Autor Wątek: szkolenie z makijażu pernamentnego  (Przeczytany 35176 razy)

Offline katarzynapr

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: szkolenie z makijażu pernamentnego
« Odpowiedź #15 dnia: 2013-11-16, 20:31:54 »
też się nad tym zastanawiam, niestety jest tyle firm, że nie wiadomo co wybrać....myślę, że warto zainwestować w inywidualne szkolenia

Offline sunatalia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: szkolenie z makijażu pernamentnego
« Odpowiedź #16 dnia: 2013-12-15, 22:51:10 »
witam, ja robiłam szkolenie u Magdy Desperat we wrocławiu-konkretna stawia na praktyke podczas 2 dniowego szkolenia  zrobiłam około 12 makijaży-to bardzo dużo-do tego pozwoliła mi i mojej pracownicy przyjechac na korekty tych klientek-ogolnie bardzo duza wiedze wyniosłam- rok pozniej pojechałam na szkolenie z metody piórkowej do szwedo w Prudniku- taka firma mająca sie za super ahi oh- a tak naprawde szkolenie jest 4 lub 5 osobowe-płaci sie okolo 2,5 tys za samo szkolenie-plus sprzet- i gdyby nie to,ze wczesniej miałam konbtakt z makijazem permanentnym nie wyniosłabym nic-finalizacja szkolenia jest zrobienie jednego makijazu-paranoja.pozostałe 4 dziewczyny z ktorymi mam kontakt nie robia makijażu metoda taffy- bo sie boją.nie polecam

Offline darijka88

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 209
Odp: szkolenie z makijażu pernamentnego
« Odpowiedź #17 dnia: 2014-01-15, 14:00:11 »
bardzo prosze o podpowiedz koleznaek po takim szkoleniu gdzie warto je zrobić?jest wiele firm które oferuja takie szkolenia i nie wiem co wybrać. czekam na wasze opinie :)
Podobno Clarena przygotowuje ( albo juz uruchomila??) roczną szkołę makijazu permanentnego. Ja szkoliłam się w Poznaniu u Anieli Goc, jestem bardzo zadowolona:) pozdrowienia
SUPER OFERTA: Mikrodermabrazja lub kwasy z maską: 75 zł / Oczyszczanie twarzy:  99 zł  - w PRACOWNIA URODY DaySpa Poznań. Zapraszamy!

PRACOWNIA URODY Poznań Salon kosmetyczny: Kosmetyka, Masaże, Solarium, Dietetyk i Opalanie Natryskowe

Offline justyfull

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: szkolenie z makijażu pernamentnego
« Odpowiedź #18 dnia: 2014-02-25, 15:15:43 »
hej
sluchajcie szukam kogos kto profesjonalnie przeszkoli mnie ze pernamentnego najlepiej okolice bydgoszczy.dzieki :wink:

Offline Selenazzz

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: szkolenie z makijażu pernamentnego
« Odpowiedź #19 dnia: 2014-03-25, 14:58:27 »
Już tu o tym gdzieś na forum pisałam. Ja szkoliłam się w [ reszta to straszny marketing szeptany, za który ktoś mi zapłacił ] i naprawdę polecam tamtejszy kurs makijażu permanentnego. Przede wszystkim podczas szkolenia dokładnie przerabia się kolejne zagadnienia programowe, jak np wizaż czy pigmentację, po drugie jest dużo praktycznych zajęć w tym także na modelkach. Do tego Pani Aleksandra nie prowadzi zajęć przepraszam za wyrażenie "na odwal się" tylko naprawdę chce swoje kursantki czegoś nauczyć i świetnie jej to wychodzi.
« Ostatnia zmiana: 2014-03-25, 15:07:03 wysłana przez Tomek »

Offline Betris

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: szkolenie z makijażu pernamentnego
« Odpowiedź #20 dnia: 2014-06-28, 20:01:07 »
Ja miałam szkolenie w Broadway Beauty maja odział w Katowicach i Warszawie ,bardzo jestem zadowolona ,pozdrawiam panią Asię i panią Żanetę  :wink:

Offline Wika Skrzypek

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: szkolenie z makijażu pernamentnego
« Odpowiedź #21 dnia: 2014-07-13, 01:46:52 »
Ja sie szkoliłam w Poznaniu w szkole kosmetycznej AZIU - i polecam. Kilka dni, zapewnione modelki w przeróżnym wieku , więc miałam spore wyzwanie dogodzić wszystkim, jak w życiu ... :-)

Offline monika1510

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: szkolenie z makijażu pernamentnego
« Odpowiedź #22 dnia: 2014-11-08, 20:46:59 »
Czy możecie polecić dobry kurs z metody piórkowej???

