Chcę kupić jakiś krem na cellulit. Długo się przed nimi broniłam, ale jestem gotowa wydać nawet 100zł, nie chcę żadnej Bilelendy czy Eveline, chodzi mi o nieco lepsze kosmetyki, z wyższej półki. Jeśli tak dalej pójdzie to za kilka lat będę wyglądała jeszcze gorzej mimo wysiłków :(

Jeszcze mam pytanie odnośnie diety, ziemniaki mają wpływ na cellulit? Takie bez sosu i bez mięsa. One chyba same w sobie nie mają aż tyle węglowodanów?

Offline Aleksia48

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Krem antycelllulitowy
« Odpowiedź #1 dnia: 2018-09-28, 16:12:42 »
Ziemniaki nie są takie tuczące, tym bardziej jeśli spożywasz je właśnie bez sosów. Ja akurat zrezygnowałam z ziemniaków, jem je bardzo rzadko, bo wolę w smaku różnego rodzaju kasze albo makaron pełnoziarnisty.
co do kremików to trzeba trochę różnych wypróbować, bo tylko niektóre z nich dają jakiś efekt. Słyszałam, że kremy z kofeiną są bardzo pomocne w walce z cellulitem ;)

Offline Cosnet - Twoja hurtownia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Krem antycelllulitowy
« Odpowiedź #2 dnia: 2018-10-02, 10:10:16 »
Hej,

w walce z cellulitem największe znaczenie ma masaż, a konkretniej drenaż limfatyczny. Natomiast produkty, na których zabieg jest wykonywany powinny zawierać substancje poprawiające mikrokrążenie. Należy do nich najsławniejsza kofeina, ale też ekstrakt z gorzkiej pomarańczy, guarany (zawierający kofeinę :cool: ), imbiru, czy z miłorzębu japońskiego. Warto też wykonywać peeling obszarów objętych cellulitem.

: cenzura :

Pozdrawiam serdecznie
« Ostatnia zmiana: 2018-10-03, 11:14:13 wysłana przez Tomek »

Offline Marzenka_78

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Krem antycelllulitowy
« Odpowiedź #3 dnia: 2018-10-15, 14:24:51 »
Może i ma największe znaczenie, ale jeśli nie będzie częścią większego planu, to też nie da tak naprawdę jakoś dużo. Oprócz masaży ważny jest krem i do tego też odpowiednia dieta.
« Ostatnia zmiana: 2018-10-22, 13:28:16 wysłana przez Marzenka_78 »

Offline a_dobra

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 14
Odp: Krem antycelllulitowy
« Odpowiedź #4 dnia: 2019-09-11, 10:45:16 »
Może i ma największe znaczenie, ale jeśli nie będzie częścią większego planu, to też nie da tak naprawdę jakoś dużo. Oprócz masaży ważny jest krem i do tego też odpowiednia dieta.
Dokładnie tak - dieta i nawadnianie się. Jeżeli tego nie przypilnujemy to cellulit wróci. No i ćwiczenia, to też bardzo ważne.