Autor Wątek: Łódź - Wyższe Uczelnie Kosmetyczne  (Przeczytany 66714 razy)

Offline beata.karczewska

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Łódź - Wyższe Uczelnie Kosmetyczne
« Odpowiedź #75 dnia: 2011-02-09, 19:40:14 »
Witam. Chciałabym "odgrzać" wątek. Czy jest ktoś na forum, kto mógłby polecić dobrą uczelnię z licencjatem z kosmetologii? Dobrze by było gdzieś w centrum kraju i niedrogo....;). Chodzi mi o studia zaoczne. Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkie forumowiczki  :-D

Offline studentka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Łódź - Wyższe Uczelnie Kosmetyczne
« Odpowiedź #76 dnia: 2013-06-26, 17:31:43 »
Moje drogie koleżanki !!!!
Chciałabym Wam odradzić studiowanie na Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi !!!
Dlaczego ? Oktoz uczelnia ta jest  "bankiem ".... trzepia na nas studentach gruba kasę i bawią się w najlepsze a kiedy my potrzebujemy ich pomocy to nie dostajemy w zamian nic .... Promotorzy przed samymi obronami rezygnują ze  z uczelnia.... studenci zostają na lodzie... dziekanat nie Mozę nic  gdyż rektor bawi się na wczasach ... organizacja tej uczelni jest straszna.... Za wszystko chcą pieniadze ( za zaświadczenie ze jesteśmy studentami koszt 8 ZL)  z nas pieniadze na czym tylko się da .... osobiście bardzo zaluje wyboru tej uczelni mimo ze SA tam wykładowcy bardzo przyjaźni studentom ale co z tego jak cala reszta nie powinna  takimi placówkami bo robią studentom Krzywdę!!!!

Offline Kosmata

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 23
Odp: Łódź - Wyższe Uczelnie Kosmetyczne
« Odpowiedź #77 dnia: 2013-11-25, 10:55:15 »
Przez ścianę z AHE po drugiej stronie, [ reklama ], mało widocza, ale robią różne kursy i szkolenia kosmetyczne, a o tego roku technik usług kosmetycznych. Nie wiem jak jest z wyższymi stopniami.
« Ostatnia zmiana: 2014-01-20, 07:50:32 wysłana przez Tomek »
Nie pozycjonujemy się poprzez linki na forum!!!

Offline Agba

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Łódź - Wyższe Uczelnie Kosmetyczne
« Odpowiedź #78 dnia: 2014-02-11, 20:30:12 »
Droga Studentko, też studiuję na tej uczelni i chyba domyślam się o jaką sytuację Ci chodzi.
No cóż, różne rzeczy dzieją się i nikt nie jest w stanie tego przewidzieć. Osobiście jestem bardzo zadowolona z wyboru szkoły. Może po prostu trafiłaś na niewłaściwy moment w niewłaściwym czasie jeżeli chodzi o pomoc ze strony szkoły. Mnie zaskoczyli bardzo pozytywnie,bo kiedy potrzebowałam pomocy sami wyszli z inicjatywą. Wszystko zależy od podejścia.
Poza tym, pracownia kosmetyczna przeszła renowację i pojawiły się nowiuśkie manekiny i 'stoły' do wizażu (pewnie w związku z kursami wizażu organizowanymi przez szkołę)
a co do kosztów...szkoła ma ciekawe rozwiązania pomocy finansowej, tzw"godziny". Sama z nich korzystam. Polecam!! :) :)
w razie jakichkolwiek pytań zapraszam na priva ;)

Offline Saberity

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Łódź - Wyższe Uczelnie Kosmetyczne
« Odpowiedź #79 dnia: 2014-07-04, 10:34:11 »
A ja wam mogę z kolei polecić łódzki medyk, jestem tam studentką kosmetologii i bardzo sobie chwalę zajęcia tam prowadzone oraz to, że łatwo jest mi znaleźć praktyki.

Offline patrysiak

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Łódź - Wyższe Uczelnie Kosmetyczne
« Odpowiedź #80 dnia: 2016-07-08, 10:58:21 »
Dziewczyny, którą uczelnię w Łodzi wybrać?

  • Wyższą Szkołę Kosmetyki
  • Wyższą Szkołę Biznesu
  • SAN


A może coś innego? UMŁ?

Mam czas na wybór do 20 Lipca, ponieważ w tej pierwszej uczelni mają promocję czesnego (200 zł miesięcznie) do tego terminu, więc chcę wiedzieć czy nie odstaje od innych. Wtedy to by była super okazja. A jeśli dużo slabsza, to pieniądze nie grają aż tak bardzo roli. W końcu chce się czegoś nauczyć.

