Autor Wątek: makijaż wieczorowy oczu dla blondynki o szarych oczach  (Przeczytany 12094 razy)

Offline anula467

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 49
Jakie cienie dobrać do oczu dla blondynki o szarch oczach. Chodzi o makijaz "wyjściowy" do sukienki w kolorze brązu z dodatkiem złota.

Offline CaroAngel

  • Ekspert(ka) - wizaż
  • To zaczyna być obsesją
  • *****
  • Wiadomości: 785
Jaki makijaż
« Odpowiedź #1 dnia: 2007-03-18, 12:31:26 »
anula no w sumie odpowiedzialas sobie nsama na pytanie podajac kolory kreacji... Oczywiscie urode jedynie moge sobie wyobrazic ale napewno bylby to opalizujacy makijaz. Na policzkach i skroniach roz opalizujacy, a oczy musniete brazem i zlotem. Oczywiscie w cieplej tonacji. Odcien raczej w kierunku starego zlota,nizeli prosto z Hollywood ;-) W zaleznosci od ksztaltu oka brazowa lub czarna kreska i mocno wytuszowane rzesy.
Usta mazniete blyszczykiem gloss badz o ton ciemniejszym od naturalnego koloru ust...

Pozdrawiam.Wyprobuj makijaz i powiedz jak ci wyszlo

Offline anula467

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 49
Jaki makijaż
« Odpowiedź #2 dnia: 2007-03-18, 15:41:21 »
Dziekuje, na pewno zastosuje sie do Twoich rad. Serdecznie Cię pozdrawiam. :D

Offline anula467

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 49
makijaz wieczorowy oczu dla blondynki i brunetki
« Odpowiedź #3 dnia: 2007-04-19, 11:01:48 »
Prosze o porade:

 1) jakie kolory cieni pasują do niebieskich oczu blondynki  (18-latki) do  czarnej sukienki ze srebrnymi dodatkami

  2) jakie kolory cieni pasuja do niebieskich albo piwnych oczu brunetki
(40 - latki) do sukienki czerwonej z czarnymi dodatkami

Gość

  • Gość
Jaki makijaż
« Odpowiedź #4 dnia: 2007-05-03, 15:57:01 »
Jaki makijaż polecacie dla skromnej dwudziestolatki? Dziewczyna będzie gościem na weselu. Włosy ciemny blond, ciut rozjaśnione proste-asymetryczna fryzura, oczy piwne. Dość ładna twarz, owalna, śliczne usta. Kłopot z oczyma, są ciut wyłupiaste, nie bardzo, ale powieka jest dość duża. Rzęsy rzadkie, ale zrobiłąm hennę no i są do tego odpowiednie tusze. Suknia złota. Dziewczyna na co dzień się nie maluje.

Tak na próbę wykonałam makijaż w odcieniach ciepłego złota i było jej bardzo ładnie. Jakie macie sugestie? Może ktoś ma jakąś dobrą, sprawdzoną radę co do tych wyłupiastych oczu?

Offline CaroAngel

  • Ekspert(ka) - wizaż
  • To zaczyna być obsesją
  • *****
  • Wiadomości: 785
Jaki makijaż
« Odpowiedź #5 dnia: 2007-05-05, 11:39:56 »
Olciu ja podobnie pomalowalam bym klientke w cieplych odcieniach zlota, brazu i bezu... Oczka optycznie 'schowasz' uzywajac ciemniejszych cieni lub rozmazujac kreski,mozna by sie pokusic na zrobienie 'przydymionego' makijazu oczu. Ruchoma czesci powieki nie moze byc swiecaca ani za jasna,poniewaz to da efekt jeszcze bardziej wylupiastych oczu.No i na wykonczenie mocne zaakcentowanie rzes...moze dodatkowo kilka kepek sztucznych rzes?? :) POzdrawiam

Offline CaroAngel

  • Ekspert(ka) - wizaż
  • To zaczyna być obsesją
  • *****
  • Wiadomości: 785
Jaki makijaż
« Odpowiedź #6 dnia: 2007-05-05, 13:11:12 »
Anula

1) mloda blondynka z niebieskimi oczami i do tego srebrne dodatki - zimne polaczenie tak wiec i na oczka cienie o zimnej tonacji. Mozesz uzyc metalicznych odcieni szarosci, popielu i bezu. Ale dopelnieniem bedzie czarna  kreska,moze byc rozmazana badz w mocniejszym akcencie eyeliner i ciemne rzeski...

2) hmmm brunetka z niebieskimi oczami i do tego czerwona sukienka... kogiel mogiej jakby nie patrzec... Nie dalabym tu chyba nic swiecacego,tylko matowe cienie, ewentualnie jakis blysk pod lukiem brwiowym... A na powiekach neutralne cienie - szarosci,moze troche grafitu lub czerni i naturalny bez, matowy braz...

Ale jezeli brunetka ma piwne oczy to mozna kolorami bawic sie na calego!! Mozna dodac zloto (w zaleznosci od dodatkow), troche blysku i nawet nad zrenica odrobine czerwnieni. Makijaz mozna zrobic opalizujacy, z dodatkiem brazu, czerni, tylko nic w odcieniu niebieskim i zielonym :)

Offline Anioleczek

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 169
Jakie kolory cieni - prosze doradzcie
« Odpowiedź #7 dnia: 2007-05-19, 17:06:11 »
Witajcie. Panna mloda jest szatynka, suknia slubna koloru bialego, wiazanka z bialych i bordowych kwiatow. Jakie cienie polecacie?

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Re: Jakie kolory cieni - prosze doradzcie
« Odpowiedź #8 dnia: 2007-05-19, 20:24:46 »
Cytat: "Anioleczek"
Witajcie. Panna mloda jest szatynka, suknia slubna koloru bialego, wiazanka z bialych i bordowych kwiatow. Jakie cienie polecacie?


może bordowe lub pochodne tego koloru...   :?:  :roll:  
 
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Gość

  • Gość
Jaki makijaż
« Odpowiedź #9 dnia: 2007-05-19, 21:32:52 »
moja sugestia dla panny młodej z biało-bordową wiązanką-cienie beżowe lub kremowe,matowe

 to pomadkę dobiera się do koloru kwiatów, a przynajmniej w podobnym odcieniu
ciemne kolory wyglądają najlepiej na posiadaczce symetrycznych pełnych ust,zwłaszcza matowe-a do ślubu jednak coś lżejszego,może kolor wina nałożony lekką warstwą

co do "wyłupiastych" oczu-na pewno nie złoto,koniecznie mat na całą powierzchnię ruchomą powieki,smokey eyes mogłyby dobrze wyglądać

i nie koniecznie sugeruj się kolorem sukienki, monochromatyczność kolorów nie jest modna

(o zgrozę przyprawiają mnie nawyki młodych kobiet,kolor torebki pod kolor butów-to dobrze wygląda tylko w przypadku czerni i brązu)

Gość

  • Gość
jaki ?
« Odpowiedź #10 dnia: 2007-09-22, 16:20:29 »
witam
chcialam sie Was zapytac jaki byscie mi polecily makijaz:
mam niebieskie oczy
bardzo dlugie wlosy
niebieskie okulary
przewaznie ubieram sie na niebiesko bo to moj ulubiony kolor :)

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Jaki makijaż
« Odpowiedź #11 dnia: 2007-09-22, 16:35:10 »
normalnie aż za dużo informacji podałaś  :roll:

Post dokleiłam do odpowiedniego tematu :wink:
Proszę o dopisywanie się do istniejących wątków poruszających dany temat a nie zakładanie nowego  :wink:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline CaroAngel

  • Ekspert(ka) - wizaż
  • To zaczyna być obsesją
  • *****
  • Wiadomości: 785
Jaki makijaż
« Odpowiedź #12 dnia: 2007-09-22, 16:54:41 »
malwa... ani nie wiemy jaki masz kolor wlosow,ani oprawy oczu.czy oczka sa male,duze, wypukle,itd. jaki masz ksztalt twarzy... no i co poza niebieskim??jakies inne kolory lubisz?? i prosze tylko nie pisz,ze malujesz sie na niebiesko :(

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Jaki makijaż
« Odpowiedź #13 dnia: 2007-09-22, 18:45:10 »
I rozowe usta 8)
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline mimi

  • all-powerful
  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 837
Jaki makijaż
« Odpowiedź #14 dnia: 2007-09-23, 10:27:21 »
Malwa za dużo niebieskiego też nie dobrze, wszystko powinno być stonowane. Ja bym poleciła lekko przydymione oko, nie za mocno ale tak deliktanie.
دوبدوا