Autor Wątek: SZKOŁA POLICEALNA CZY STUDIA???  (Przeczytany 15602 razy)

Offline endrju91

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: SZKOŁA POLICEALNA CZY STUDIA???
« Odpowiedź #30 dnia: 2016-07-06, 22:50:39 »
ja osobiscie polecam studia

Offline Cosmic

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: SZKOŁA POLICEALNA CZY STUDIA???
« Odpowiedź #31 dnia: 2016-08-24, 14:01:26 »
Uważam że studia :)

Offline wiki96

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: SZKOŁA POLICEALNA CZY STUDIA???
« Odpowiedź #32 dnia: 2016-09-02, 00:49:24 »
Widzę pewnego rodzaju jedno głośność, więc z pewnością nic nowego nie wniosę jak polecę studia. Zdecydowanie są lepsze perspektywy wykształcenia zarówno pod względem praktycznym jak i teoretycznym. Ważne tutaj z kolei jest to by wybrać odpowiednią uczelnię tak, aby odpowiadała pod względem reprezentowanego poziomu nauczania. Musi być coś co szkołę wyróżni. Poza tym zdecydowanie na kosmetologię rośnie popyt, więc przyszłościowa jest to branża. Pozdrawiam!

Offline Kamcia26

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: SZKOŁA POLICEALNA CZY STUDIA???
« Odpowiedź #33 dnia: 2018-09-04, 12:46:12 »
Lepiej iść na studia :-D Ja ukończyłam studia doktoranckie na kierunku logistyka jednocześnie pracując. Poszłam na ten kierunek, bo sie tym interesowałam. Niestety, miałam problem z pisaniem pracy doktorskiej i skorzystałam z usług profesjonalistów z http://www.iprace.pl/oferta/prace-doktorskie/ Pomogli mi na każdym etapie pisania pracy.:-D Widać, że posiadają bardzo duże doświadczenie. Jeśli ktoś ma problem z pisaniem swojej pracy szczerze ich polecam :-D

Offline Bokaronex3

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: SZKOŁA POLICEALNA CZY STUDIA???
« Odpowiedź #34 dnia: 2021-03-07, 21:55:25 »
Według mnie studia lepsze.

Offline Slavic

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: SZKOŁA POLICEALNA CZY STUDIA???
« Odpowiedź #35 dnia: 2021-03-09, 11:40:51 »
patrząc na to co się ostatnio dzieje, to zdecydowanie studia, otwierają wiecej drzwi i możemy spac spokojnie!
moja praca, moja pasja  <3 http://slavic.com.pl/ <3

Offline ryan.rory

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: SZKOŁA POLICEALNA CZY STUDIA???
« Odpowiedź #36 dnia: 2023-12-20, 10:30:00 »
Zastanawiam się, czy ktoś mógłby mi powiedzieć, dla kogo są dostępne studia pedagogiczne. Czy jest to kierunek skierowany jedynie do osób związanych z pracą edukacyjną czy otwarty dla wszystkich zainteresowanych? Jakie są ogólne wymagania lub kwalifikacje potrzebne do podjęcia studiów pedagogicznych? Czy jest to coś, co może być warto rozważyć niezależnie od wcześniejszego doświadczenia zawodowego?
________________
Kto może studiować pedagogikę?