Offline adas1995

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Łódź - Wyższe Uczelnie Kosmetyczne
« Odpowiedź #81 dnia: 2017-02-24, 04:34:11 »
słyszałem duzo negatywnych opinii na temat tej uczelni

Offline ilonational

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Łódź - Wyższe Uczelnie Kosmetyczne
« Odpowiedź #82 dnia: 2017-03-29, 10:08:56 »
czesc

Offline Gracz82

  • Gracz82
  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Łódź - Wyższe Uczelnie Kosmetyczne
« Odpowiedź #83 dnia: 2017-04-17, 22:28:25 »
Tylko Wyższa Szkoła Kosmetyczna wchodzi w grę. Jedynie o niej słychać dobre opinie. Reszta raczej średnio wypada.

Offline marekwisniewski0

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Łódź - Wyższe Uczelnie Kosmetyczne
« Odpowiedź #84 dnia: 2017-05-15, 14:18:53 »
Jaką uczelnie kosmetologiczną w Łodzi wybrać? Która uczelnia ma dobrą renomę i warto byłoby się na nią zapisać? Mam bardzo małe rozeznanie w tej dziedzinie.

Offline Miraa_D

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Łódź - Wyższe Uczelnie Kosmetyczne
« Odpowiedź #85 dnia: 2017-05-15, 14:58:56 »
Jaką uczelnie kosmetologiczną w Łodzi wybrać? Która uczelnia ma dobrą renomę i warto byłoby się na nią zapisać? Mam bardzo małe rozeznanie w tej dziedzinie.

Ja swojego doświadczenia też nie nazwałabym "rozeznaniem", bo znam dobrze tylko jedną uczelnię - tę, do której trafiłam za pierwszy razem i na której jestem już trzy lata  : jump2 : : cenzura : , kierunek kosmetologia. Dopiero co zaczynałam, a tu już obrona licencjatu za chwilę... I na pewno zostaję na mgr.
« Ostatnia zmiana: 2017-05-16, 09:54:05 wysłana przez Tomek »

Offline Marika91

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Łódź - Wyższe Uczelnie Kosmetyczne
« Odpowiedź #86 dnia: 2017-09-12, 22:14:24 »
Mimo wszystko, trudno jest się tutaj spodziewać tak zwanego "rzetelnego rozeznania szkolnictwa wyższego, specjalizującego się w kosmetologii" ;) Rozeznanie to można zrobić na rynku pracy i zobaczyć na co jest największe zapotrzebowanie, vide np. dekoratorzy - https://zak.edu.pl/oferta-edukacyjna/szkoly-policealne/dekorator-wnetrz - a kosmetyczki radzą sobie dobrze, ale nie etatowo, tylko raczej na własnej działalności - co jest trudniej mierzalne w kontekście jakiejś mediany finansowej. Niemniej trzymając się szkolnictwa, Łódź w tym zakresie nie odstępuje od innych kolosów kosmetycznych w kraju, bo i miasto to studenckie jest, także chętni na pewno są, więc i renoma szkoły się trzyma, a wręcz rośnie.
Monika, dziewczyna ratownika. Marika, dzierlatka sternika.

Offline eck

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 359
Odp: Łódź - Wyższe Uczelnie Kosmetyczne
« Odpowiedź #87 dnia: 2017-12-06, 09:38:59 »
W Łodzi polecam studium Atut. Można tam wybrać się na kierunek technik usług kosmetycznych. Moim zdaniem znacznie lepsza opcja od często wybieranego studium stylizacji paznokci czy masażu ponieważ daje o wiele lepsze perspektywy. Kosmetyczka może wykonywać wiele róznych zabiegów. Zarówno zabiegi pielęgnacyjne, jak również paznokcie i ostatnio modne zakładanie rzęs.

Szkołę ukończyłam dwa lata temu. Bardzo miło wspominam naukę. NIe było tak lekko bo materiału było sporo, ale jestem im wdzieczna bo dzieki temu wiedziałam dużo i łatwiej było mi sie ogarnąć na rynku pracy. Poza tym nie uczyli jedynie teorii. Było sporo zajęć praktycznych.
https://atutszkola.pl/oferta/kursy-i-szkolenia/kursy-kwalifikacyjne-i-zawodowe/technik-uslug-kosmetycznych/
« Ostatnia zmiana: 2017-12-22, 14:00:24 wysłana przez eck »

Offline mundo991

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Łódź - Wyższe Uczelnie Kosmetyczne
« Odpowiedź #88 dnia: 2020-08-24, 23:01:53 »
Dobra szkoła? Polecacie jak chodziliście?

Offline Jaselak54

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Łódź - Wyższe Uczelnie Kosmetyczne
« Odpowiedź #89 dnia: 2021-04-12, 12:25:50 »
Studiował tam może ktoś z was?