Offline lu_izka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: szkolenie z makijażu pernamentnego
« Odpowiedź #23 dnia: 2014-11-14, 12:56:44 »
Słuchajcie, a słyszał ktoś coś o metodzie Long Time Liner? W Warszawie sie odbywają szkolenia. Kosztują straszne pieniądze ale też trwają 15 dni.
Był ktoś na tym szkoleniu?
Warto zapłacić tą kasę?
I czy jest robić samo szkolenie a pracować na swoim sprzęcie?

Offline kamaska

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: szkolenie z makijażu pernamentnego
« Odpowiedź #24 dnia: 2015-02-20, 09:34:37 »
Znacie dobre szkolenia z PM w okolicy Katowic, Zagłębia, ew. Częstochowy?
Czy ktoś jeszcze szkolił się w Broadway Beauty K-ce - proszę o opinie.  Czy rzeczywiście jest tam do dyspozycji 10 modelek dla każdego uczestnika szkolenia?
Zależy mi żeby rzeczywiście się nauczyć a nie tylko osłuchać teorii, tak żeby się nie bać wykonywać od razu po kursie.

Offline tatiana1

  • Soki tłoczone NFC 100%
  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 28
  • https://polskiepomidory.com.pl
Odp: szkolenie z makijażu pernamentnego
« Odpowiedź #25 dnia: 2015-03-17, 17:58:26 »
Ja robiłam kursy kosmetyczne w Krakowie w Artystycznej Alternatywie może tam byś spróbowała? Szkoła ma poziom, ja robiłam kurs z makijażu mineralnego  i ślubnego bo coraz więcej osób o to pyta i wypadało mieć papier na cos takiego :)

Offline Karlow82

  • CharlesCerOB
  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: szkolenie z makijażu pernamentnego
« Odpowiedź #26 dnia: 2015-05-21, 14:55:07 »
Ja robiłam kursy kosmetyczne w Krakowie w Artystycznej Alternatywie może tam byś spróbowała? Szkoła ma poziom, ja robiłam kurs z makijażu mineralnego  i ślubnego bo coraz więcej osób o to pyta i wypadało mieć papier na cos takiego :)

Moja znajoma też się kiedyś przewinęła przez ten klub AA w Krakowie ;) i bardzo polecała, także jeśli ktoś chciałby, szukałbym fachowych doradców i coachów i byłby w okolicach to zdecydowanie warto.
Une recherche approfondie dans les bibliothГЁques pubmed et cochrane qui est considГ©rГ©e comme une prix d'effet cumulatif sur l'Г©rection. Il peut ГЄtre possible d'Г©lucider cet effet secondaire indГ©sirable dans de rares cas..

Offline Domsiaa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: szkolenie z makijażu pernamentnego
« Odpowiedź #27 dnia: 2015-08-28, 14:38:33 »
Trafiłam na Wasze forum właśnie przez makijaż permanentny, bo chcę zostać lingeristką i szukam kursu. Jestem z wawy i tam najdłużej podobno działa new look. Czy ktoś z Was robił tam kurs? Ewentualnie jakieś inne propozycje w stolicy?

Offline patipav

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 22
Odp: szkolenie z makijażu pernamentnego
« Odpowiedź #28 dnia: 2015-09-05, 15:09:32 »
Cześć, a propos szkoleń ostatnio robiłam szkolenie z Microblading w centrum szkoleniowym Venetta z Katowic. Jestem zadowolona bardzo, bo grupki są max 3 osobowe, wiec cały czas kontakt ze szkoleniowcem, sporo modelek, no i co ważne babka na bieżąco też te brwi wykonuje więc można zobaczyć efekt rzeczywisty, nie tylko teoria. Ja dojechałam do Katowic, ale oni też szkolą w salonach u klienta.

Offline modliszka26

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 152
Odp: szkolenie z makijażu pernamentnego
« Odpowiedź #29 dnia: 2016-04-08, 10:34:25 »
witam odświeżę wątek gdzie możecie polecić jakieś nowe ośrodki szkoleniowe?  :question: :question: