Autor Wątek: Ręczniki, prześcieradła i inne jednorazówki  (Przeczytany 3094 razy)

Offline Estetyczka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Ręczniki, prześcieradła i inne jednorazówki
« dnia: 2016-01-07, 15:47:50 »
Witam serdecznie,

uzupełniam zapasy w gabinecie i mam pytanie:
jakie sklepy internetowe z artykułami jednorazowymi typu chusteczki, ręczniki, podkłady, waciki, czepki itp. polecacie? Szukam takiego dobrze zaopatrzonego, ale nie ukrywam, że jedną z najważniejszych rzeczy jest dla mnie cena. Pomóżcie proszę :)

Offline ButterflyHurtowniaKosmety

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 31
  • www.butterflyhurt.pl - moje miejsce
Odp: Ręczniki, prześcieradła i inne jednorazówki
« Odpowiedź #1 dnia: 2016-01-12, 17:53:16 »
Zapraszam do kontaktu. Prócz produktów jednorazowych nasza hurtownia ma jeszcze wiele innych produktów.
Zaopatrzenie salonów kosmetycznych.

Offline monikasowa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Ręczniki, prześcieradła i inne jednorazówki
« Odpowiedź #2 dnia: 2017-03-03, 14:24:58 »
Posiadam salon kosmetyczny i korzystam z jednorazowych ręczników papierowych, które kupuje w Warszawie. Bardzo zależy mi na zdrowiu moich klientów, dlatego wiem, że profesjonalne ręczniki higieniczne poprawiają poziom higieny w moim salonie.  Zamówienia składam na tej stronie: http://debiutplus.pl/oferta/Reczniki-papierowe/

Offline darijka88

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 209
Odp: Ręczniki, prześcieradła i inne jednorazówki
« Odpowiedź #3 dnia: 2017-03-22, 21:16:27 »
My zamawiamy artykuły jednorazowe ( prześcieradła na fotel kosmetyczny, rękawiczki jednorazowe, waciki, podkłady jednorazowe do pedicure, ręczniki do pedicure, ręczniki do zabiegów na ciało, klapki jednorazowe, majtki i biustonosze zabiegowe z Clareny :)
SUPER OFERTA: Mikrodermabrazja lub kwasy z maską: 75 zł / Oczyszczanie twarzy:  99 zł  - w PRACOWNIA URODY DaySpa Poznań. Zapraszamy!

PRACOWNIA URODY Poznań Salon kosmetyczny: Kosmetyka, Masaże, Solarium, Dietetyk i Opalanie Natryskowe

Offline lubor

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Ręczniki, prześcieradła i inne jednorazówki
« Odpowiedź #4 dnia: 2017-05-11, 09:49:51 »
Może tu? http://sklep.cezal.com.pl/ mają spory dział z akcesoriami do gabinetów kosmetycznych. My zamawialiśmy póki co płyny dezynfekujące i takie tam - ceny mają w porządku. To jest ogólnie sklep medyczny głownie więc nawet takie jednorazówki o których piszesz będą sprawdzone, a nie że jakiś szajs.

Offline Ameliee

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Ręczniki, prześcieradła i inne jednorazówki
« Odpowiedź #5 dnia: 2017-06-20, 11:44:02 »
Kupuję jednorazówki na : cenzura : kupowałam w kilku sklepach i tu jak dla mnie ceny są najbardziej korzystne, no i przy zakupie powyżej 500 zł możecie dziewczyny dostać rabat :wink: Dodatkowo ogromny wybór innych akcesoriów kosmetycznych i kosmetyków w jednym miejscu.
« Ostatnia zmiana: 2017-06-22, 12:12:00 wysłana przez Tomek »